نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 53 از 237 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyth نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من خواهر دو قلوم الان داره آلمان مستر می خونه. من خودم هم واسه مستر دوم پذیرش گرفته ام. الان نزدیک به یک ماه از سفارت رفتنم میگذره. شنیدم که به مستر دوم سخت ویزا میدن. احتمال ویزا نگرفتنم زیاده یعنی؟ من همه زندگیمو رو رفتن بسته ام. روز مصاحبه هم آفیسر کلی اطلاعات خواهرم رو وارد کرد تو فرمها ولی از من مدرکی برای برگشتن و کار تو ایران نخواست. گواهی کار شرکتی که توش کار می کنم رو هم نداشتم و به جاش کپی فیش حقوقی دادم.
    با سلام مجدد:
    امروز دقیقا 5 هفته از روز مصاحبه ویزای من گذشت و همین امروز از سفارت تماس گرفتند و گفتند کنسول می خواد منو ببینه. قراره هفته دیگه برم سفارت. گفتند پاسپورت قدیمی و جدیدم رو ببرم. آیا کسی تجربه مشابهی داره؟ چه چیزای دیگه ای رو ببرم بهتره؟ احتمالا دلیل چی بوده؟ یه کم نگرانم. ممنون میشم اگه کسی کمک فکری بده.

نمیدونم، شاید می خوان پاسپورت قبلیتون رو ببینند! شما کمی بیشتر بیایید توی فروم تا بهتر متوجه بشید چه خبره، در ضمن جالبه شما از 2008 عضو هستید ولی فقط 4 تا پست دارید!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

جناب MASCHINEBAUبه نظر مي رسه که شما سوال رو با دقت نخونديد. بين جواب شما و سوال من ارتباط زيادي وجود نداره.
    ضمنا شما مسوول آمار سايت هستيد؟‌چقدر جالب! نمي دونستم!!!!
    قبلتر فکر مي کردم افراد توي اين فروم قصد کمک به همديگر رو دارند.ممنون که نشون داديد اينطور نيست!

چرا سوال شما رو دقیقا فهمیدم، ولی کسانی که اینجا هستند نه از جایی پول میگیرند و نه برای کسی کار میکنند، اینجا یا هر فروم دیگه ای باید محل چرخش اطلاعات باشه، دقت کنید ببینید دوستانی مثل آیس برگ بعد از اینکه به آلمان هم رفتند باز هم میان سر میزنند و کمک می کنند، ولی عده ای هستند که فقط از مطالب دیگران استفاده می کنند و در رونق دادن به این فروم ها هیچ نقشی ندارند، جواب من به سوال شما اینه: شما یک مشکلی پاس قبلیتون شاید داشته، شاید داره ( خوب ما اصلا کیس شما رو نمیدونیم که چی هست) روز مصاحبه چه سوالی راجه به پاستون ازتون پرسیدند؟ شاید میخوان مهرهایی که قبلن خورده رو ببینند، اگر این رو نخواسته بودند میشد گفت مثل 6 ماه پیش از متقاضی میخان که درخواستش رو پس بگیره و ویزا رو یکبار دیگه درخواست کنه، حالا بنده و خیلی های دیگه از شما انتظار داریم که فقط خواننده ی این فروم نباشید و پس از اینکه از سفارت برگشتید برای بقیه بنویسید چی شد، چه اتفاقی رخ داد و ... که شاید اگر سال 2013 یک دانشجوی ایرانی دچار مشکل مشابهی شد بتونه از این مطلب استفاده کنه!!!
    ویرایش توسط Maschinenbau : July 6th, 2010 در ساعت 10:19 PM

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

ببنید دوستان لازم نیست لزوما راجغ به هر پستی اظهار نظر کنیم و حدسیات خودمونو در قالب کمک کردن به دیگران بلافاصله توی فروم بیاریم هر چند هم قسمتی از اون ممکنه درست باشه . فقط و فقط اطلاعات دقیق .

