نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 172 از 199 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام
    من ایران نیستم و ترجمه ریز نمرات به همراه مدرک کردانی دانشگاه آزاد رو فرستادم برای خانواده که با برگه‌‌ای که wes میده بدن به دبیرخونه یا مسول توی دانشگاه که امضا کنه بگذره تو پاکت بعد مهر کنه در پاکت رو بگیرن ازشون!
    در کمال ناباوری قبول نکردن!
    بعد از پاسکاری از این اتاق به اون اتاق نه امضا کردن نه مهری زدن!
    راه حل چیه؟ کسی‌ تا حالا به همچین مشکلی‌ برخورده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام.دوستان یک سوالی...تمام دروس کارشناسی ارشد من در لیست نتایج هست و تایید شده ولی برای کارشناسی فقط حدود 70 تا درس حساب شده...قضیه این چیه؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

سلام خدمت همه دوستان
    یه سوال برای من پیش اومده.
    من مدرک اصلیمو دارم. برای اینکه بخوام ارزیابیش کنم باید حتما برم دانشگاه خودم؟ دانشگاه توی یکی از شهرستانهای دوره! و اصلا بخش بین الملل نداره!!!
    راهی نداره همین تهران بدم تاییدش کنن؟ اینطور که من این تاپیک رو خوندم میشه وزارت علوم تاییدش کنه و بفرسته...
    لازم به ذکره مدرک مال دانشگاه آزاده.

ممنون
    ویرایش توسط Azumi : May 10th, 2015 در ساعت 02:14 PM

Junior Member

دوستان عزیزم. ببخشید که این سوالو میپرسم. برای ارزیابی مدرک لیسانسم ترجمه لیسانس و ریز نمره با مهر دادگستری و امور خارجه داخل پاکت در بسته با مهر دانشگاهم درسته یا کم و کسر داره؟ لطفا بگین تو پاکتی که میفرستم دیگه چیا باید بزارم؟
    خیر ببینین الهی.

Junior Member

سلام دوستان من مداركم رو ٢٩/٤/٢٠١٥ فرستادم از طريق دانشگاه ازاد واحد مركز در سيمون بوليوار بعد ازپيگيري از طريق پست مربوطه اعلام شد كه ٤/٥/٢٠١٥ رسيده دستشون ولي با توجه به اينكه ادرس داده شده براي ارسال ارزيابي تو كانادا بود هنوز هيچ نامه اي دستمون نرسيده بنظرتون چيكار كنم لطفا دوستاني كه در جريان مراحل هستند به من اطلاع بدهند
    ارسال مدرك١٢/٠٩/٢٠١١ فايل نامبر٠٧/١١/٢٠١١ - شماره ٠٠٠٠٤٩٤xxرشته ٦ امتيازي/ امتياز همسر٠/منتظر دريافت نامه مصاحبه

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی میتونه راهنمایی کنه که برای رشته شیمی که نیاز به دادن امتحان در کانادا به منظور ارزیابی مدرک و داشتن اعتبار برای پیدا کردن کار هست از کجا میتونم اطلاعات به دست بیارم؟ گویا در بعضی رشته ها که شیمی هم جزو آنهاست یک امتحان جامع در رابطه با رشته مورد نظر گرفته میشود.
    از دوستان عزیز هر کسی میتونه اطلاع مفیدی در اختیار بگذاره ازش ممنون میشم.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_aol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی میتونه راهنمایی کنه که برای رشته شیمی که نیاز به دادن امتحان در کانادا به منظور ارزیابی مدرک و داشتن اعتبار برای پیدا کردن کار هست از کجا میتونم اطلاعات به دست بیارم؟ گویا در بعضی رشته ها که شیمی هم جزو آنهاست یک امتحان جامع در رابطه با رشته مورد نظر گرفته میشود.
    از دوستان عزیز هر کسی میتونه اطلاع مفیدی در اختیار بگذاره ازش ممنون میشم.
    مراكز مربوطه ارزيابي ميكنن و صرف مدرك شخصي شما امتحاني نداره.

Junior Member

سلام دوستان، كسي تجربه پرداخت هزينه هاي ارزيابي مدرك رو با سايت pay barg داره؟ اگه راه ديگه اي براي پرداخت وجود داره ممكنه منو راهنمايي كنين؟ ممنونم

Junior Member

كسي به اينجا سر ميزنه عايا؟؟؟؟؟؟ من به شدت براي روش پرداخت هزينه به كمك نياز دارم......

سلام دوستان...جهت اطلاعتون...برای دوستانی که مهاجرن و شاید در آینده قصد ادامه تحصیل داشته باشند...
    من چون قصد دارم بعدا تو کانادا تحصیل کنم و تا دو ماهه دیگه از ایران خارج میشم..رفتم دانشگاه آزاد .سازمان مرکزی.امور بین الملل.آقای طباطبایی...اصل ریزنمراتم را با ترجمه بردم و ایشون یک فرم درخواست پر کرد وفرستاد پیش خانم مرادی و پس از تایید مدارک من و صحت ترجمه ها یک نامه سوری خطاب به دانشگاه محل تحصیلم تایپ کردند و روی پرونده ام گذاشتند....آقای طباطبایی گفت اصل ریزنمرات و مدرکت را می تونی با خودت اون ور ببری و هر وقت که خواستی برای دانشگاهی اپلای کنی ،ترجمه هایت را والدینت بیارن و اسمت رابدن..ما پرونده ات را در میاربم و مطابق با آن واسه هر جا بخواهی می فرستیم....
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)