نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 180 از 199 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    من نمیدونم هزینه WES رو چطور پرداخت کنم. چندتا شرکت هستن که میگن انجام میدیم. کسی در این مورد تجربه ای داره؟
    از ایران هستم و خب دسترسی به کردیت کارت ندارم
    ممنون
    من با تهران پیمنت پرداختمو انجام دادم که راضی هم بودم!
    توی بخش آگهی هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

دوستان یک سوال: دانشگاه من ریزنمرات انگلیسی هم میده. میتونم همون انگلیسی دانشگاه رو برای WES‌ بفرستم (از طرف خودم)؟ یا حتمن باید فارسی بگیرم و ترجمه کنم؟

ضمنا دانشگاه من خودش نمیفرسته و اگه بخوام پاکت مهر و موم میده. این که خیلی خنده داره من دو تا نسخه عین هم تو بسته نهایی داشته باشم.. یکیش تو پاکت مهر و موم دانشگاه و یکیش همین طوری!

می تونید کمکم کنید؟

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    دوستان یک سوال: دانشگاه من ریزنمرات انگلیسی هم میده. میتونم همون انگلیسی دانشگاه رو برای WES‌ بفرستم (از طرف خودم)؟ یا حتمن باید فارسی بگیرم و ترجمه کنم؟

ضمنا دانشگاه من خودش نمیفرسته و اگه بخوام پاکت مهر و موم میده. این که خیلی خنده داره من دو تا نسخه عین هم تو بسته نهایی داشته باشم.. یکیش تو پاکت مهر و موم دانشگاه و یکیش همین طوری!

می تونید کمکم کنید؟

اگه انگلیسی می ده که چه بهتر! هزینتون کمترم میشه...
    اینکه خودشم نفرسته بازم چه بهتر! شما پاکت مهر و موم شده رو بگیرید و ببرید یکی از این پستها بگید براتون پست کنن به وس.
    چه دانشگاه خوبی دارید شما... حرف گوش کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    اگه انگلیسی می ده که چه بهتر! هزینتون کمترم میشه...
    اینکه خودشم نفرسته بازم چه بهتر! شما پاکت مهر و موم شده رو بگیرید و ببرید یکی از این پستها بگید براتون پست کنن به وس.
    چه دانشگاه خوبی دارید شما... حرف گوش کنن!
    سپاس بسیار.

پس دیگه هیچ مهری نمیخواد؟‌ همون مهرهای دانشگاه کافیه؟

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    سپاس بسیار.

پس دیگه هیچ مهری نمیخواد؟‌ همون مهرهای دانشگاه کافیه؟
    اگه شما ترجمه خود دانشگاه که مهر دانشگاه رو داره میفرستید اونم از طرف خود دانشگاه توی پاکت مهر و موم شده نیازی به مهر دیگه ای نداره
    اما اگه مدارکتونو دادید بیرون ترجمه کنند مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم میخواد
    موفق باشید

سلام دوستان
    یه سوال داشتم که آیا مدارک دوره هایی مثل "متخصص ارشد ساخت و اجرا و"متخصص ارشد تاسیسات مکانیکی" از موسسات خصوصی مورد تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی که مورد تایید وزارت علوم نیز هستند برای کانادا مورد قبولند؟
    آیا WES این مدارک رو تایید میکنه؟
    اگر تایید میکنه معادل کانادایی مدرک رو چی میزنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

سلام
    من طبق راهنمایی این انجمن پاکت ها را برای وس فرستادم. حالا تو اکانتم که میرم نوشته
    Documents received - Review in process
    حالا میخوام بذونم این یعنی مدارکم در فرمت درست بدستشون رسیده؟ یا ممکنه بعدا بگن مثلاً اینارو باید جور دیگری میفرستادی. چون من پاکت دانشگاه و خودم رو توی یه پاکت بزرگ گذاشتمو فرستادم.
    ممنون از راهنمایی شما

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

سلام
    من طبق راهنمایی این انجمن پاکت ها را برای وس فرستادم. حالا تو اکانتم که میرم نوشته
    Documents received - Review in process
    حالا میخوام بذونم این یعنی مدارکم در فرمت درست بدستشون رسیده؟ یا ممکنه بعدا بگن مثلاً اینارو باید جور دیگری میفرستادی. چون من پاکت دانشگاه و خودم رو توی یه پاکت بزرگ گذاشتمو فرستادم.
    ممنون از راهنمایی شما
    یه جدول تو پروقایل هست که لیست مدارک رسیده رو نشون میده و جلوی اونهایی که اوکی هستند تیک سبز رنگ زده میشه. استنباط من این هست که احتمالا مدارکتون کامل هست در عیز اینصورت متلا می بایست مینوشت Wating for documents
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    یه جدول تو پروقایل هست که لیست مدارک رسیده رو نشون میده و جلوی اونهایی که اوکی هستند تیک سبز رنگ زده میشه. استنباط من این هست که احتمالا مدارکتون کامل هست در عیز اینصورت متلا می بایست مینوشت Wating for documents
    ممنون از پاسخ ولی در پروفایلم همچین جدولی نداره و امروز هم استاتوس عوض شده و اینه الان Evaluation in Progress

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

ممنون از پاسخ ولی در پروفایلم همچین جدولی نداره و امروز هم استاتوس عوض شده و اینه الان Evaluation in Progress
    این به معنی اینه که مدارک شما کامل بوده و ارزیابی اون شروع شده.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)