نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 196 از 199 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام بر عزیزان دل
    بزرگوارن من مدرک icdl و تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای و مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای دارم ... به نظر عزیزان برای مهاجرت به طور کل مفید به فایده است یا عین بقیه مدارک دانشگاه ها از کشک هم کشک تره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان. من مدرک لیسانسم از ایران و مدرک فوق لیسانسم از مالزی هست. با توجه به اینکه الان ایران هستم و نمی تونم مدارکم رو داخل پاکت مهر شده از دانشگاه مالزی بذارم. پیشنهاد شما چیه؟ اینطور که متوجه شدم می تونم اصل مدارک رو برای ICAS بفرستم و بعد از ارزیابی دوباره برام پست میشه. کسی از دوستان این کار رو کرده؟ یکم نگرانم که تمام مدارکم رو بصورت اصل بفرستم. آیا ارزیابی ICAS هم مثل WES پنج سال اعتبار داره؟

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال از خدمتتون داشتم. من مدرک wes رو 2013 گرفتم که الان منقضی شده. میخواستم از خدمتتون بپرسم که چطور میتونم مدرک wes رو مجددا آپدیت کنم؟ کسی از دوستان این کار رو انجام داده؟
    با تشکر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام دوستان
    توی سیستم امتیازی کبک گفته اکر مدرکتون معادل سازی بشه امتیازتون برابر مدارک دریافتی از کبک محسوب میشه ! ایا این درسته ؟
    و اینکه ارزیابی برای کبک با فدرال فرق میکنه ؟
    و اینکه تو سایت گفته حتی مدارک ابتداییتونم باید بدید منظور همون دیپلم ؟ یا از اول باید پیدا کنیم بدیم ترجمه ؟
    کپی برابر اصل مدارک به علاوه ترجمه رسمی که مهر دادگستری بخوره روشون؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sano1 نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان دل
    بزرگوارن من مدرک icdl و تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای و مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای دارم ... به نظر عزیزان برای مهاجرت به طور کل مفید به فایده است یا عین بقیه مدارک دانشگاه ها از کشک هم کشک تره؟
    مدارک دانشگاهی دارای امتیاز هستند در سیستم اکسپرس انتری بنابراین کشک نیستند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام سوال مهمی دارم دوستان !!..من باید ارشدمو ارزشیابی کنم .اگر کاردانی و کارشناسی رو جدا خونده باشیم باید هم کاردانی و کارشناسی رو هم ارزشیابی کنیم توسط wes? ممنون

Junior Member

سلام سوال مهمی دارم دوستان !!..من باید ارشدمو ارزشیابی کنم .اگر کاردانی و کارشناسی رو جدا خونده باشیم باید هم کاردانی و کارشناسی رو هم ارزشیابی کنیم توسط wes? ممنون

سلام دوستان
    ببخشید من زیاد سوال می پرسم، بعضی وقتا نمی تونم جواب سوالامو توی تاپیک پیدا کنم
    اول اینکه توی سیستم Arrima فقط کافیه درج کنیم چه مدارک تحصیلی داریم یا اینکه باید ترجمه مدارک رو upload کنیم یا اینکه ترجمه رو پست کنیم؟ کی باید این مدارک رو ارائه بدیم؟
    دیگه اینکه توی سیستم امتیازی کبک نوشته اکر مدرکتون معادل سازی بشه امتیازتون برابر مدارک دریافتی از خود کبک محسوب میشه، این درسته؟
    این معادلسازی چطوری انجام میشه ؟ WES چی هست؟

از چه مقطعی باید مدارکو داشته باشیم بدیم ترجمه؟

Junior Member

سلام.
    در ارزیابی سایت WES جمله
    All documents were reviewed and accepted.
    درج شده است.همین کافیست یا باید منتظر evaluation report هم بود؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin750 نمایش پست ها
    سلام.
    در ارزیابی سایت WES جمله
    All documents were reviewed and accepted.
    درج شده است.همین کافیست یا باید منتظر evaluation report هم بود؟

باید منتظر ریپورت باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)