نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 51 از 237 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط manidiba نمایش پست ها
    دوستان من بعد از 4 هفته با ویزام موافقت شد!
    امیدوارم برای اونایی که منتظرن هم زودتر بیاد
    تبريك ميگم پس عازم ارلانگني ديگه. رشته ات چي بود؟

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

نقل قول نوشته اصلی توسط manidiba نمایش پست ها
    دوستان من بعد از 4 هفته با ویزام موافقت شد!
    امیدوارم برای اونایی که منتظرن هم زودتر بیاد
    می شه بگین چه تاریخی مصاحبه داشتین و کی جوابتون اومد؟؟؟؟

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

من از طریق یکی از بستگانم تونستم از سفارت اطلاع بگیرم که مدارکم توی سفارت المان بررسی شده و مشکلی نبوده و برای بررسی به اداره ای در المان رفته ..... آیا این علامت خوبیه؟؟ من خیلی نگران ویزا هستم چون مشکل سربازی دارم . با پست هایی که بچه ها تو فروم گذاشتن یه مقدار استرسم بیشتر شد. آیا احنمالش هست با وجود اینکه application من به المان رفته بازم ریجکت بشه ؟؟؟؟ من 24 may مصاحبه داشتم . جالبه که به این دوست ما سفارت گفته که من 1 june ، درخواست دادم !!!!!!!!!

Junior Member

lمهندس مقطعت چی بود برا کجا درخواست دادی و زبان کورست؟
    تلفن زدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    من از طریق یکی از بستگانم تونستم از سفارت اطلاع بگیرم که مدارکم توی سفارت المان بررسی شده و مشکلی نبوده و برای بررسی به اداره ای در المان رفته ..... آیا این علامت خوبیه؟؟ من خیلی نگران ویزا هستم چون مشکل سربازی دارم . با پست هایی که بچه ها تو فروم گذاشتن یه مقدار استرسم بیشتر شد. آیا احنمالش هست با وجود اینکه application من به المان رفته بازم ریجکت بشه ؟؟؟؟ من 24 may مصاحبه داشتم . جالبه که به این دوست ما سفارت گفته که من 1 june ، درخواست دادم !!!!!!!!!
    نه مشکلی نیست.اونور چک می کنن شما تروریست نباشی

Junior Member

رشتم advanced materialse برای فوق میرم اینجا هم صنعتی اصفهان مواد خوندم، دوره به انگیلیسیه و من تافل داشتم، 8 خرداد وقت سفارت داشتم و 8 تیر بهم زنگ زدن، از تبریک هم ممنونم
    اگه باز سوالی هست در خدمتم

دوست عزیز میشه بگید که فامیل هم در آلمان داشتید یا نه؟ در ضمن روز مصاحبه غیر از مدارک تحصیلی چه مدارکی ارائه دادید؟
    ممنون
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan.s نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم الان 5.5 ماه است که منتظر ویزام هستم. به شما پیشنهاد می کنم که اصلا همه زندگیتون را روی ویزای آلمان نذارین. من امیدوارم که شما ویزا بگیرین ولی حتی اگه 0.5 درصد هم احتمال می دید ممکن است ویزا نگیرید چرا باید همه زندگیتون را بذارین منتظر آلمانی ها که آیا ویزا بدن یا نه؟ شما سعی کنید که جاهای دیگر هم پذیرش بگیرید و همیشه راهی را برای اتفاقات احتمالی در نظر بگیرید که بتونین تو موقعیت هایی که دیگه کاری از دست شما بر نمی آید از اون راه خودتون را نجات بدهید. شاید حتی جاهای بهتری از آلمان منتظر شما باشد. موفق باشید

سلام، شما رشتتون چیه و واسه چه مقطعی می خوای بری. من واسه دکتری علوم کامپیوتر الان 4 ماهه منتظرم. پیگیری کردی تا حال؟ چی جواب می دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan.hoseini نمایش پست ها
    من یه تجربه هایی رو بگم از سفارت آلمان
    اولیش اینه که اونها دانشگاشون رایگانه و پولی که ما میدیم پول دانشگاه نیست.پس سفارت فکر میکنه ما میخوایم بخوریمشون.مال من 5ماه طول کشید فکر کنم
    من از دانشگاه انگلیسی زبان پذیرش داشتم
    از من نپرسیدن آلمانی رو.اما روزی که رفتم واسه تحویل مدارکم ازم سوالای آلمانی پرسیدن و نوشتن آلمانیم در چه حدیه. و بعدش 1ساعت انگلیسی پرسید.
    فوق العاده بی تفاوتند.
    ویزای من حاضر نشد و بعدش من از دانشگاه خواستم میل بزنه بگه محصل من کو؟
    اینا من رو خواستند و گفتند ویزات حاضر نیست و از دانشگات بخواه به ما میل بزنه که دیر هم برسی عیب نداره.
    کلا باور کنید 100 تا میل دانشگاه زد.
    تا بالاخره ویزا اومد و اینا زنگ نزدن به من و من از طریق دانشگاه فهمیدم که رسیده.دوباره میل زدم به کنسول و کنسول جان عوض شده بودند.
    یه قرارملاقات گذاشتند و من حسابی ترسیده بودم.اما سلام احوال پرسی کرد و گفت میخواستم ببینم زبانت چطوره.
    کنسول قبلیه به من گفته بود دانشگاه مهمتره .تو برو و همرات هم تا یک هفته بعد میاد.من رفتم آلمان همرام ویزا نگرفت و گفتند تو رفتی دیگه این همراه نیست .....همه چیز خراب شد
    نکته
    من به ایمیل تو سایتشون میل نمیزدم.به ایمیل شخصی کنسول میفرستادم.وقتی دانشگاه میل زده بود بهشون واسه من هم رو نوشت کرده بود.
    اگه از سایت اداره خارجی های آلمان هم درخواست بدین.بعدا یه رونوشت براتون میفرسته.
    کلا اینها هیچ کاری نمیکنند اگه میل زده نشه.
    خیلی توضیح اضافی دادم اما میخواستم بدونید که اینطورین.
    وقتی المان بودم بارها میل زدم جواب ندادند سوالامو.وقتی من برگشتم ایران و تو سفارت سوالامو پرسیدم .خانمه با تعجب به من گفت چرا میل نزدی عزیزم.من حقوق میگیرم که سوال شماهارو جواب بدم.
    متاسفانه شیشه نذاشت بزنم تو دهنش.

شما با همسرت می خواستی بری؟ بالاخره تونستی یا نه؟ پذیرش با فاند داشتی یا نه؟ من دانشگام انگلیسی و تافل داشتم. 4 ماه گذشته و اعصابم داغونه.

Junior Member

نه نداشتم، نه کلی مدرک داشتم که هیچ کدوم رو نگرفت، حتی گواهی قبولی تو کنکور رو هم اون نخواست خودم بهش دادم، ریز نمرات دیپلم و پیش رو هم نگرفت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید که فامیل هم در آلمان داشتید یا نه؟ در ضمن روز مصاحبه غیر از مدارک تحصیلی چه مدارکی ارائه دادید؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)