نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 142 از 199 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

سلام دوستان
    من یک سوال دارم
    من میخواستم مدارک تحصیلیم رو برای همسرم در کبک بفرستم که ایشان در انجا به همراه مدارک خودشون معادل سازی انجام بدند
    در یک سایت (که الان اصلا نمیدونم کدوم سایت و همین باعث ایجاد سوال برای من شده) خوندم که اگر میخواهید مدارک شما رو شخص دیگری برای معادل سازی ببرد و نتیجه به دست او برسد باید همراه مدارک,برگه ای پر و امضا شده رو( که نمیدونم چه برگه ای و از کجا قابل پیدا کردن هست) که نشان میده اون شخص از طرف شما اجازه داره نتایج رو بگیره,بفرستید
    1. ایا این مطلب صحیح هست؟
    2. اگر بله من این برگه رو باید از کدام سایت دانلود کنم؟
    3. از دوستان شخصی تجربه ی مشابه داشته؟
    ممنون از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم
    من میخواستم مدارک تحصیلیم رو برای همسرم در کبک بفرستم که ایشان در انجا به همراه مدارک خودشون معادل سازی انجام بدند
    در یک سایت (که الان اصلا نمیدونم کدوم سایت و همین باعث ایجاد سوال برای من شده) خوندم که اگر میخواهید مدارک شما رو شخص دیگری برای معادل سازی ببرد و نتیجه به دست او برسد باید همراه مدارک,برگه ای پر و امضا شده رو( که نمیدونم چه برگه ای و از کجا قابل پیدا کردن هست) که نشان میده اون شخص از طرف شما اجازه داره نتایج رو بگیره,بفرستید
    1. ایا این مطلب صحیح هست؟
    2. اگر بله من این برگه رو باید از کدام سایت دانلود کنم؟
    3. از دوستان شخصی تجربه ی مشابه داشته؟
    ممنون از راهنمایی شما
    اگر براي كبك قصد ارزيابي داريد بايد توسط اداره مربوطه، كه صرفا براي كبك معتبر است انجام شود ،،،،
    لينك سايت و بخش مربوطه را ميگزارم، خودتون اونجا هم اپليكيشن و هم مدارك مورد نياز را ببينيد،
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...procedure.html

Junior Member

با سلام.. دوستان لطفا راهنماییم کنید که گیر کردم ناجور .... ممنونم.
    من فارغالتحصیل دانشگاه تبریز هستم..
    اسکن ترجمه انگلیسی و زبان فارسی ریزنمرات و دانشنامه لیسانسم + فرم پر شده wes را اسکن کرده و فرستادم به دانشگاه
    حالا دانشگاه فرم وس را مهر کرده - پرینت فارسی ریزنمرات و دانشنامه را مهر کرده- ولی میگه پرینت ترجمه ریزنمرات و دانشنامه را مهر نمیکنم... حتی اگر اصل ترجمه و اصل مدارک رو هم بیاری نشون بدی ما این گپی رو مهر نمیزنیم.. این اجازه را نذاریم..
    به نطر شما من اصل ترجمه را بفرستم بدون مهر دانشکاه قبوله.. و یا ازانجاکه wes تاکید کرده که گپی ترجمه را بفرستید، من یه گپی برابر اصل از دارالترجمه بگیرم بدم دانشگاه بفرسته.. بدون مهر دانشگاه..( اخه بالاتر از قوه قضاییه دیگه چی هست..)..
    لطفا راهنماییم کنید این مسله مهم هست؟ سخت نگیرم؟ مهم اینه که فقط تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه؟

خدایا.. این دیگه چه جورشه.. توروخدا کمک کنید ..درمانده شدم..

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    با سلام.. دوستان لطفا راهنماییم کنید که گیر کردم ناجور .... ممنونم.
    من فارغالتحصیل دانشگاه تبریز هستم..
    اسکن ترجمه انگلیسی و زبان فارسی ریزنمرات و دانشنامه لیسانسم + فرم پر شده wes را اسکن کرده و فرستادم به دانشگاه
    حالا دانشگاه فرم وس را مهر کرده - پرینت فارسی ریزنمرات و دانشنامه را مهر کرده- ولی میگه پرینت ترجمه ریزنمرات و دانشنامه را مهر نمیکنم... حتی اگر اصل ترجمه و اصل مدارک رو هم بیاری نشون بدی ما این گپی رو مهر نمیزنیم.. این اجازه را نذاریم..
    به نطر شما من اصل ترجمه را بفرستم بدون مهر دانشکاه قبوله.. و یا ازانجاکه wes تاکید کرده که گپی ترجمه را بفرستید، من یه گپی برابر اصل از دارالترجمه بگیرم بدم دانشگاه بفرسته.. بدون مهر دانشگاه..( اخه بالاتر از قوه قضاییه دیگه چی هست..)..
    لطفا راهنماییم کنید این مسله مهم هست؟ سخت نگیرم؟ مهم اینه که فقط تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه؟

