نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 149 از 199 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    قلوب جان، تو این تاپیک و تاپیک دیگه من یکی خسته شدم از بس ریفرنس و مدرک آوردم که دیگه از اول ژانویه قانون قدیمی اعمال نمیشه و دیگه اپلیکیشن ها رو بر اساس قانون قدیمی نمی پذیرند اما مثل اینکه برخی دوست همچنان اصرار دارند که میشه و به متن مال آپریل اشاره می کنند که قدیمی تر از تمام متونی هست که من بهشون ریفرنس دادم. به هر حال واقعیت اینه که دیگه از اول ژانویه مدارک بر اساس قانون قدیمی پذیرفته نخواهد شد
    تایید میشه!

قبلاً اعلام شده بود که تا 30 آپریل فرصت هست مگر این که Ministerial Instruction جدید بیاد!

بعد از مدتی Ministerial Instruction شماره 15 اومد و تاکید شده که از 1 ژانویه قوانین جدید اعمال میشه!

به هر حال کسایی که با قانون جدید امتیازات خوبی میارن میتونند مدارک رو Assess کنند و منتظر باز شدن سیستم جدید بشن!

سلام،
    من پرداخت ام توی wes رو اول با shipping معمولی انجام دادم، بعد یک پرداخت 90 دلاری دیگه انجام دادم و نوع shipping رو به اون مدل پولی تغییر دادم، اما الان وقتی میرم توی اکانت ام مینویسه 90 دلار refundable و نوع shipping رو هم معمولی نشون میده، دوستان نظری دارند؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام،
    من پرداخت ام توی wes رو اول با shipping معمولی انجام دادم، بعد یک پرداخت 90 دلاری دیگه انجام دادم و نوع shipping رو به اون مدل پولی تغییر دادم، اما الان وقتی میرم توی اکانت ام مینویسه 90 دلار refundable و نوع shipping رو هم معمولی نشون میده، دوستان نظری دارند؟
    ممنون
    معمولا سايتش ديرتر آپديت مي شه تعطيلات آخر هفته اونا رو هم در نظر بگيرين

بچه ها سلام،
    ٢تا سوال،
    ١) وقتي ارزيابي وس كامل بشه، تا زماني كه به دست ما برسه ما ميتونيم تو سايت به صورت انلاين گزارش ارزيابيمونو ببينيم؟؟

٢)
    كسي هست كه براي ارزيابي با وس ٢تا مدرك فرستاده باشه؟؟؟ مثل مثلا كارداني و كارشناسي ....... اگر كسي اينطوري بوده، وس در ريپورتش چند تا مدرك معادل سازي ميكنه؟؟ مثلا فقط ليسانسو ؟؟ يا هر دورو معادل ميكنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad86 نمایش پست ها
    بچه ها سلام،
    ٢تا سوال،
    ١) وقتي ارزيابي وس كامل بشه، تا زماني كه به دست ما برسه ما ميتونيم تو سايت به صورت انلاين گزارش ارزيابيمونو ببينيم؟؟

٢)
    كسي هست كه براي ارزيابي با وس ٢تا مدرك فرستاده باشه؟؟؟ مثل مثلا كارداني و كارشناسي ....... اگر كسي اينطوري بوده، وس در ريپورتش چند تا مدرك معادل سازي ميكنه؟؟ مثلا فقط ليسانسو ؟؟ يا هر دورو معادل ميكنه؟؟؟
    من دوتا فرستادم ولی فقط لیسانسوارزیابی کردوتوی سایتشم میدیدم حالا دارم پیگیری میکنم ببینم چرا؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    من دوتا فرستادم ولی فقط لیسانسوارزیابی کردوتوی سایتشم میدیدم حالا دارم پیگیری میکنم ببینم چرا؟
    تو اپليكشن اوليه كه پر كرديد در وس،،،اونجا كه نوشته بوود credential 1 Credential 2 هر دوشو براي كارداني و كارشناسيتون پر كرديد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad86 نمایش پست ها
    تو اپليكشن اوليه كه پر كرديد در وس،،،اونجا كه نوشته بوود credential 1 Credential 2 هر دوشو براي كارداني و كارشناسيتون پر كرديد؟؟؟
    آره ولی ازهمون اول فقط لیسانسمو توی سایت زده بودمنم شک نکردم ولی بعدش فقط جواب لیسانس اومدبرای شما هم همین اتفاق افتاده؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    آره ولی ازهمون اول فقط لیسانسمو توی سایت زده بودمنم شک نکردم ولی بعدش فقط جواب لیسانس اومدبرای شما هم همین اتفاق افتاده؟
    والله براي من هنوز انجام نشده، امروز تازه مداركم به دستشون ميرسه،،،،،
    من ميخواستم جداگانه براي كاردانيم دوباره اپليكيشن پر كنم و حتي هزينش رو هم پرداخت كنم، فقط براي كارداني، جداگانه،،،،،اما چون الان يه ايجپليكشن پر كردم اصلن بهم امكان ايجاد يك سفارش جديد براي يك ارزيابي جديد نميده،،،،،،چجوري اينكارو بكنم؟؟؟
    شما هم اگر داريد مكاتبه ميكنيد خبرشو بهم بدين لطفا بعدا،،،يه پيام خصوصي برام بنويسين كه نتيجه مكاتباتتون چي شد،،،ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون
    سلام دوستان، من دیروز مدارکم رو با tnt ارسال کردم ولی وضعیت اپلیکیشن آنلاینم هنوز همون هست که بود، امروز یک درخواست آنلاین هم برای بررسی موضوع براشون پر کردم که هنوز جوابی ندادم، دوستان تجربه ای در زمینه تغییر shipping از استاندارد به اکسپرس بعد از پرداخت اصل وجه ارزیابی ندارند؟

بالاخره مدارك من به وس رسيد ،،،،٣ذسامبر فرستادم،،،٥دسامبر تورنتو بود، ولي به خاطر شنبه و يكشنبه،، امروز ٨ دسامبر ساعت ١٢:٣٠ ظهر به وقت تورنتو تحويل وس شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)