نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 231 از 237 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

به من گفتن که نمره زبان آیلتس و معدل کم دارم.در حالیکه دانشگاه نمره منو قبول کرده بود و مناسب بود.من از دانشگاه نامه گرفتم که نمره من مورد تایید دانشگاهه و این حرفها.حالا فکر کنم داره اکی میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط ebsilon801 نمایش پست ها
    به من گفتن که نمره زبان آیلتس و معدل کم دارم.در حالیکه دانشگاه نمره منو قبول کرده بود و مناسب بود.من از دانشگاه نامه گرفتم که نمره من مورد تایید دانشگاهه و این حرفها.حالا فکر کنم داره اکی میشه...
    وقتي دانشگاه شما رو قبول كرده ديگه به اونا ربطي نداره كه!!! نمره آيلتس چند ارائه داده بودين؟؟
    در هر صورت مي دونم كه انتظار خيلي سخته مخصوصا كه كار آدم يه جا گير كنه. من كه بعد از 2.5 ماه پيگيري تازه فهميدم كه مدارك من رو يادشون رفته بفرستن آلمان!!!! به اداره اقامت هم ايميل زدم گفتن كه هيچ نامه اي از جانب سفارت براي ما ارسال نشده. تازه 1 هفته قبلش رفتم دم در سفارت به من گفت كه بهت زنگ مي زنيم و هنوز وقت براي ويزا و ... داريد !!! اينها هم فكر كنم سيستم كاري شون مثل سيستم كاري ما شده.

در هر صورت موفق باشيد.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

آره همینطوره. اگه دنبالش نباشی کم اهمیتی میکنن..

نقل قول نوشته اصلی توسط DMEHDI2000 نمایش پست ها
    وقتي دانشگاه شما رو قبول كرده ديگه به اونا ربطي نداره كه!!! نمره آيلتس چند ارائه داده بودين؟؟
    در هر صورت مي دونم كه انتظار خيلي سخته مخصوصا كه كار آدم يه جا گير كنه. من كه بعد از 2.5 ماه پيگيري تازه فهميدم كه مدارك من رو يادشون رفته بفرستن آلمان!!!! به اداره اقامت هم ايميل زدم گفتن كه هيچ نامه اي از جانب سفارت براي ما ارسال نشده. تازه 1 هفته قبلش رفتم دم در سفارت به من گفت كه بهت زنگ مي زنيم و هنوز وقت براي ويزا و ... داريد !!! اينها هم فكر كنم سيستم كاري شون مثل سيستم كاري ما شده.

در هر صورت موفق باشيد.

ممنون

آره همینطوره. اگه دنبالش نباشی کم اهمیتی میکنن..
    اگر دنبالش نباشي بهت جواب رد ميدن . بايد پيگيري كرد و من هم همين كار رو ميكنم. 4 شنبه اونجا بودم دوباره اين 5 شنبه هم ميرم. هم زنگ ميزنم هم ايميل ميزنم و هم مراجعه حضوري خواهم داشت. اگر پيگيري نكني اونا خواب هستن و هيچ اهميتي به كار هاي شما نميدن. مطمئن هستم كه ويزا رو ميگيري و اصلا نگران نباش. در هر صورت ما رو از روند كار هات در همين فروم مطلع كن.گ

ممنون

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

سلام

من وقت از سفارت آلمان برای چهارشنبه این هفته دارم. متاسفانه عقدنامه و مدرک کارشناسی ام ترجمه نشده است و وقت هم نمی شه که ترجمه بشن. می خواستم بدونم می شه وقت رو به این دلیل عقب انداخت؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

فکر نکنم بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmostajab نمایش پست ها
    سلام

من وقت از سفارت آلمان برای چهارشنبه این هفته دارم. متاسفانه عقدنامه و مدرک کارشناسی ام ترجمه نشده است و وقت هم نمی شه که ترجمه بشن. می خواستم بدونم می شه وقت رو به این دلیل عقب انداخت؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

82 روز گذشت.....دیگه اعصاب ندارم دیییییییییگه.....میدین ویزا که بدین دیگه..اهههههههههههه
    ویرایش توسط ebsilon801 : November 7th, 2011 در ساعت 12:06 AM

82 روز گذشت.....دیگه اعصاب ندارم دیییییییییگه.....میدین ویزا که بدین دیگه..اهههههههههههه
    امروز دقیقا 3ماه شد که هیچ خبری نیست یعنی دقیقا 93 روز . غصه نخور از این مسخره بازی ها هم برای من در آوردن . من هم دیگه اعصابم خورد شده.

امروز دقیقا 3ماه شد که هیچ خبری نیست یعنی دقیقا 93 روز . غصه نخور از این مسخره بازی ها هم برای من در آوردن . من هم دیگه اعصابم خورد شده.
    رشتت چیه که 3 ماه طول کشیده؟ ریجکت هم شدی یا اصلا خبری نیست؟

بچه ها نگران نباشین از 105 روز انتظار من یادتون بیاد و مطمئن باشین ویزاتون میاد. فقط فرایند ویزا رو دنبال کنین که اگر مشکلی پیش میاد واستون بتونین تا دیر نشده حلش کنین.
    پیشنهاد می کنم حتمن دوباره اون پست طولانی من راجع به فرآیند ویزام رو بخونین تا ببینین هر مشکلی حل می شه. مطمئنن شرایط ویزای شما به سختی شرایط ویزای من نیست. پس ایمان داشته باشین که درست می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)