خدایا.. این دیگه چه جورشه.. توروخدا کمک کنید ..درمانده شدم..
    بگید مهم نیست و شما یک نسخه المثنی با مهر دانشگاه میخواید چون نسخه اصل رو گم کردید. وقتی این رو بگید خودشون رو کپی مهر می کنند چون حال دردسر رو ندارند. ما اینکارو کردیم جواب داد
    راستی تازه متوجه شدم اصلا ترجمه که مهر دانشگاه نمیخواد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بگید مهم نیست و شما یک نسخه المثنی با مهر دانشگاه میخواید چون نسخه اصل رو گم کردید. وقتی این رو بگید خودشون رو کپی مهر می کنند چون حال دردسر رو ندارند. ما اینکارو کردیم جواب داد
    راستی تازه متوجه شدم اصلا ترجمه که مهر دانشگاه نمیخواد
    ممنونم اط پاسختون..
    بعید میدونم قبول کنن.. این دانشگاه تبریز یک سختگیریهای مزخرفی داره ک نگو..

حالا ایا من میتونم گپی برابر اصل بگیرم از اصل ترجمه ریزنمرات و دانشنامه ( که دراینصورت همه برگه ها مهر بابر اصل میخوره) و اینو پست کنم دانشگاه..تا بذاره پاکت مهر شده بفرسته ینی حتی دانشگاه رو این کپی برابر اصل مهر نزنه..؟وقتی همه صفحات سرتیفاید شده دیگه قابل قبوله دیگه براشون..

من نفهمیدم برا wes مهم اینه که کپی ترجمه ریزنمرات و دانشنامه توسط دانشگاه مهر بشه یا اینکه مهر قوه قضاییه رو داشته باشه ( درصورتی که اصل ترجمه باشه) ویا اینکه کپبی برابر اصل باشه کفایت میکنه بدون مهر دانشگاه؟

خدایا از شر کارهای اداری بویژه ایران، مارا رها کن

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    ممنونم اط پاسختون..
    بعید میدونم قبول کنن.. این دانشگاه تبریز یک سختگیریهای مزخرفی داره ک نگو..

حالا ایا من میتونم گپی برابر اصل بگیرم از اصل ترجمه ریزنمرات و دانشنامه ( که دراینصورت همه برگه ها مهر بابر اصل میخوره) و اینو پست کنم دانشگاه..تا بذاره پاکت مهر شده بفرسته ینی حتی دانشگاه رو این کپی برابر اصل مهر نزنه..؟وقتی همه صفحات سرتیفاید شده دیگه قابل قبوله دیگه براشون..

من نفهمیدم برا wes مهم اینه که کپی ترجمه ریزنمرات و دانشنامه توسط دانشگاه مهر بشه یا اینکه مهر قوه قضاییه رو داشته باشه ( درصورتی که اصل ترجمه باشه) ویا اینکه کپبی برابر اصل باشه کفایت میکنه بدون مهر دانشگاه؟

خدایا از شر کارهای اداری بویژه ایران، مارا رها کن
    ما اصل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه رو فرستادیم. پیشنهاد من اینه که اصل رو بفرستید چون به ریسکش نمی ارزه
    راستی کپی ترجمه نیازی به مهر دانشگاه نداره اما کپی فارسی می خواد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ما اصل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه رو فرستادیم. پیشنهاد من اینه که اصل رو بفرستید چون به ریسکش نمی ارزه
    راستی کپی ترجمه نیازی به مهر دانشگاه نداره اما کپی فارسی می خواد

با تشککر.. دوست عزیز.. حرف شما کاملا صحیحه کار از محکمکاری عیب نمیکنه..

میدونید من اصل ترجمه را برا جای دیگه لازم دارم.. ازونجا که گفته کپی مدارک کافیست.. من امروز قراره اصل ترجمه رو بدم کپی برابر اصل بگیرم بفرستم دانشگاه تا بفرسته برام..

