نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 107 از 199 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات کلیدی برنامه FSW (دستورالعمل می 2014)

سلام
    خسته نباشید.

میخواست بدونم آیا برای ارسال مدارک به فدرال (مدارک تحصیلی ارزیاب شده WES و مدارک کاری) باید هزینه ای پرداخت کرد برای apply . اگر بله چقدر. یا اینکه هزینه های بعدی بعد از تایید شدن توسط دولت کاناداست.
    در ئاقع میخوام بدونم ایا ممکنه یه سری هزینه کنیم بدونه قطعی شدن مهاجرت یا هزینه ها بعد از قطعی شدن خواهد بود؟
    ممنون میشم زود پاسخ دهید

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی میدونه ریپورت ارزیابب WES برای مهاجرت به کشور دیگری غیر از کانادا مثل استرالیا مورد قبول هست یا خیر؟
    دوست عزیز وس یه موسسه است که در سایت خودش مواردی رو که میتونه انجام بده نوشته تا جایی که من دیدم فقط کانادا و امریکا هست. برای استرالیا میدونم موسسات استرالیایی این کار رو انجام میدهند که در سایت مهاجرت خودش اومده

سلام دوستان.
    سوال داشتم، ممنون ميشم سريع جوابمو بدين:
    من الان دارم مداركم رو آماده مي كنم بفرستم براي WES. من ترجمه رسمي مدارك و ريزنمرات ليسانس و ارشدم رو آماده دارم كه اتفاقا مهر دادگستري و وزارت امور خارجه رو هم داره (ميخواستم براي آمريكا بفرستم كه كنسل شد!!!). documentش هم اينطوريه كه مدرك+ ريزنمرات+ ترجمه مدرك+ ترجمه ريزنمرات بصورت يك پك هست (جداگانه براي ليسانس و ارشد). الان دقيقا نميدونم بايد چيكار كنم.؟ بايد ريزنمرات و ترجمه ش رو از اين پك بكشم بيرون و بفرستم برا دانشگاه كه بعد دانشگاه بفرسته برا WES؟؟؟ يا اينكه نه، پك ليسانس و پك فوق ليسانس رو همونجوري مستقيما بفرستم برا دانشگاه و بعد اونها هم بفرستن برا WES؟ توي WES نوشته مدرك رو بايد applicant خودش بفرسته!!! چرا اينقدر دنگ و فنگ داره آخه؟!!!
    راستي cover letter رو كه توش reference number رو نوشتم رو هم بذارم رو مداركم؟ جريان اصل و كپي و كپي برابر با اصل چيه؟!! توي WES چنين چيزي نديدم!!!! اينكه دانشگاه كپي برابر با اصل ميكنه يعني چي؟ راستي دانشگاه ما مدارك رو با آرامكس ميفرسته. مورد قبول WES هستش؟
    ممنون ميشم زود جوابمو بدين.

راستي من يه مدرك فوق ليسانس خارج از كشور هم دارم. اون رو چيكار كنم؟ اون رو هم بايد به دانشگاه اروپائي م بگم كه بفرسته؟ ريزنمرات رو اونا بفرستن و مدرك رو خودم؟!!!

دوستان دقيقا از زمانيكه مداركم رو دانشگاه ميفرسته WES تا روزي كه دريافت كنم مداركم رو از WES، چقدر زمان ميبره؟ توي سايتشون زده 20 روز كاري پروسه بررسي طول ميكشه. با احتساب زمان رفت و برگشت مدارك چقدر طول ميكشه؟
    من راستش ميخوام با حداقل هزينه كارم انجام بشه. لذا اگه با پست عادي بفرستم و اون هزينه 85 دلار رو ندم، بيشتر زمان ميبره تا برسه به دستم؟ ميخوام بدونم تا آخر آبان مدارك رو ميتونم بفرستم برا CIC؟
    توي سايت WES، من كدوم پك رو انتخاب كنم آخرش؟ اونجا كه يه table داره و هزينه ها رو زده؟ كدوم رو بزنم؟
    تو رو خدا زودتر جواب بدين. نميخوام زمان رو از دست بدم.
    ممنونم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوستان دقيقا از زمانيكه مداركم رو دانشگاه ميفرسته WES تا روزي كه دريافت كنم مداركم رو از WES، چقدر زمان ميبره؟ توي سايتشون زده 20 روز كاري پروسه بررسي طول ميكشه. با احتساب زمان رفت و برگشت مدارك چقدر طول ميكشه؟
    من راستش ميخوام با حداقل هزينه كارم انجام بشه. لذا اگه با پست عادي بفرستم و اون هزينه 85 دلار رو ندم، بيشتر زمان ميبره تا برسه به دستم؟ ميخوام بدونم تا آخر آبان مدارك رو ميتونم بفرستم برا CIC؟
    توي سايت WES، من كدوم پك رو انتخاب كنم آخرش؟ اونجا كه يه table داره و هزينه ها رو زده؟ كدوم رو بزنم؟
    تو رو خدا زودتر جواب بدين. نميخوام زمان رو از دست بدم.
    ممنونم.
    برای من از ارسال آخرین پاکت برای وس و دریافت جواب وس، ۱۴ روز طول کشید. بهتر است پست عادی را انتخاب نکنید، هم طولانی است و هم امکان رهگیری ندارد.

در خصوص اسس مدارک توسط وس، توضیحات کامل اینجا هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1731803

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamanesh نمایش پست ها
    سلام، ببخشید
    من فوق لیسانس را از اتریش گرفتم، الان وقتی‌ روی سایت چک می‌کنم، نوشته نیاز به فرستادن نیست، باید آپلود کنی‌ روی سایت. نظر شما چیه؟
    فرمت وس برای هر کشوری فرق می کند. طبق فرمت خود وس عمل کنید.

من امروز با دارالترجمه تماس گرفتم در مورد اينكه آيا كپي مدارك ارسالي براي بررسي اوليه وس بايد برابر اصل شود بپرسم به من گفتن كه مدل ترجمه براي كانادا يه تفاوت داره اونم اينكه مترجم بايد يه جمله تهش اضافه كنه و بعد مدارك تاييد شده رو ببريم دفترخانه كپي برابر اصل كنن.آيا اين صحت دارد؟

Junior Member

با سلام

یکنفر از دوستان لطف میکنه بفرماید برای مهاجرت مهارت دقیقا چه مدارکی رو برای ارسال به WES باید آماده کنیم و اینکه برای داشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم.سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    با سلام

یکنفر از دوستان لطف میکنه بفرماید برای مهاجرت مهارت دقیقا چه مدارکی رو برای ارسال به WES باید آماده کنیم و اینکه برای داشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم.سپاس فراوان
    این پست رو مطالعه کنید خیلی کمکتون می کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)