نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 15 از 199 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

با سلام

مدارک دانشگاهی من توسط دانشگاه داخل پاکت گذاشته شد و مهروموم شد ولی نمی دونم چرا این هزینه ترجمه رو از من خواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    دوستانی که چند پست بالا را گذاشتن از کسانی هستند که برای مهاجرت به کبک اقدام کردن. در جواب شما بعضی از دانشگاههای کبک برای پذیرش دانشجویی شرط ارزیابی را دارند و بعضی نه. و کلا برای پذیرش از دانشگاه درخواست باید به دانشگاه ارسال بشه.
    اطلاعات بیشتر را سایت خود دانشگاه مورد نظرتون بیابید.
    12 امتیازی- ارسال مدارک 8 دسامبر 2010،دریافت ایمیل دعوت به مصاحبه 28 مارس 2011 و تاریخ CSQمصاحبه 24 می 2011، مصاحبه و دریافت CSQ --ه 13دسامبر 2011، فایل نامبر فدرال 3 ژانویه 2012، مدیکال 14 آگوست 2012، پاس ریکوست 4 فوریه 2013 و تمام

Senior Member

سلام دوستان بالاخره نامه من هم آمد 102 $ از من بابت ترجمه خواستند

ببخشید یکم دیر شد

این نامه من و همسرم است که برامون امده برای اطلاع قرار دادم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (203.3 کیلوبایت, 83 views)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (164.3 کیلوبایت, 49 views)

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها

ببخشید یکم دیر شد

واقعا تشکر میکنم از این حرکت شما و اطلاع رسانی خوبتون ...
    یه نکته مهم: جدای از اینکه چه مقدار پول از شما خواسته شده ... پرداخت این پول برای ترجمه و یا تایید ترجمه هست و در جایی که آدرس رو درج کرده (زیر این آدرس) گفته که بعد از پرداخت پول پرونده شما رو آنالیز خواهند کرد تا به مرحله ای برسه که معادل شده رو بدست بیارید ...
    لطفا به این موضوع دقت کنید ...
    ممنون و موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ببخشید یکم دیر شد

سلام. یه سوال! آیا میشه قبل از قبل از ارسال application برای معادل سازی مدرک اقدام کرد؟ چون من 2 پست اول این تاپیک خونده بودم که کسایی که CSQ گرفتن میتونن اقدام کنند ولی ظاهراً شما فقط فایل نامبر گرفتید و این کار رو کردید. اگر میشه که من قبل از ارسال مدارکم این کار رو بکنم و یه نسخه از نامه معادل سازی رو همراه مدارکم ارسال کنم! میشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    سلام. یه سوال! آیا میشه قبل از قبل از ارسال application برای معادل سازی مدرک اقدام کرد؟ چون من 2 پست اول این تاپیک خونده بودم که کسایی که CSQ گرفتن میتونن اقدام کنند ولی ظاهراً شما فقط فایل نامبر گرفتید و این کار رو کردید. اگر میشه که من قبل از ارسال مدارکم این کار رو بکنم و یه نسخه از نامه معادل سازی رو همراه مدارکم ارسال کنم! میشه؟
    خیر باید فایل نامبر کبک را حداقل داشته باشید و در فرمها بنویسید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    واقعا تشکر میکنم از این حرکت شما و اطلاع رسانی خوبتون ...
    یه نکته مهم: جدای از اینکه چه مقدار پول از شما خواسته شده ... پرداخت این پول برای ترجمه و یا تایید ترجمه هست و در جایی که آدرس رو درج کرده (زیر این آدرس) گفته که بعد از پرداخت پول پرونده شما رو آنالیز خواهند کرد تا به مرحله ای برسه که معادل شده رو بدست بیارید ...
    لطفا به این موضوع دقت کنید ...
    ممنون و موفق باشید
    با تشكر از ايجاد اين تاپيك مفيد به نظر من اگر بابت ترجمه و ارزيابي و آناليز مدارك جهت صدور مدرك معادل پول خواسته اند پس بدون داشتن csq ميتوان براي معادلسازي اقدام كرد . ولي سوال بنده اينست كه در كدام قسمت سايت اداره مهاجرت قيد شده مدارك معادل در امتياز بندي متقاضي مهاجرت به عنوان مدرك كبكي در نظر گرفته ميشوند ؟
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1354 نمایش پست ها
    ... اگر بابت ترجمه و ارزيابي و آناليز مدارك جهت صدور مدرك معادل پول خواسته اند ....
    در كدام قسمت سايت اداره مهاجرت قيد شده مدارك معادل در امتياز بندي متقاضي مهاجرت به عنوان مدرك كبكي در نظر گرفته ميشوند ؟
    سلام به شما دوست عزيز و ممنون از شما
    پولي كه خواسته شده براي شروع به آناليز و ارزيابي مدارك هست و نه صدور اون ... همونطور كه براي گرفتن فايل نامبر اول ماني اوردر رو نقد ميكنن و بعد فايل نامبر رو ميدن و بعد از گرفتن صدور فايل نامبر تازه اگه نياز به مدرك زبان يا مصاحبه باشه به متقاضي خبرميدن
    در سايت MICC در قسمتي كه بعد CSQ هست اين موضوع معادل سازي گفته شده ...
    بهرحال تا نتيجه نهايي كمي مونده تا بشه گفت بدون CSQ هم ميشه اين كار رو كرد ...
    ممنون از شما و تمامي دوستان
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

دوستان ، اگه كسي قصد ادامه تحصيل داشته باشه،آيا ميتونه مداركشو با توجه به شرايط دانشگاه مورد نظر ، به همون دانشگاه براي ارزيابي بفرسته؟ و ديگه نيازي به فرستادن مدارك به انجمن مربوطه نيست؟
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزيز و ممنون از شما
    پولي كه خواسته شده براي شروع به آناليز و ارزيابي مدارك هست و نه صدور اون ... همونطور كه براي گرفتن فايل نامبر اول ماني اوردر رو نقد ميكنن و بعد فايل نامبر رو ميدن و بعد از گرفتن صدور فايل نامبر تازه اگه نياز به مدرك زبان يا مصاحبه باشه به متقاضي خبرميدن
    در سايت MICC در قسمتي كه بعد CSQ هست اين موضوع معادل سازي گفته شده ...
    بهرحال تا نتيجه نهايي كمي مونده تا بشه گفت بدون CSQ هم ميشه اين كار رو كرد ...
    ممنون از شما و تمامي دوستان
    موفق باشيد
    سلام سامان عزيز . به نظر تحليلتان درست است . صبر ميكنيم تا نتيجه كار آقاي عاشوري مشخص شود . موفق باشيد گرامي
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

Junior Member

سلام دوست عزیر و بسیار ممنون از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار بقیه قرار میدین. میخواستم بپرسم آیا شما ازgift card استفاده کردین؟ من دارم این نوع کارت رو تهیه میکنم و میخواستم مطمین شم که موقع برداشت مشکلی پیش نمیاد.

ممنون و موفق باشید.

ببخشید یکم دیر شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)