نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 104 از 199 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

این عدد 10 هفته و 15 هفته مال موسسه بین المللی ارزیابی مدارک تحصیلی کانادا http://www.icascanada.ca/fsw هستش در حالی که تو سایت موسسه وس http://www.wes.org/ca/fswp/index.asp به صراحت نوشته 20 روز کاری
    موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    دوستان این مهر خارجه و دادگستری اجباریست؟ کسی بوده بدون بودن اونا ناقصی بخورده واسه WES؟ چون تو سایت اشاره ای نشده و فقط گفته ترجمه Clear و Word by Word باشه.
    در هر حال شما باید ترجمه مدارک را برای اداره مهاجرت (به همراه اصل ریپورت وس) بفرستید و برای آن هم مهر دادگستری الزامی است. پس بهتر است همین حالا ترجمه را با مهر دادگستری بگیرید و بفرستید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mrhgladiator نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم برای ارزیابی مدارک برای فدرال از وس آیا با ثبت نام اولیه کد رفرنس داده میشه؟ اگه آره از کجا باید پیداش کرد؟ من ثبت نام اولیه کردم.
    بعد حتما باید تو فرم این کد رفرنس زده بشه یا مهم نیست؟
    پس از پرداخت پول، رف نامبر به شما داده می‌شود. وقتی کد را بنویسید، وس احتمالا سریع‌تر می‌تواند کار شما را انجام بدهد؛ ولی الزام نیست. در هر صورت توجه داشته باشید که تا پول را نپردازید، وس به مدارک شما نگاه هم نمی‌کند. فقط بعد از پرداخت کامل پول است که اسس مدارک شما آغاز می‌شود.

Junior Member

سلام .شاید سوالم تکراری باشه.برا Peng. در استان انتاریو چه کارهایی از ایران میشه انجام داد؟ میشه لیسانسو جلوتر ارزیابی کرد برا Peng؟

دیروز من کپی برابر اصل و ریزنمراتم را همراه با ترجمه رسمی آنها به دانشگاه شهیدبهشتی بردم، با همان برگه ریکوئست وس. (که خدا نصیب هیچ کسی نکند که راهش به بخش امور فارغ التحصیلان این دانشگاه بیافتد که از عنق هم منکسرتر هستند! جدی می گویم. همه بداخلاق و بی تربیت. اصلا حاضر نیستند نگاهت کنند چه برسد به اینکه درست جوابت را بدهند. بالاخره فهمیدم که باید مدارک را به اتاق مترجم شان ببرم که کنترل کند. او هم دانه دانه همه نمرات را کنترل کرد. بعد برگه ریکوئست وس را (قسمت پایینش را) نوشت و امضا کرد و گفت برم سی هزار تومن به حساب دانشگاه واریز کنم و آن برگه را هم ببرم که رویش مهر بین الملل بخورد. تا من این کارها را انجام دهم و برگردم دیدم دارد درب یک پاکت کاغذی خیلی معمولی زردرنگ را با همین چسب ماتیکی های آب دهنی می چسباند که مثلا مدارک مرا مهر و موم کرده! حالا من هی بهش میگم آخه به من گفته اند روی تمام صفحات فارسی و ترجمه ها هم مهر تائید دانشگاه خورده باشد. گفت نه. لازم نیست. ببر درب پاکت را بده همان اتاق بین الملل، چهار تا مهر بزنند، دو تا روی درز بالا و دو تا هم روی پایینی.
    خلاصه با حال زار و نزاری پاکت را (که حتی ندیدم بالاخره چی توش گذاشت؟!) را بردم آن اتاق و چهار تا مهر زدند. حتی محض رضای خدا، یک چسب نواری هم نزدند روی درش که این باز نشود.
    بعد بردم اول DHL که خیلی جای شلوغی بود و کسی باز جواب آدم را نمی داد. در نهایت بردم TNT و توکل کردم به خدا و پست کردم.
    ولی از دیشب تا حالا دارم از استرس می میرم که اینها روی برگه های مرا جدا جدا مهر نزدند. حالا بعد از اینهمه هزینه کردن بابت ترجمه و پست (پستTNT شد 139هزار تومان) و فی مربوط به خود سازمان وس، آخرش اسس نشوند.
    اعصابم خیلی خورد است.
    واقعاً یک کمپین تشکیل می دادیم برای اعتراض به رفتار زشت و توهین آمیز برخی کارمندان دانشگاه ها... من واقعاً دلم می خواست می توانستم از یکی دو تای شان بطور ویژه شکایت ببرم به رئیسی کسی که پاسخگو باشد.
    اگر کسی در این راستا، بتواند دلداریم دهد، ممنون می شوم!

Banned

دوست عزیز، اصلا کپی برابر اصل لازم نبود.

و هیچ نیازی هم نیست که روی کپی ترجمه ها و مدارک مهر دانشگاه بخورد.