بچه ها اگر کسی اینکارو کرده و یا از ی منبع موثق شنیده راهنماییم کنه.. تا عصر وقت دارم تا شنبه تحویل بگیرم.. ممنونم..

Junior Member

[QUOTE=shubizkumbuli;1775867]دوباره تاکید می کنم من همه چیز رو فقط و فقط کپی فرستادم و اینم چیزیه که WES اعلام کرده گرفته:

ببینید من کپی ترجمه ریزنمرات رو فرستادم فقط. دانشگاه فرم WES رو مهر و امضا کرد و منگنه کرد به کپی ترجمه!

سلام دوست عزیز.. واقعا شخصا خیلی مچکرم که تجربیاتتون را در اختیار دوستانتان قرار دادید.. واقعا سپاس .
    من سوال دارم :

ایا این گپی ترجمه ها ( که ظاهرا فقط کپی معمولی بوده و برابر اصل نشده بوده) که به فرم وس پیوست شد، هم مهر تایید از دانشگاه خورد؟ یا اینکه بدون هیج مهری پیوست فرم وس گردید؟ این برام مهمه بدونم. مشکل من درحال حاضر اینه:
    ترجمه انگلیسی و زبان فارسی ریزنمرات و دانشنامه لیسانسم + فرم پر شده wes را اسکن کرده و فرستادم به دانشگاه
    حالا دانشگاه فرم وس را مهر کرده - پرینت فارسی ریزنمرات و دانشنامه را مهر کرده- ولی میگه
    پرینت ترجمه ریزنمرات و دانشنامه را مهر نمیکنم... حتی اگر اصل ترجمه و اصل مدارک رو هم بیاری نشون بدی ما این گپی رو مهر نمیزنیم.. این اجازه را نذاریم..

حالا ازاونجا که شک دارم میخام گپی برابر اصل بگیرم از اصل ترجمه ریزنمرات و دانشنامه ( که دراینصورت همه برگه ها مهر بابر اصل میخوره) و اینو پست کنم دانشگاه..تا بذاره پاکت مهر شده بفرسته ینی حتی دانشگاه رو این کپی برابر اصل مهر نزنه. وقتی همه صفحات سرتیفاید شده دیگه قابل قبوله دیگه براشون..

ممنون میشم از پاسختون

دوستان سلام
    لطف می کنید در اسرع وقت جواب این سوال منو بدین
    متاسفانه در ترجمه دانشنامه فوق لیسانسم تاریخ فارغ التحصیلیم از قلم افتاده، با این وجود همه مهر های لازم روی ترجمه رسمی من وجود داره( مهر دارلترجمه، دادگستری و امورخارجه) . از طرفی به همراه ریز نمراتم یه گواهی ریز نمرات از دانشگاه صادر شده که در اون زمان فارغ التحصیلی قید شده و ترجمه اون هیچ مشکلی نداشته و ریز نمراتو به همراه ترجمه و فرم وس دانشگاه برام مهر و موم کرده. حالا به نظر شما اگه اون ترجمه دانشنامه رو که تاریخ فراقت از قلم افتاده ولی همه مهر های رسمی رو داره برا وس بفرستم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh204 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    لطف می کنید در اسرع وقت جواب این سوال منو بدین
    متاسفانه در ترجمه دانشنامه فوق لیسانسم تاریخ فارغ التحصیلیم از قلم افتاده، با این وجود همه مهر های لازم روی ترجمه رسمی من وجود داره( مهر دارلترجمه، دادگستری و امورخارجه) . از طرفی به همراه ریز نمراتم یه گواهی ریز نمرات از دانشگاه صادر شده که در اون زمان فارغ التحصیلی قید شده و ترجمه اون هیچ مشکلی نداشته و ریز نمراتو به همراه ترجمه و فرم وس دانشگاه برام مهر و موم کرده. حالا به نظر شما اگه اون ترجمه دانشنامه رو که تاریخ فراقت از قلم افتاده ولی همه مهر های رسمی رو داره برا وس بفرستم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
    شما ترجمه رو ببر دارالترجمه،بگو این جا افتاده، اونجا مترجم خودش تاریخ رو رو فرم اضافه میکنه و کنارش مینویسه که این موضوع مورد تایید است و مهر میزنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)