نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 178 از 199 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم می خاستم بپرسم برای گرفتن مدارک دانشگاههای دولتی باید مدرکی که از دانشگاه گرفته میشه رو در سایت وزارت علوم اسکن کرد و برد تهران تا تایید شه و همون جا هم ترجمه بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان
    من ی سوالی هنوز برام بی جواب مونده.. از دوستان ساکن کبک استدعا دارم اگه اطلاعات دارن راهنمایی کنند چون این سوالو از هرکی پرسیدم یه جور منحصر بفردی جواب داد!!
    1-برای معادلسازی مدرک لیسانس دانشگاه دولتی در تهران که توسط دانشگاه پلمپ و مهر و موم میشه و باخود به کبک آورده میشه باز نیاز به تایید ترجمه داره ؟ (چه مدرک فارسی که ترحمه شده و بعد دانشگاه مهر و مومش کرده چه مدرکی که دانشگاه انگلیسی صادر کرده و مهر و موم کرده) من هدفم اینه که از اینجا چیزی باخودم ببرم که دیگه محبور نباشم اونجا هزینه ی مجدد برای ترجمه یا تایید ترجمه بدم.
    2- مدت زمان معادلسازی مدرک لیسانس در کبک چقدره و با چه هزینه ایه؟ آیا شرایطی برای بازپس گیری این هزینه از دولت کبک وجود داره؟
    ممنون از دوستانیکه راهنمایی میکنن
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjs11 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم می خاستم بپرسم برای گرفتن مدارک دانشگاههای دولتی باید مدرکی که از دانشگاه گرفته میشه رو در سایت وزارت علوم اسکن کرد و برد تهران تا تایید شه و همون جا هم ترجمه بشه
    تو سایت وزارت علوم کامل راهنمایی کرده .. میتونید از باجه های پستی که خودشون مشخص کردن در تمام شهرها پست کنید ولی اگه میتونید تهران بیاید نیم ساعت مهر زدنش کار داره.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی سوالی هنوز برام بی جواب مونده.. از دوستان ساکن کبک استدعا دارم اگه اطلاعات دارن راهنمایی کنند چون این سوالو از هرکی پرسیدم یه جور منحصر بفردی جواب داد!!
    1-برای معادلسازی مدرک لیسانس دانشگاه دولتی در تهران که توسط دانشگاه پلمپ و مهر و موم میشه و باخود به کبک آورده میشه باز نیاز به تایید ترجمه داره ؟ (چه مدرک فارسی که ترحمه شده و بعد دانشگاه مهر و مومش کرده چه مدرکی که دانشگاه انگلیسی صادر کرده و مهر و موم کرده) من هدفم اینه که از اینجا چیزی باخودم ببرم که دیگه محبور نباشم اونجا هزینه ی مجدد برای ترجمه یا تایید ترجمه بدم.
    2- مدت زمان معادلسازی مدرک لیسانس در کبک چقدره و با چه هزینه ایه؟ آیا شرایطی برای بازپس گیری این هزینه از دولت کبک وجود داره؟
    ممنون از دوستانیکه راهنمایی میکنن
    سلام
    من مدارکم فارسی بود
    در تهران ترجمه کردم و کپی متصل به ترجمه رو برابر اصل کردم و همین طور ترجمه هم مهر کپی برابر اصل دریافت کرد
    اما وقتی اینجا مدارک رو فرستادم نوشت که مهر کپی برابر اصل،که توسط یک دفتر خانه زده شده بود ترجمه نشده و در نتیجه نمیتونن روی برابر اصل بودن کپی حساب کنند
    نتیجه اینکه از من خواستند به همراه ترجمه ی مدارکم،اصل تمام مداروی که میخوام معادل سازی بکنم رو با پست سفارسی (registered) بفرستم و بعد از معادل سازی اونها هم مدارک رو با پست registered برام فرستادند
    مدت زمانش قبلا خیلی طولانی بود اما الان سریع تر انجام میدند و اگر درست خاطرم باشه برای من یک ماه طول کشید. شاید کمی بیشتر یا کمتر
    هزینه ش هم گمونم 114 دلار بود و خیر تا جایی که من اطلاع دارم نمیتونید این هزینه رو پس بگیرید
    پ.ن : مدرکی که دانشگاه انگلیسی میده من نمیدونم چی هست یا چه چیزهایی شاملش نمیشه اما هر مدرکی که به زبانی جز انگلیسی یا فرانسه باشه باید ترجمه ی رسمی بشه
    ترجمه در ایران به شرطی که رسمی باشه و تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه ددشته باشه صحیح هست
    برای من از ترجمه ایرادی نگرفتند،ازینکه کپی مدرک معلوم نبود براشون که برابر اصل هست یا خیر ایراد گرفته بودند

