نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 177 از 199 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

دوست عزیز اگه شما کمی وقت بزارین و حداقل 15-20 صفحه آخر این تاپیک رو مطالعه کنیند میبینید قبلا پاسخ بیشتر سوالات شما داده شده
    1- دانشگاه دولتی به خودتون میده و مبتونین پست کنین،اما دانشگاه آزاد باید از طربق شعبه مرکزی در تهران اقدام کنید و به گفته چند تا از دوستان دانشگاه آزاد مدارک رو به دوستان نداده و خود دانشگاه ارسال کردند
    بله بهتره تو پاکت باشه
    2-
    3-
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedm60 نمایش پست ها
    مرسی

1- از طریق دانشگاه محل تحصیل نمیشه پاکت مهروموم گرفت و خودمون پست کنیم ؟ یا باید از طریق تهران باشه؟

و اینکه توی پاکت دانشگاه باید فقط فرم وس و کپی ترجمه های ریز نمرات و مدراک تحصیلی باشه ؟

2- همچنین چون ما در آینده دیگر دسترسی به ایران و دانشگاه نداریم به نظر شما چه مدارک و نامه هایی رو از دانشگاهها باید بگیریم که پیش خانواده هامون باشند؟

3- اینکه با توجه به اینکه ما به کبک میریم و ممکن است بعد به انتاریو بریم چه ارزیابی هایی برای مدارک تحصیلی برای کار و دانشگاهها نیاز است ؟
    4- آیا ارزیابی wes در تمام استانها قابل اعتباره هم برای کار و تحصیل ؟

با تشکر
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

دوستان یه موردی که هست گفتن همه ی مدارک باید ترجمه رسمی بشه. خب این درست. ولی مثلا دانشگاه من که دولتی هم هست خودش ریزنمرات رسمی ترجمه شده می ده ولی دیگه مهر دادگستری و خارجه نداره حالا یعنی من باید ریزنمرات ترحمه دانشگاه که خودش هم زیرش بزرگ نوشته آفیشال را ببرم دادگستری و وزارت خارجه مهر کنم؟ یا همون که دانشگاه می ده قبوله؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pemi2 نمایش پست ها
    دوستان یه موردی که هست گفتن همه ی مدارک باید ترجمه رسمی بشه. خب این درست. ولی مثلا دانشگاه من که دولتی هم هست خودش ریزنمرات رسمی ترجمه شده می ده ولی دیگه مهر دادگستری و خارجه نداره حالا یعنی من باید ریزنمرات ترحمه دانشگاه که خودش هم زیرش بزرگ نوشته آفیشال را ببرم دادگستری و وزارت خارجه مهر کنم؟ یا همون که دانشگاه می ده قبوله؟
    معمولا دانشگاه ریز نمره ای که خودش ترجمه میکنه را دست شما نمیده که ببرین دادگستری. دانشگاه تهران که اینجوریه و میذاره تو پاکت و مهر و موم میکنه. ولی من ریسک نکردم از ترس اینکه یک وقت تایید نشه ترجمه های دارالترجمه که مهر داشت را دادم دانشگاه مهر و موم کرد و فرستادم.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pemi2 نمایش پست ها
    اگه ريز نمره به انگليسي توسط خود دانشگاه صادر شده و مهر دانشگاه رو هم داره قاعدتا نيازي به مهر دادگستري نداره. در مورد خود من هم ريزنمره انگليسي تنها با مهر دانسگاه رو فرستادم و مورد قبول هم واقع شد.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه برای کار در کشور های خارجی باید مدرک رو معادل سازی کرد در اون کشور؟
    ایا معدل تاثیری برای معادل کردن در کشور های مختلف داره؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ziea_sz نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه برای کار در کشور های خارجی باید مدرک رو معادل سازی کرد در اون کشور؟
    ایا معدل تاثیری برای معادل کردن در کشور های مختلف داره؟
    این که مدرک ما توی کشورهای دیگه قابل قبول نیست رو من صد در صد نمی تونم بگم اما طبیعتا برای اینکه بتونید ثابت کنید فلان مقدار تحصیلات دارید قطعا باید مدرک معادل سازی بشه.

و در مورد معدل نه تاثیری نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    این که مدرک ما توی کشورهای دیگه قابل قبول نیست رو من صد در صد نمی تونم بگم اما طبیعتا برای اینکه بتونید ثابت کنید فلان مقدار تحصیلات دارید قطعا باید مدرک معادل سازی بشه.

و در مورد معدل نه تاثیری نداره.
    برای معادل سازی باید در ایران این کار رو بکنم یا اون کشوری که برای کار میرم؟
    ایا کشور ها با هم فرق ندارن؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ziea_sz نمایش پست ها
    برای معادل سازی باید در ایران این کار رو بکنم یا اون کشوری که برای کار میرم؟
    ایا کشور ها با هم فرق ندارن؟

من فقط برای کانادا می دونم که برای اینکه بخواین مدرکتون برای اونها مورد قبول باشه باید حتما توسط کمپانی های مورد تایید خودشون ارزیابی بشه که تاپیک مربوط به خودشو داره.
    همین تاپیک رو هم از ابتدا بخونید اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه.
    برای کشورهای دیگه رو نمیدونم بهتره به تاپیکهای مربوطه مراجعه کنید

سلام
    من میخواستم مدارکم رو برای اقامت در کبک ارسال کنم:
    کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار
    کارشناسی ارشد مدیریت IT
    سوال من این هستش که ایا برای اقامت در کبک نیازی به ارزیابی مدارک هست؟ یعنی نمیشه من الان مدارکم رو جهت درخواست اقامت بفرستم و بعد از اینکه CSQ ام اومد و خیالم بابت اقامت راحت شد مدارکم رو برای ارزیابی به wes بفرستم؟
    سوال دوم : در تاپیک با شماره 1543 نوشتید که ارزیابی مدارک WES در کبک معتبر نیست و این یعنی اگر اقامت من از طریق Skill workers تایید بشه و بخوام توی کبک کار کنم ارزیابی مدارکم اگر از وس باشه فایده ای نداره؟

پاسخ تون برام خیلی مهمه و تشکر میکنم از سایت خوبتون

Junior Member

سلام دوستان،
    توی سایت wes نوشته کپی ترجمه مدارک رو بزارین، اما بعضی از دوستان مبگن اصل ترحمه ها رو بزارید، من گیج شدم میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)