نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 137 از 199 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    راستی این پول و برای ارزیابی مدارک چجوری باید واریز کنیم ؟

و یک نکته دیگه من فوق دیپلم داشتم و بعد لیسانس ؟ آیا هر دو مدرک رو ترجمشو بفرستم واسه ارزیابی یا همون آخرین مدرک لیسانس کفایت می کنه

حتما باید 2 تا مدرک ارسال بشه! ترجمه مدرک و ریز نمرات به همراه فرمی که دانشگاه تکمیل کرده
    پولشو هم می تونین از طریق صرافی براشون ارسال کنید و یا اگه کسیو دارین خارج از کشور براتون واریز کنه

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط KNN62 نمایش پست ها
    حتما باید 2 تا مدرک ارسال بشه! ترجمه مدرک و ریز نمرات به همراه فرمی که دانشگاه تکمیل کرده
    پولشو هم می تونین از طریق صرافی براشون ارسال کنید و یا اگه کسیو دارین خارج از کشور براتون واریز کنه

با سپاس فراوان
    پس اینجور که بوش میاد کار خیلی راحتی نیست
    خدا رحمتمون کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    با سپاس فراوان
    پس اینجور که بوش میاد کار خیلی راحتی نیست
    خدا رحمتمون کنه

نه خیلی کار سختی نیست. کاملا به میزان همکاری دانشگاهتون داره. من از دانشگاه علامه در کمتر از 5 دقیقه گرفتم. دانشگاه تهران بیشتر طول کشید
    شما قسمت بالای فرم رو خودتون تکمیل کنید. همراه با ترجمه مدارک ببرین دانشگاه. اگر دانشگاه روی ترجمه رو براتون مهر بزنه که دیگه چه بهتر
    بعد هم در دو پاکت جداگانه بفرستین کانادا

با سلام خدمت دوستان
    منظور از این جمله که تو کادر هست چیه؟ این یعنی این رشته ها فقط قابل قبوله؟

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...-education.asp

University degree at the Master’s level or equalNote de bas de page1 OR University level entry-to-practice professional degree (or equalNote de bas de page1). Occupation related to the degree must be:
    • NOC 2011 Skill Level A, and
    • licensed by a provincial regulatory body.

Note: Degree program must be in one of these fields of study: Medicine, Veterinary Medicine, Dentistry, Podiatry, Optometry, Law, Chiropractic Medicine, or Pharmacy.

بچه ها سلام،كسي از دانشگاه جامع علمي كاربردي هم هست؟؟ براي ارزيابي اقدام كرده باشه؟؟ من كارداني و سپس مارشناسي ناپيوسته دارم.
    ريز نمرات رو (دانشگاه جامع) كجا بايد مهر و موم كرد؟؟ كدوم واحد يا مركز؟؟ و اينكه اصن اشخاص اونجا با اين رويه كارها اشنايي دارند،؟؟ الكي اذيت نميكنند؟؟

مرسي از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    منظور از این جمله که تو کادر هست چیه؟ این یعنی این رشته ها فقط قابل قبوله؟

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...-education.asp

University degree at the Master’s level or equalNote de bas de page1 OR University level entry-to-practice professional degree (or equalNote de bas de page1). Occupation related to the degree must be:
    • NOC 2011 Skill Level A, and
    • licensed by a provincial regulatory body.

Note: Degree program must be in one of these fields of study: Medicine, Veterinary Medicine, Dentistry, Podiatry, Optometry, Law, Chiropractic Medicine, or Pharmacy.
    نه این جمله برای دارندگان مدارک حرفه ای در این رشته هاست. دقت کنید جمله اول گفته "داشتن مدرک ارشد، یا مدارک حرفه ای در یکی از این رشته ها".

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

بچه ها سلام یه سوال!
    من توی wes پروفایل درست کردم اما هنوز refrence number به ایمیلم نرسیده ! برای شما چقدر طول کشید؟؟ البته وکیلم پروفایل رو درست کرده اما ایمیل خودم رو داده و اینکه به من گفت مبلغ رو مستقیم به حساب خودش اینجا واریز کنم و اون از اونجا پرداخت کنه چون خودش کاناداست ممکنه این وسط یه مشکلی باشه و من پول رو بهش بدم اما اون کاری نکنه؟ refrence number بعد از اینکه پول واریز میشه میاد یا قبلش؟ بعد از اینکه پول رو بهش دادم از کجا بفهمم که به wes واریز کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

یه سوال دیگه هم اینکه توی سایت total cost رو زده 231.65 که من در 2920 که قیمت دلار کاناداست ضرب میکنم میشه 676000 اما اون به من 767000 گفته! یعنی به دلار امریکاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    بچه ها سلام یه سوال!
    من توی wes پروفایل درست کردم اما هنوز refrence number به ایمیلم نرسیده ! برای شما چقدر طول کشید؟؟ البته وکیلم پروفایل رو درست کرده اما ایمیل خودم رو داده و اینکه به من گفت مبلغ رو مستقیم به حساب خودش اینجا واریز کنم و اون از اونجا پرداخت کنه چون خودش کاناداست ممکنه این وسط یه مشکلی باشه و من پول رو بهش بدم اما اون کاری نکنه؟ refrence number بعد از اینکه پول واریز میشه میاد یا قبلش؟ بعد از اینکه پول رو بهش دادم از کجا بفهمم که به wes واریز کرده؟
    شما با یوزر و پسوردی که درست کردین وارد شین... اونجا ریفرنس نامبرتون هستش... تو خود سایت مشخص می شه که پول و واریز کرده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم اینکه توی سایت total cost رو زده 231.65 که من در 2920 که قیمت دلار کاناداست ضرب میکنم میشه 676000 اما اون به من 767000 گفته! یعنی به دلار امریکاست؟
    دلار کاناداست ایشون احتمالا با کارمزد حساب کردن .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)