نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 185 از 199 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ame2674 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده در سال 2013 دو نسخه از مدارک لیسانس و فوق لیسانس را به همراه ریز نمرات ترجمه کردم و یکی از آنها نه مهر امور خارجه داره و نه قوه قضاییه حالا سوالی که داشتم این هست که اگر اون رو بدم دارالترجمه و مهر امور خارجه و قوه قضاییه رو انجام بدن با توجه به اینکه ترجمه مال 2013 هست آیا می تونم به WES برای کانادا بفرستم یا اینکه باید ترجمه نیز مجددبروز کنم و ترجمه را نیز دارلترجمه انجام دهد با تشکر
    تا جایی که من اطلاع دارم WES براش فقط ترجمه رسمی با مهر مترجم مهمه. بیشتر تاکیدش روی نسخه رسمی مدارک هست که باید از دانشگاه بگیرید (همراه با مهر دانشگاه در پاکت مهر و موم شده). ولی بعضی از دانشکده ها ترجمه بدون مهر دادگستری رو داخل پاکت نمیزارن براتون. از دانشگاهتون بپرسید که چه معیارهایی دارن. دوستم دانشگاه سبزوار درس خونده بود مدارکی که فقط مهر مترجم داشت رو در پاکت نذاشته بودن براش، گفته بودن حتما باید مهر دادگستری داشته باشه. بقیه مهرها (قضاییه و خارجه) نیازی نیست.
    تاریخ ترجمه هم اصلا مهم نیست چون در مدرک اصلی هیچ تغییری ایجاد نشده، من ترجمه ای داشتم از سال 88-89 که ازم قبول کردن
    از محل تحصیل هم بپرسید، شاید نسخه انگلیسی هم بهتون دادن. دانشگاه فردوسی و دانشگاه های اصلی تهران چندین ساله مدرک انگلیسی میدن
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان
    بنده فرم Academic Records Request Form را دانلود کردم اما آدرس by post mail برای آمریکا هستش من می خوام مدارکمو (لیسانس و ریز نمرات اون و فوق لیسانس و ریز نمراتش را ) رو برای WES کانادا و برای مهاجرت بفرستم آیا اخیرا آدرس عوض شده چون قیلا این آدرس بوده
    WES Reference No.____________________
    World Education Services

Attention: Documentation Center
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario M5B 1J3
    Canada
    ولی حالا آدرس این فرم
    World Education Services
    P.O. Box 5087
    Bowling Green Station
    New York, NY 10274-5087
    USA
    آیا من اشتباه دانلود می کنم یا واقعا آدرس تغییر کرده لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    بنده فرم Academic Records Request Form را دانلود کردم اما آدرس by post mail برای آمریکا هستش من می خوام مدارکمو (لیسانس و ریز نمرات اون و فوق لیسانس و ریز نمراتش را ) رو برای WES کانادا و برای مهاجرت بفرستم آیا اخیرا آدرس عوض شده چون قیلا این آدرس بوده
    World Education Services

2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario M5B 1J3
    Canada
    ولی حالا آدرس این فرم
    World Education Services
    P.O. Box 5087
    Bowling Green Station
    New York, NY 10274-5087
    USA
    آیا من اشتباه دانلود می کنم یا واقعا آدرس تغییر کرده لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر
    برای کانادا از این لینک http://www.wes.org/ca/required/Inter...pt_Request.pdf فرم رو بگیرید اونیکه گرفتید اشتباه هست

Junior Member

سلام دوستان بنده در سال 2013 دو نسخه از مدارک لیسانس و فوق لیسانس را به همراه ریز نمرات ترجمه کردم و یکی از آنها نه مهر امور خارجه داره و نه قوه قضاییه حالا سوالی که داشتم این هست که اگر اون رو بدم دارالترجمه و مهر امور خارجه و قوه قضاییه رو انجام بدن با توجه به اینکه ترجمه مال 2013 هست آیا می تونم به WES برای کانادا بفرستم یا اینکه باید ترجمه نیز مجددبروز کنم و ترجمه را نیز دارلترجمه انجام دهد با تشکر
    تاریخ ترجمه هیچ اهمیتی نداره نیازی نیست که باز هزینه ترجمه بدید. پس همون مدارک رو تایید دداگستری و وزارت خارجه کنید و بفرستید

اساتید این روش Federal Skilled Worker هنوز هم فعاله ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

سلام

دوستان خانم بنده از داخل مونترال جهت معادل سازی مدارک تحصیلیش این مدارک رو فرستادن و الان برگشت خورده، دلیلهایی هم که آورده توی نامه ضمیمه خیلی کلی گفته فرمت مدارک به چه صورت هست:
    ۱) کپی کارت pr که البته برابر اصل نشده
    ۲) ترجمه رسمی مدارک تحصیلی(مدرک و ریزنمرات مربوطه به هم اتچ شده، هم کپی برابر اصل دفترخونه در ایران روی کپی های ضمیمه شده خورده و هم مهر دادگستری و خارجه روی ترجمه ها خورده و البته مترجم هم رسمی هست و همه بندها بطور دقیق ترجمه شدن)
    ۳) فرم پرداخت با کردیت
    ۴) فرم درخواست ارزیابی مدارک