جناب آقا یا خانم sheith اتفاقی دقیقا مشابه شما برای دوست من افتاد با این تقاوت که اون واسه ایتالیا اقدام کرده بود . دقیقا مثل شما یه روز بهش تماس گرفتن و گفتن کنسول می خواد اونو ببینه . اونم رفت . کل ماجرا از این قراره که کنسول ( بازم تاکید می کنم توی سفارت ایتالیا ، به احتمال زیاد المان هم همینطوره ) به صورت رندم عده ای رو انتخاب می کنه و شخصا با اونا مصاحبه می کنه . از علت سفر می پرسه و از این جور سوال ها ، البته بسته به ابنکه شما به زبان انگلیسی یا المانی در دانشگاه دوره رو می گذرونید کل مصاحبه رو به زبان المانی یا انگلیسی می پرسه. حالا اینکه پاس قدیمیه شما رو می خوان ممکنه واسه چک باشه و یا ممکنه ..... من نمی تونم اونو دقیق بگم . اما در کل نگران نباشید ، مشکل حادی نیست ، فقط خودتونو برای یه مصاحبه خوب و جانانه با جناب کنسول اماده کنید ! موفق باشی .
    ویرایش توسط Mehdiak : July 7th, 2010 در ساعت 01:06 AM دلیل: غلط

به نظر من مصاحبه با کنسول خیلی بهتر و مثبت تر هست
    هم برخورد بسیار با احترام
    و هم اینکه دو نفری که من دیدم با کنسول صحبت کردند ویزا هم گرفتند
    یعنی در این حالت ویزا بهتر صادر یشه و کارمند آلمانی احتمالا کمک هم خواهند کرد مدارک کامل تر بشه.
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

جناب MASCHINEBAUبه نظر مي رسه که شما سوال رو با دقت نخونديد. بين جواب شما و سوال من ارتباط زيادي وجود نداره.
    ضمنا شما مسوول آمار سايت هستيد؟‌چقدر جالب! نمي دونستم!!!!
    قبلتر فکر مي کردم افراد توي اين فروم قصد کمک به همديگر رو دارند.ممنون که نشون داديد اينطور نيست!
    من لزومي نمي بينم كه كسي اينجا به بقيه توهين بكنه. وقتي يك نفر يه چيزي حدس مي زنه در مورد سوال شما، مياد و اونو مي گه و در واقع لطف مي كنه كه مي گه. منظور MASCHINEBAU هم از اينكه پست كم گذاشتين اينه كه شما در دادن اطلاعات به بقيه كمتر سهيم بوديد. شما نبايد از بقيه متوقع باشيد كه نقش سفارت رو بازي كنن و دقيقا بگن سفارت منظورش چي بوده. مگه بقيه علم غيب دارن؟ هركي اون چيزي كه حدس مي زنه رو ميگه. كه هر چند من خودم با بيان حدسيات موافق نيستم. به هرحال جواب سوال شما رو جز خود سفارت هيچ كس اينجا نمي تونه بده، مگر اينه تجربه اي دقيقا به همين شكل از خود سفارت آلمان داشته باشه. مثل اينه كه بگن تو جعبه در بسته چيه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    من لزومي نمي بينم كه كسي اينجا به بقيه توهين بكنه. وقتي يك نفر يه چيزي حدس مي زنه در مورد سوال شما، مياد و اونو مي گه و در واقع لطف مي كنه كه مي گه. منظور MASCHINEBAU هم از اينكه پست كم گذاشتين اينه كه شما در دادن اطلاعات به بقيه كمتر سهيم بوديد. شما نبايد از بقيه متوقع باشيد كه نقش سفارت رو بازي كنن و دقيقا بگن سفارت منظورش چي بوده. مگه بقيه علم غيب دارن؟ هركي اون چيزي كه حدس مي زنه رو ميگه. كه هر چند من خودم با بيان حدسيات موافق نيستم. به هرحال جواب سوال شما رو جز خود سفارت هيچ كس اينجا نمي تونه بده، مگر اينه تجربه اي دقيقا به همين شكل از خود سفارت آلمان داشته باشه. مثل اينه كه بگن تو جعبه در بسته چيه.
    بله، من هم فکر می کنم نمیشه دقیق گفت، و اینجا هم دلمون نمی خواد به هیچ کس توهین بشه، در ضمن اون موردی که گفتم یک حالت خاص بود که قبل از عید با متقاضی تماس میگرفتند که کنسول می خواد شما رو ببینه و در نهایت می گفتند که یک برگه ای رو باید امضا کرد که درخواست خودتون رو پس میگیرید! البته اون مال اون چند روز آشفته ی سفارت بود. ولی این مساله هر چیزی میتونه باشه و هیچ کس جز سفارت نمیدونه!

