نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 181 از 199 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام.دوستان اگر کسی به این سوال پاسخ بده ممنون میشم.همسرم برای WES اکانت ایجاد کردن سال 2014، ولی تا الان اقدامی نکرده بودیم.الان که مدارک رو می خواهیم بفرستیم، اجازه ایجاد اکانت جدید را نمی دهد.با اکانت قبل، لاگین می کنیم ریفرنس نامبر داریم.مشکل اینجاست که هزینه هایی که اونجا نوشته شده باید پرداخت بشه، با هزینه هایی که برای پروفایل من(که جدیدا ساختم) محاسبه شده فرق می کند!باید بگم که رشته تحصیلی هردوی ما مثل هم است. حالا نمی دونیم که اگر هزینه ای برای همسرم پرداخت می کنیم، سوخت میشه؟ اجازه هم نمیده که بتونیم ریفرنس نامبر جدیدی بگیریم.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط min1364 نمایش پست ها
    سلام.دوستان اگر کسی به این سوال پاسخ بده ممنون میشم.همسرم برای WES اکانت ایجاد کردن سال 2014، ولی تا الان اقدامی نکرده بودیم.الان که مدارک رو می خواهیم بفرستیم، اجازه ایجاد اکانت جدید را نمی دهد.با اکانت قبل، لاگین می کنیم ریفرنس نامبر داریم.مشکل اینجاست که هزینه هایی که اونجا نوشته شده باید پرداخت بشه، با هزینه هایی که برای پروفایل من(که جدیدا ساختم) محاسبه شده فرق می کند!باید بگم که رشته تحصیلی هردوی ما مثل هم است. حالا نمی دونیم که اگر هزینه ای برای همسرم پرداخت می کنیم، سوخت میشه؟ اجازه هم نمیده که بتونیم ریفرنس نامبر جدیدی بگیریم.
    به خود کمپانی ایمیل بزنید. خودشون مشکل رو برطرف می کنند

سلام دوستان .اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد.من ميخوام مدرك ليسانسمو بدم WES براي تطبيق .ليسانس من كارشناسي ناپيوسته هستش و قبلا فوق ديپلمم رو ارزيابي كردم و جوابشو دارم.سئوالم اينه كه كسي تا حالا مدرك كارشناسي ناپيوسته رو جداگانه واسي تطبيق فرستاده و آيا اصلا اونا مدرك كارشناسي ناپيوسته رو ميشناسن .من چون تا 2 هفته ديگه عازم هستم ميخواستم زودتر كاراي تطبيق ليسانسمو هم انجام بدم.ممنون ميشم دوستان .

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

دوستان
    من میخوام برای کبک نیروی متخصص پرونده باز کنم. قبلا با WES ارزیابی مدرک لیسانسمو که مهندسی کامپیوتر - نرم افزار بوده انجام دادم. حالا میخوام ببینم یه کپی هم از این WES بفرستم یا اینکه نه تو این مرحله نمیخواد؟
    سوال دیگم هم اینه که آیا کبک سیستم معادل سازی و ارزیابی مدارک تحصیلی خودشو داره یا نه این WES هم قبوله؟
    ممنون
    ".Where there is a will, there is a way"

با سلام
    دوستان، آیا مدرک زبان انگلیسی موسسه ایران استرالیا که معادل فوق دیپلم میباشد و از طرف دانشگاه علمی کاربردی ارائه میشود در امتیازبندی تاثیر دارد؟ با تشکر

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط settaarrehh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان، آیا مدرک زبان انگلیسی موسسه ایران استرالیا که معادل فوق دیپلم میباشد و از طرف دانشگاه علمی کاربردی ارائه میشود در امتیازبندی تاثیر دارد؟ با تشکر
    شما باید این سوال رو از یکی از موسساتی که مدارک رو ارزیابی می کنند بپرسید. مثل وس
    گو اینکه به نظر من به عنوان یه مدرک دیپلم ارزیابی خواهد شد و امتیازی نخواهد داشت. مثل مدارک فنی و حرفه ای.
    اما پرسیدن از وس ضرری نخواهد داشت
    ویرایش توسط Azumi : December 15th, 2015 در ساعت 08:20 AM
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی صنایع

با سلام و احترام

لطفا دقیقا روشن بفرمایید
    1- آیا مدرک ارزیابی wes برای کبک قابل استفاده است ؟
    2-در کجا رفرنس داده شده که باید تایید داد گستری و وزارت خارجه داشته باشد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی صنایع

متن زیر را از بخش مدارک مورد نیاز برداشتم برای تاییدات ترجمه
    Translation of documents

If you submit documents or parts of documents in a language other than French or English, you must provide:
    •the document in the original language, in the format indicated.
    •the original of the complete translation done by a recognized translator
    •The translation must include the translator’s name and seal.
    •All elements in the document in the original language must be translated. This includes seals and signatures.
    •Note: If the document is written in French or English but includes a seal in another language, you must absolutely have the seal translated. Each translation must be stapled to its corresponding document in the original language

اشاره ای شفاف یا برداشتی به جز مترجم رسمی به نظر نمی رسه

لطفا اعلام نظر فرمایید .

آیا در باره نحوه ارسال مدرک جهاد دانشگاهی به ٌٍْ‌اطلاعی دارید. جهاد seal انجام نمیده..... لطفا راهنمایی کنید

توی لیست مشاغل کبک یه شغلی هست که 0 امتیازیه ولی برای همون رشته اگر مدرک از کبک صادر شده باشه 12 امتیازیه..یعنی زده quebec degree 12 امتیاز..حالا اگر مدارک رو بفرستیم برای معادل سازی ایا مدرکمون بعد از معادل سازی جزء همین quebec degree محسوب میشه که به امتیازمون هم 12 امتیازی محاسبه بشه؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)