نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 184 از 199 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

دوستان من این سوال رو داخل تاپیک دیگه مطرح کردم:
    ابنکه توی مدرک کارشناسی همسرم دبیرفنی عمران زده ولی تمام واحد های مهندسی عمران رو پاس کردن و عضو نظام مهندسی هم هستن و کار طراحی و نظارت پروژه انجام میدن و کارشناسی ارشدشون مدیریت ساخته..سوالم این یود میتونم از 12امتیاز رشته مهندسی عمران استفاده کنم یا نه؟
    دوست عزیزی پاسخ دادن ممکنه با معادل سازی مدارک و فرستادن کاور لتر (که البته من نمیدونم چطوریه )همراه مدرک امکان استفاده از این امتیاز رو داشته باشم
    حالا میخواستم بدونم واقعا معادل سازی به درد من میخوره؟چطور باید انجام بدم؟اگر کسی در ابن مورد اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان
    ايا با داشتن مدرك دكتري ايران و گذراندن ٢ سال پست داك ميشه اقامت كانادا را گرفت؟
    Impossible is impossible

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

سلام.
    می خوام مدارکم رو قبل از رفتن ببرم دانشگاه تا تو پاکت بزاره برام که بعدا برای معادل سازی مشکلی نداشته باشم.

کسی اینجا دانشجوی شهید باهنر کرمان بوده؟ تا 5 سال پیش که سیستم بسیار بدی داشت. فقط مدارک رو میذاشت توی یک پاکت معمولی (بدون هیچ علامتی از دانشگاه) و مهر میزد روی درش. اون هم یک نفر انجام میداد که گاهی بود و گاهی نبود.
    کسی از سیستم جدید اطلاعی نداره؟ انگلیسی نمیده؟
    لیسانسم از فردوسی هست که انگلیسی میده تو پاکت مخصوص و مهر و موم شده، ارزون و همیشه هم در دسترس.

برای دانشگاه های دولتی سیستمی مثل دانشگاه آزاد وجود نداره؟ شنیدم که برای مدارک آزاد میشه همه رو در دفتر مرکزی تهران تائید کرد. تهران جایی برای دانشگاه های دولتی نداره؟ نصف این تاپیک رو خوندم ولی چنین موضوعی به چشمم نخورد. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی بده. به ICAS هم ایمیل زدم پرسیدم آیا اگر در کانادا باشیم امکانش هست به شکلی مدارکمون رو به تائید برسونیم و نیازی به مهر و موم دانشگاه نباشه یا نه، جوابشون رو به شما هم خبر میدم
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

سلام

دوستان کسی می دونه برای مهاجرت به روش OID استان ساسکاچوان(بدون نیاز به EE) نیازی به WES هست یا نه؟ و اگر نیازه چه زمانی باید ارائه بشه؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

برای OID ساسکا همچون کبک، نیازی به ارزیابی مدارک تحصیلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasalehi نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی می دونه برای مهاجرت به روش OID استان ساسکاچوان(بدون نیاز به EE) نیازی به WES هست یا نه؟ و اگر نیازه چه زمانی باید ارائه بشه؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

سلام دوستان
    من با ICAS تماس گرفتم و از اونجایی که ممکنه جوابشون به درد خیلی ها بخوره اینجا براتون مینویسم.

سوالات من اینها بود:
    1. نمیتونم ترتیبی بدم تا مدارکم رو دانشگاه ارسال کنه، برابر با اصل مهر وموم شده در پاکت دانشگاه هم ندارم، چه کنم:

For a detailed list of our documentation requirements for applicants who have completed their education in Iran, please see http://www.icascanada.ca/new/main-ap...1-92146d89f284.

Upon review of the aforementioned link, you will note that you may submit your original documents for assessment. It is not required to have documents sent directly to ICAS by your institutions.

2. آیا ICAS فقط در اونتاریو اعتبار داره؟ من بعدا اگر بخوام جابجا بشم چطور میشه، و آیا اگر از کبک اقدام کنم مشکلی پیش میاد:

Assessments prepared by agenices in one province may be acceptable in another province. If you intend to use the report for a particular employer or education institution, we would advise you to confirm the acceptability of on Assessment Report prepared by one of the agencies.

If you request an Assessment Report from ICAS and you are not resident in Ontario, the report wil indicate standing comparable to study in Canada rather than to study in Ontario.
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

چرا دیگه کسی جواب سوالارو نمیده.دوستایی که تجربه اقامت رو دارید لطفا جواب بدین چون برای ما کلی ارزش داره.میشه لطف کنین بگین آیا با مدارک فنی و حرفه ایه ایران میشه کانادا کار گیر آورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parikam نمایش پست ها
    چرا دیگه کسی جواب سوالارو نمیده.دوستایی که تجربه اقامت رو دارید لطفا جواب بدین چون برای ما کلی ارزش داره.میشه لطف کنین بگین آیا با مدارک فنی و حرفه ایه ایران میشه کانادا کار گیر آورد؟
    سووال خیلی کلی هست ولی اگر زبان و مهارت خاصی داشته باشید کار پیدا کردن سخت نیست
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم اینجا میتونم جواب بگیرم یا نه؟
    من میخوام واسه دکتری دانشگاه های کانادا اقدام کنم
    5 سری از مدارک لیسانس و فوق لیسانسم رو ترجمه و پک کردم ایلتسمم همینجور
    الان سوال من اینه واسه فرستادن به این دانشگاها من میتونم واسه هر دانشگاه یک سری مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ایلتس رو که مهر شده و پک کردن رو دوباره خودم همشون رو تو یه پاکت بذارم و بفرستم به اون دانشگاه یا نه اینکه باید هر کدوم جدا جدا با همون اصل پاکت خودش فرستاده شه
    آخه اگه بخواد تک تک پست شه 15 تا پاکت هزینه پست میشه ولی اگه جمعش کنم میشه 5 تا هزینه
    اگه کسی تجربه فرستادن رو داره کمک کنه ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان بنده در سال 2013 دو نسخه از مدارک لیسانس و فوق لیسانس را به همراه ریز نمرات ترجمه کردم و یکی از آنها نه مهر امور خارجه داره و نه قوه قضاییه حالا سوالی که داشتم این هست که اگر اون رو بدم دارالترجمه و مهر امور خارجه و قوه قضاییه رو انجام بدن با توجه به اینکه ترجمه مال 2013 هست آیا می تونم به WES برای کانادا بفرستم یا اینکه باید ترجمه نیز مجددبروز کنم و ترجمه را نیز دارلترجمه انجام دهد با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)