Junior Member

دوستان سلام و ممنون از جوابهاتون
    من از پستهايي که نوشته شده متعجب شدم.
    به اونايي که تو بحث من و آقا يا خانميي که اولين جواب رو داده بود مشارکت کردند بايد بگم من قبول دارم کسي وظيفه جواب دادن نداره ولي اگر به قصد کمک جواب ميده بايد رعايت احترام و ادب رو هم بکنه. اگر مراعات نکنه - عمدي يا سهوي- بد نيست بدونه ديگري رو رنجونده. اما هر آدمي شرايطش خاص خودشه و من لزومي نمي بينم که بيام براي ايکس و ايگرگ توضيح بدم که چرا زياد فعال نبوده ام و اصلا از اين فروم تو اين مدت استفاده کرده ام يا نه؟ بهتره همه مون اينو در نظر بگيريم که جز اون حالتي که به ذهن ما مي رسه خيلي حالتهاي ديگه مي تونه وجود داشته باشه که لزوما از برداشت يا ذهنيت من و شما درست تره.

من قطعا نتيجه ملاقات رو اينجا مي نويسم! همه تون موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran

دوستان سلام و ممنون از جوابهاتون
    من از پستهايي که نوشته شده متعجب شدم.
    به اونايي که تو بحث من و آقا يا خانميي که اولين جواب رو داده بود مشارکت کردند بايد بگم من قبول دارم کسي وظيفه جواب دادن نداره ولي اگر به قصد کمک جواب ميده بايد رعايت احترام و ادب رو هم بکنه. اگر مراعات نکنه - عمدي يا سهوي- بد نيست بدونه ديگري رو رنجونده. اما هر آدمي شرايطش خاص خودشه و من لزومي نمي بينم که بيام براي ايکس و ايگرگ توضيح بدم که چرا زياد فعال نبوده ام و اصلا از اين فروم تو اين مدت استفاده کرده ام يا نه؟ بهتره همه مون اينو در نظر بگيريم که جز اون حالتي که به ذهن ما مي رسه خيلي حالتهاي ديگه مي تونه وجود داشته باشه که لزوما از برداشت يا ذهنيت من و شما درست تره.

من قطعا نتيجه ملاقات رو اينجا مي نويسم! همه تون موفق باشيد
    من تو جریان بحث نیستم و نمی دونم کی چی گفته گفته در مورد این ملاقات با کنسول ولی به عنوان کسی که تجربه 3 بار فراخوانده شدن توسط کنسول رو داره می گم بهتون که داستان اینه که اونایی که ویزاشون رد می شه مخصوصا دانشجویی وقتی کنسول پروندتون رو که تازه از آلمان اومده باز می کنه و می خونه و به این نتیجه می رسه که مشکلتون قابل بحث هستش می خوانتون سفارت تا در موردش بحرفن و معمولا هم پاستون رو تو این ملاقات می گیرن تا اگه کوشش کنسول جواب داد و درست شد ویزاتون رو بزنن تو پاس.به این شکل نیست که حتما کارتون درست بشه ولی خوب امید و احتمال به هر حال زیاد می شه برای درست شدنش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)