مدارک رو ما با فرمت فوق ارسال کردیم.
    آیا باید اصل مدارک ارسال شن؟ خودشون توی نامه تاکید کردن که لطفا اصل مدارک رو نفرسید که.
    آیا پی آر رو باید برابر اصل کنیم؟
    فرمت ترجمه ای که ما ارسال کردیم اشکالش چی هست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

دوستان من مدرک ارشد گواهی موقت غیر رسمی دانشنامه و ریز نمرات دارم و تعهد خدمت تحصیل رایگان دارم و برای همین نمیتوانم اصل مدرکم رسمی را از دانشگاه بگیرم آیا برای ارسال ترجمه مدارک به دانشگاه آینده ام میتوانم و از موسساتی مثل https://pdofna.ir/%DA%AF%D9%88%D8%A7...7%D8%AF%D9%84/ استفاده کنم و مدارکم را بدون پرداخت هزینه تحصیل به دانشگاه به صورت گواهی رسمی با مهر دادگستری بفرستم اونور ببینم دانشگاهی که میخواهم در اینده تحصیل کنم و به اصطلاح مدرکم تو ایران معادل بشه؟

Junior Member

سلام
    از دوستان گرامی خواهش میکنم من رو در این خصوص راهنمایی کنند، هرچی گشتم جوابی متناسب پیدا نکردم

من آخرین مدرک تحصیلیم دکتری است ، حالا اگر بخوام آخرین مدرک تحصیلیم رو فقط ارزیابی کنم، باید هزینه کارشناسی و ارشد رو هم بپردازم
    و آیا باید طبق گفته دوستان همه مدارک تحصیلیم رو ارسال کنم. وچطو نشون بدم که فقط در نظر دارم آخرین مدرک ارزیابی بشه

ممنون میشم از دوستان که در این خصوص راهنمایی کنند

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط Joopiter نمایش پست ها
    سلاماز دوستان گرامی خواهش میکنم من رو در این خصوص راهنمایی کنند، هرچی گشتم جوابی متناسب پیدا نکردممن آخرین مدرک تحصیلیم دکتری است ، حالا اگر بخوام آخرین مدرک تحصیلیم رو فقط ارزیابی کنم، باید هزینه کارشناسی و ارشد رو هم بپردازمو آیا باید طبق گفته دوستان همه مدارک تحصیلیم رو ارسال کنم. وچطو نشون بدم که فقط در نظر دارم آخرین مدرک ارزیابی بشهممنون میشم از دوستان که در این خصوص راهنمایی کنند
    هزینه ارزیابی مدارک برای همه یکسان است. چه لیسانس، چه فوق لیسانس، چه دکترا. تو سایت خودشون اگر دقت کنید هیچ دسته بندی قیمتی بر اساس سال های تحصیل یا مدرک تحصیل وجود نداره. شما همه رو بفرستید چون هیچ تفاوتی در هزینه برای شما نداره. دسته بندی ها فقط بر اساس شیوه ارزیابی هست، ارزیابی کلی، ارزیابی کلی برای اکسپرس، ارزیابی کامل واحدهای درسی، ارزیابی و حفظ یک کپی در بایگانی برای ارسال های بعدی و غیره
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    دوستان من مدرک ارشد گواهی موقت غیر رسمی دانشنامه و ریز نمرات دارم و تعهد خدمت تحصیل رایگان دارم و برای همین نمیتوانم اصل مدرکم رسمی را از دانشگاه بگیرم آیا برای ارسال ترجمه مدارک به دانشگاه آینده ام میتوانم و از موسساتی مثل https://pdofna.ir/%DA%AF%D9%88%D8%A7...7%D8%AF%D9%84/ استفاده کنم و مدارکم را بدون پرداخت هزینه تحصیل به دانشگاه به صورت گواهی رسمی با مهر دادگستری بفرستم اونور ببینم دانشگاهی که میخواهم در اینده تحصیل کنم و به اصطلاح مدرکم تو ایران معادل بشه؟
    فکر نکنم قبول داشته باشند. ارزیابی شرکت های کشور خودشون رو بدون دریافت مدرک اصلی از دانشگاه قبول ندارن. خود شرکت های ارزیابی مدارک هم مدرک موقت رو قبول نمیکنن.
    من با دانشگاهی مثل مک گیل تماس گرفتم، گفتند اصل مدرک باید با مهر و موم از دانشگاه به دستشون برسه. قبول نمیکنن مدرک دیگه ای رو. بعضی ها برای مرحله اولیه دریافت پذیرش ممکنه مدرک موقت رو بپذیرند ولی به صورت مشروط خواهد بود، و بالاخره باید اصل مدرک رو داشته باشید.
    البته باز هم برمیگرده به جایی که میخواهید تحصیل کنید. باید ببینید شرایط دانشگاهی که می خواهید برید چی هست. دانشگاه های بزرگ و معروف نسخه مهر و موم از دانشگاه ازتون میخوان. و مدرکتون رو بالاخره باید آزاد کنید.
    شش ماه مدرکتون رو به یک شرکت کاریابی بسپارید، اگر در طی شش ماه برای شما کار پیدا نشد می تونن به شما نامه بدن و با اون برید مدرکتون رو آزاد کنید. البته اطلاعات من برای سال 90 هست، دوستان به همین روش مدرکشون رو آزاد کردن. از شرایط الان (به جز پرداخت پول) اطلاعی ندارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)