نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 103 از 199 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

سلام. من مدرک لیسانسم رو دارم ولی مدرک کاردانیم رو نمیتونم از دانشگاه بگیرم. چی کار کنم؟ اصلا کاردانیم واسه assistلازمه؟؟

Junior Member

سلام
    اگر یک ریپورت جدید با ارسال توسط پست سریع از wes سفارش بدیم دقیقا چقدر هزینه داره. این سوال از این بابت می پرسم که مطمئن بشم گزینه صحیح رو انتخاب کردم.

دوستان اگه ترجمه ریز نمرات و مدرک تحصیلی من توسط دارالترجمه در سال 2011 انجام شده باشه و هر دو به هم پلمب و همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه، ایا با توجه به تاریخ و پلمب هر دو به هم مشکلی از نظر WES خواهد بود؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    دوستان اگه ترجمه ریز نمرات و مدرک تحصیلی من توسط دارالترجمه در سال 2011 انجام شده باشه و هر دو به هم پلمب و همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه، ایا با توجه به تاریخ و پلمب هر دو به هم مشکلی از نظر WES خواهد بود؟
    وس از شما کلا کپی همه چیز را می خواهد: کپی ترجمه ها و کپی اصل مدارک تحصیلی و کپی ریزنمرات. بنابراین پلمب بودن اینها به هم، مشکلی نیست. از لحاظ تاریخ هم هیچ مشکلی نیست چون اصل مدارک شما تغییر نکرده است و لذا اعتبار ترجمه هم به قوت خودش باقی است.

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. بعد از ترجمه مدارک تحصیلی برای ارسال آنها به WES چه مراحلی باید انجام بشه و هزینه هاشو چطور باید پرداخت کنم؟ و با توجه به زمان کمی که دارم بهتره مدارکو خودم برای WES پست کنم یا بدم همون واحد بین الملل پست کنه؟

من قصد دارم از طریق فدرال اقدام کنم دوستان خواهشا یه نفر برای من توضیح بده که مدارک لیسانس و ریز نمرات رو که باید برای این اسسمنت آماده کنیم چه طوری باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چی خوندم بیشتر گیج شدم!!!
    من مدرک لیسانس و ریز نمرات رو جداگونه میگم اگه اشتباه می کنم دوستان لطف کنن راهنمایی و تصحیح بفرمایند
    1. من دانشنامه اصلیم رو دارم حالا باید اون رو بدم دارالترجمه ترجمه کنه بعد ترجمه اش رو به تایید دانشگاه برسونم و به همراه کپی برابر اصلی که از دانشگاه می گیرم بفرستم؟؟؟
    2. باید اول ریز نمرات رو بگیرم بعد ترجمه کنم بعد ترجمه شده رو دوباره به تایید دانشگاه برسونم و ترجمه و اصل ریز نمرات رو بفرستم؟؟؟ چون مهره برجسته دانشگاه روی اصل ریز نمرات می خوره
    3. دانشگاه کپی برابر اصل، اصلا میده منظورم اینه که اصلا همچین سرویسی داره؟؟
    4.دانشگاه ترجمه مدارک رو تایید می کنه؟ آخه دیدم یکی از دوستان گفته بود که دانشگاهش تایید نکرده؟
    5.این واحدهای بین المللی من دیدم برای پذیرش های دانشگاهی خودشون مدارک رو به صورت ترجمه شده و رسمی برای اون دانشگاه مستقیم می فرستن آیا این جمله تو اولین پست توی صفحه اول که دوستمون گفتن:
    "مساله مهمتر از اینها ترجمه هست.
    نکته: ترجمه هایی که به غیر از مراکز آموزشی (دانشگاهها) انجام شدن، باید به تایید انجمن مترجمان رسمی کانادا (OTTIAQ) برسن! حالا اعضای این انجمن یا دوباره از اول ترجمه میکنن و یا ترجمه شده شما رو تایید میکنن!"
    به این معنیه که باید خود دانشگاه از لیسانس و ریز نمرات یک نسخه ترجمه شده و تایید شده توسط خودش رو بده؟؟ درسته؟؟

دوستان،
    از بین شما،
    کسانی که برای پروسه ارزیابی مدرک از طریق WES کارتان به دانشگاه شهید بهشتی کشیده باشد. ممنون می شوم که تجربه خود را بگویید.

