نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 235 از 237 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط eh_ey145 نمایش پست ها
    من 4 اکتبر مصاحبه داشتم چند روز قبل زنگ زدم خانومه گفت جوابش از آلمان اومده هفته بعد باهات تماس میگیریم. اعصابم داغونه نمیدونم میدن یا نمیدن این ویزای کوفتی رو!
    بهتون تبریک میگم، ویزاتون ok شده چون اگه جواب آلمان منفی بود بهتون می گفت که جوابتون با نامه فرستادیم!

Junior Member p00ya00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) - دانشگاه آزاد تبریز

سلام.

بنده برای ترم تابستون پذیرش گرفتم و برای 13آبان(2 فوریه) وقت سفارت گرفتم. به نظر شما این مدت برای گرفتن ویزا کافیه؟ کلاسها 16 آپریل شروع میشه و فکر کنم حداقل باید یک هفته قبلش اونجا باشم. یعنی تقریبا دو ماه وقت برای ویزا دارم! آیا لازمه از سفارت درخواست وقت اضطراری کنم که یکی دو هفته زودتر وقت بدن بهم؟ البته زودتر از 15-20 ژانویه نمیخوام باشه چون جواب دو تا دیگه از دانشگاهها ممکنه حداکثر اون موقع بیاد. حالا به نظر شما اون یکی دو هفته زودتر ممکنه به درد بخوره یا سفارت خودش سعی میکنه از دو ماه بیشتر طول نکشه و قبل از شروع کلاسها ویزا رو بده؟

پ.ن.: مورد پذیرفته شده و دوتایی که جوابش نیومده فوق لیسانس علوم کامپیوتر و اینفورماتیک هستند.
    ویرایش توسط p00ya00 : December 11th, 2011 در ساعت 02:09 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p00ya00 نمایش پست ها
    سلام.

بنده برای ترم تابستون پذیرش گرفتم و برای 13آبان(2 فوریه) وقت سفارت گرفتم. به نظر شما این مدت برای گرفتن ویزا کافیه؟ کلاسها 16 آپریل شروع میشه و فکر کنم حداقل باید یک هفته قبلش اونجا باشم. یعنی تقریبا دو ماه وقت برای ویزا دارم! آیا لازمه از سفارت درخواست وقت اضطراری کنم که یکی دو هفته زودتر وقت بدن بهم؟ البته زودتر از 15-20 ژانویه نمیخوام باشه چون جواب دو تا دیگه از دانشگاهها ممکنه حداکثر اون موقع بیاد. حالا به نظر شما اون یکی دو هفته زودتر ممکنه به درد بخوره یا سفارت خودش سعی میکنه از دو ماه بیشتر طول نکشه و قبل از شروع کلاسها ویزا رو بده؟

پ.ن.: مورد پذیرفته شده و دوتایی که جوابش نیومده فوق لیسانس علوم کامپیوتر و اینفورماتیک هستند.

خب بنظر من میشه گفت به اندازه ی کافی وقت داری، و زمانی هم که داری اقدام می کنی سر سفارت نسبتاً خلوته، من فکر نمی کنم احتیاجی به درخواست وقت اضطراری باشه، اما سعی کن تمامی مدارک رو بطور کامل همراهت ببری و هیچ چیزی رو از قلم نندازی.

Junior Member

بالاخره ویزا ما هم اومد (72 روز!)

Junior Member p00ya00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) - دانشگاه آزاد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط p00ya00 نمایش پست ها
    سلام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aman نمایش پست ها
    خب بنظر من میشه گفت به اندازه ی کافی وقت داری، و زمانی هم که داری اقدام می کنی سر سفارت نسبتاً خلوته، من فکر نمی کنم احتیاجی به درخواست وقت اضطراری باشه، اما سعی کن تمامی مدارک رو بطور کامل همراهت ببری و هیچ چیزی رو از قلم نندازی.
    خیلی ممنون از جوابتون.
    بقیه دوستان هم میشه نظر بدن!؟

سلام
    میدونین از زمانی که آلمان نتیجه بررسیشونو میفرستن ایران تا تماس سفارت چقدر طول میکشه؟

ممنون

Junior Member

فک می کنم 1 تا 2 هفته طول می کشه
    ویرایش توسط moshel : December 17th, 2011 در ساعت 02:10 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsencanada نمایش پست ها
    سلام
    میدونین از زمانی که آلمان نتیجه بررسیشونو میفرستن ایران تا تماس سفارت چقدر طول میکشه؟

ممنون
    ببینید همون لحظه ای که جواب شما تو آلمان تایید میشه بصورت آن لاین رو سیستم اینها تو ایران میاد، اما حالا چرا پستش میکنن؟ چون تو آلمان بروکراسی بیداد میکنه! این به این معنی هست که شما قبل از اینکه جوابتون برسه به ایران تکلیف پروندتون از قبل مشخص شده، و واسه خود من هم پیش اومد، رفتم سفارت (بدون وقت قبلی) و گفتم که کلاسام شروع شده و داره دیرم میشه، و همون موقع زد تو کامپیوتر و گفت جوابت اومده و من 2 ساعت بعد ویزامو گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aman نمایش پست ها
    ببینید همون لحظه ای که جواب شما تو آلمان تایید میشه بصورت آن لاین رو سیستم اینها تو ایران میاد، اما حالا چرا پستش میکنن؟ چون تو آلمان بروکراسی بیداد میکنه! این به این معنی هست که شما قبل از اینکه جوابتون برسه به ایران تکلیف پروندتون از قبل مشخص شده، و واسه خود من هم پیش اومد، رفتم سفارت (بدون وقت قبلی) و گفتم که کلاسام شروع شده و داره دیرم میشه، و همون موقع زد تو کامپیوتر و گفت جوابت اومده و من 2 ساعت بعد ویزامو گرفتم.
    با همون برگه ای که بعد مصاحبه دادن میتونم برم سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsencanada نمایش پست ها
    با همون برگه ای که بعد مصاحبه دادن میتونم برم سفارت؟
    دقیقاً، فقط باید ساعت 6.45 صبح اونجا باشی چون ساعت 7 میزارن بری داخل و فقط یه تعداد محدودی جهت پیگیری پرونده قبول میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)