من در مونترال ساکن هستم
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید اگه سوالم تکراریه. اما متاسفانه نتونستم جواب سوالم رو از صفحات اول پیدا کنم. من میخوام برای کالج اقدام کنم و ازم ریزنمرات ارزیابی شده پیش دانشگاهی رو خواستن. من کانادا هستم و بهم گفتن که یا از طریق wes و یا icas انجام بدم. من قبلا با wes مدرک لیسانس رو ارزیابی کرده بودم اما این کار رو از طریق دانشگاه آزاد انجام دادم. حالا در این مورد نمیدونم باید چیکار کنم. اصل ریزنمرات همراهم هست. حالا از اینجا باید چیکار کنم؟ میتونم از همینجا ترجمه رسمی کنم؟ و اینکه به نظرتون همون wes رو اقدام کنم یا icas؟

با تشکر از لطف و راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید اگه سوالم تکراریه. اما متاسفانه نتونستم جواب سوالم رو از صفحات اول پیدا کنم. من میخوام برای کالج اقدام کنم و ازم ریزنمرات ارزیابی شده پیش دانشگاهی رو خواستن. من کانادا هستم و بهم گفتن که یا از طریق wes و یا icas انجام بدم. من قبلا با wes مدرک لیسانس رو ارزیابی کرده بودم اما این کار رو از طریق دانشگاه آزاد انجام دادم. حالا در این مورد نمیدونم باید چیکار کنم. اصل ریزنمرات همراهم هست. حالا از اینجا باید چیکار کنم؟ میتونم از همینجا ترجمه رسمی کنم؟ و اینکه به نظرتون همون wes رو اقدام کنم یا icas؟

با تشکر از لطف و راهنماییتون
    در مورد سوال دومتون،طبق تجربه دوستان در سالهاي گذشته ظاهرا WES خيلي سريع تر از ICAS ارزيابي رو انجام ميده .
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم فارسی بود
    در تهران ترجمه کردم و کپی متصل به ترجمه رو برابر اصل کردم و همین طور ترجمه هم مهر کپی برابر اصل دریافت کرد
    اما وقتی اینجا مدارک رو فرستادم نوشت که مهر کپی برابر اصل،که توسط یک دفتر خانه زده شده بود ترجمه نشده و در نتیجه نمیتونن روی برابر اصل بودن کپی حساب کنند
    نتیجه اینکه از من خواستند به همراه ترجمه ی مدارکم،اصل تمام مداروی که میخوام معادل سازی بکنم رو با پست سفارسی (registered) بفرستم و بعد از معادل سازی اونها هم مدارک رو با پست registered برام فرستادند
    مدت زمانش قبلا خیلی طولانی بود اما الان سریع تر انجام میدند و اگر درست خاطرم باشه برای من یک ماه طول کشید. شاید کمی بیشتر یا کمتر
    هزینه ش هم گمونم 114 دلار بود و خیر تا جایی که من اطلاع دارم نمیتونید این هزینه رو پس بگیرید
    پ.ن : مدرکی که دانشگاه انگلیسی میده من نمیدونم چی هست یا چه چیزهایی شاملش نمیشه اما هر مدرکی که به زبانی جز انگلیسی یا فرانسه باشه باید ترجمه ی رسمی بشه
    ترجمه در ایران به شرطی که رسمی باشه و تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه ددشته باشه صحیح هست
    برای من از ترجمه ایرادی نگرفتند،ازینکه کپی مدرک معلوم نبود براشون که برابر اصل هست یا خیر ایراد گرفته بودند

من در مونترال ساکن هستم
    موفق باشید
    اگه مدرکی توسط کبک معادل سازی بشه و بعد از مدتی کبک رو به مقصد دیگه بخوایم ترک کنیم باز مجددا این پروسه از اول شروع میشه (تایید ترجمه و معادلسازی وس و ...) یا میشه همون مدرک معادل سازی شده کیک رو به وس داد که اونا بنا به استاندارد خودشون معادل کنند؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Junior Member shooot آواتار ها

دوستان سلام.یه سوال داشتم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.من برای کبک از طریق نیروی کار متخصص میخام اقدام کنم.فوق لیسانسم و متاهل.امتیازم بدون مدرک زبان 53هست.الان اصل دانشنامه فوقم رو نمیتونم بگیرم و بفرستم.بدون اون هم امتیازم49 میشه و حداقل امتیازو هم ندارم.میخاستم بدونم میشه الان گواهی موقت و ریز نمرات غیر رسمی رو با cover letter فرستاد و اصل دانشنامه و ریز نمرات رو به محض دریافت ارسال کرد.ممنون

سلام
    اين پروسه ارزيابي مدارك ماكزيمم چقدر طول ميكشه؟؟
    پروسه ش چطوريه ؟
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام
    اين پروسه ارزيابي مدارك ماكزيمم چقدر طول ميكشه؟؟
    پروسه ش چطوريه ؟
    سپاسگزارم
    دوست عزیز، لطفا ابتدا حداقل 15-20 صفحه آخر این تاپیک رو مطالعه کنید.مراحل کار در همین تاپیک چندین بار توسط توضیح داده شده،بعد مطالعه باز اگه نکته مبهمی بود مطرح کنید دوستان راهنمایی میکنن.
    در حدود 1 ماه .
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)