من الان مدرک و ریزنمراتم را پس از تائید وزارت علوم، ترجمه کرده ام (مدرکم، کارشناسی ارشد پیوسته است). اکانت wes را هم در سایت مربوطه تشکیل دادم و کد رفرنس را دریافت کردم به همراه فرمی که باید به دانشگاه ببرم تا مدارکم را مجددا تایید کرده و در پاکت مهر و موو به وس ارسال کنند.

با توجه به اینکه کارکنان این دانشگاه (لااقل هروقت من باشون کاری داشته ام) خیلی بداخلاق اند، الان خیلی استرس دارم که حالا باید به کدام بخش و اتاق و مسوول مراجعه کنم و آیا دانشگاه خودش پاکت مزبور را پست می کند یا می دهد دست خودم که ببرم پست کنم؟

که اگر بدهند دست خودم، خیلی هم خوشحال تر می شوم، چون لااقل از در اسرع وقت پست شدن آن مطمئن خواهم بود و می توانم رهگیری اش هم بکنم.

خلاصه هرکسی بتواند اطلاعاتی در این زمینه بهم بدهد، واقعاً ممنونش می شوم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط آیدین خلیلی نمایش پست ها
    من قصد دارم از طریق فدرال اقدام کنم دوستان خواهشا یه نفر برای من توضیح بده که مدارک لیسانس و ریز نمرات رو که باید برای این اسسمنت آماده کنیم چه طوری باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چی خوندم بیشتر گیج شدم!!!
    من مدرک لیسانس و ریز نمرات رو جداگونه میگم اگه اشتباه می کنم دوستان لطف کنن راهنمایی و تصحیح بفرمایند
    1. من دانشنامه اصلیم رو دارم حالا باید اون رو بدم دارالترجمه ترجمه کنه بعد ترجمه اش رو به تایید دانشگاه برسونم و به همراه کپی برابر اصلی که از دانشگاه می گیرم بفرستم؟؟؟
    2. باید اول ریز نمرات رو بگیرم بعد ترجمه کنم بعد ترجمه شده رو دوباره به تایید دانشگاه برسونم و ترجمه و اصل ریز نمرات رو بفرستم؟؟؟ چون مهره برجسته دانشگاه روی اصل ریز نمرات می خوره
    3. دانشگاه کپی برابر اصل، اصلا میده منظورم اینه که اصلا همچین سرویسی داره؟؟
    4.دانشگاه ترجمه مدارک رو تایید می کنه؟ آخه دیدم یکی از دوستان گفته بود که دانشگاهش تایید نکرده؟
    5.این واحدهای بین المللی من دیدم برای پذیرش های دانشگاهی خودشون مدارک رو به صورت ترجمه شده و رسمی برای اون دانشگاه مستقیم می فرستن آیا این جمله تو اولین پست توی صفحه اول که دوستمون گفتن:
    "مساله مهمتر از اینها ترجمه هست.
    نکته: ترجمه هایی که به غیر از مراکز آموزشی (دانشگاهها) انجام شدن، باید به تایید انجمن مترجمان رسمی کانادا (OTTIAQ) برسن! حالا اعضای این انجمن یا دوباره از اول ترجمه میکنن و یا ترجمه شده شما رو تایید میکنن!"
    به این معنیه که باید خود دانشگاه از لیسانس و ریز نمرات یک نسخه ترجمه شده و تایید شده توسط خودش رو بده؟؟ درسته؟؟

لطفا این این پست را ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1731803

دوستان این مهر خارجه و دادگستری اجباریست؟ کسی بوده بدون بودن اونا ناقصی بخورده واسه WES؟ چون تو سایت اشاره ای نشده و فقط گفته ترجمه Clear و Word by Word باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

دوستان میخواستم بدونم برای ارزیابی مدارک برای فدرال از وس آیا با ثبت نام اولیه کد رفرنس داده میشه؟ اگه آره از کجا باید پیداش کرد؟ من ثبت نام اولیه کردم.
    بعد حتما باید تو فرم این کد رفرنس زده بشه یا مهم نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)