یک کپی ساده از مدارک و ترجمه به همراه همان فرم وس، در پاکتی که ذکرش رفت کافی است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaTiti نمایش پست ها
    دیروز من کپی برابر اصل و ریزنمراتم را همراه با ترجمه رسمی آنها به دانشگاه شهیدبهشتی بردم، با همان برگه ریکوئست وس. (که خدا نصیب هیچ کسی نکند که راهش به بخش امور فارغ التحصیلان این دانشگاه بیافتد که از عنق هم منکسرتر هستند! جدی می گویم. همه بداخلاق و بی تربیت. اصلا حاضر نیستند نگاهت کنند چه برسد به اینکه درست جوابت را بدهند. بالاخره فهمیدم که باید مدارک را به اتاق مترجم شان ببرم که کنترل کند. او هم دانه دانه همه نمرات را کنترل کرد. بعد برگه ریکوئست وس را (قسمت پایینش را) نوشت و امضا کرد و گفت برم سی هزار تومن به حساب دانشگاه واریز کنم و آن برگه را هم ببرم که رویش مهر بین الملل بخورد. تا من این کارها را انجام دهم و برگردم دیدم دارد درب یک پاکت کاغذی خیلی معمولی زردرنگ را با همین چسب ماتیکی های آب دهنی می چسباند که مثلا مدارک مرا مهر و موم کرده! حالا من هی بهش میگم آخه به من گفته اند روی تمام صفحات فارسی و ترجمه ها هم مهر تائید دانشگاه خورده باشد. گفت نه. لازم نیست. ببر درب پاکت را بده همان اتاق بین الملل، چهار تا مهر بزنند، دو تا روی درز بالا و دو تا هم روی پایینی.
    خلاصه با حال زار و نزاری پاکت را (که حتی ندیدم بالاخره چی توش گذاشت؟!) را بردم آن اتاق و چهار تا مهر زدند. حتی محض رضای خدا، یک چسب نواری هم نزدند روی درش که این باز نشود.
    بعد بردم اول DHL که خیلی جای شلوغی بود و کسی باز جواب آدم را نمی داد. در نهایت بردم TNT و توکل کردم به خدا و پست کردم.
    ولی از دیشب تا حالا دارم از استرس می میرم که اینها روی برگه های مرا جدا جدا مهر نزدند. حالا بعد از اینهمه هزینه کردن بابت ترجمه و پست (پستTNT شد 139هزار تومان) و فی مربوط به خود سازمان وس، آخرش اسس نشوند.
    اعصابم خیلی خورد است.
    واقعاً یک کمپین تشکیل می دادیم برای اعتراض به رفتار زشت و توهین آمیز برخی کارمندان دانشگاه ها... من واقعاً دلم می خواست می توانستم از یکی دو تای شان بطور ویژه شکایت ببرم به رئیسی کسی که پاسخگو باشد.
    اگر کسی در این راستا، بتواند دلداریم دهد، ممنون می شوم!
    نگران نباشید مهرها ضروری نبودن ولی منم که رفتم دانشگاه گیلان دیوونه ام کردن. دو روز رفتم و اومدم تا حاضر شدن این کارو بکنن. کلن به گوششون نخورده بود و قبول نمی کردن اصن که مدارک رو مهر و موم کنن، خیلی هم بی ادب بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

سلام
    من دیروز به دانشگاه فرذوسی مشهد رفتم و درخواست دانشنامه و ریز نمرات دادم . دانشگاه دانشنامه را به من داد و ریز نمرات لاتین را امضا شده و مهر شده تحویل داد . اما کارشناس اونجا گفت اگر نیاز به تایید و مهر وزارت علوم هست باید به سایت سامانه خدامت آموزشی وزارت علوم ( http://mad.msrt.gov.ir/edus/default.aspx ) برم و اونجا مدارکم رو آپلود کنم و درخواست ترجمه کنم .

این مشکل و فکر کنم همه بچه دانشگاه های دواتی دارن
    سوال اینجاست که ایا برای WES نیاز هست که وزارت عوم امضا کنه یا مهر دانشگاه کافیست . چون پروسه وزارت علوم 1 ماه طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط roamer989 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز به دانشگاه فرذوسی مشهد رفتم و درخواست دانشنامه و ریز نمرات دادم . دانشگاه دانشنامه را به من داد و ریز نمرات لاتین را امضا شده و مهر شده تحویل داد . اما کارشناس اونجا گفت اگر نیاز به تایید و مهر وزارت علوم هست باید به سایت سامانه خدامت آموزشی وزارت علوم ( http://mad.msrt.gov.ir/edus/default.aspx ) برم و اونجا مدارکم رو آپلود کنم و درخواست ترجمه کنم .

این مشکل و فکر کنم همه بچه دانشگاه های دواتی دارن
    سوال اینجاست که ایا برای WES نیاز هست که وزارت عوم امضا کنه یا مهر دانشگاه کافیست . چون پروسه وزارت علوم 1 ماه طول میکشه
    دانشنامه شما بدون مهر برجسته وزارت علوم معتبر نیست و دادگستری ترجمه رو تایید نمی کنه. من برای ریزنمراتم هم مهر برجسته گرفتم. البته من تهران هستم و کل پرسه سامانه خدمات آموزشی 3 روز طول کشید، تاریخ که مشخص می کنن میتونید مدارکتون رو ببرید حضوری مهر کنید و بیارید. برای شخص من چیزی حدود 5 دقیقه طول کشید این کار و کلن 4 روز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

میخواستم از همه دوستان که راهنماییم کردن تشکر کنم.امروز نتیجه ارزیابیم رسید کلا بیست روز از زمان ارسالم طول کشید.از مهربونی تون واقعا ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)