نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 182 از 199 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام

من میخام تاییدیه مدارکم رو از eca برای express entry (البته میدونم اینجا درباره express entry صحبت نمیشه) بگیرم. من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم از دانشگاه علمی کاربردی. میخاستم بدونم برای تاییدیه eca مهر وزارت علوم لازم هست یا نه؟ و چه مدارکی رو باید بفرستم برای eca؟ من کسی رو در تورنتو دارم و میتونه مدارکم رو تحویل بده که eca رو بگیره.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان، اگر مدت زمان طول کشیدن تحصیل برای فوق لیسانس، بیشتر از حد معمول باشه (7 سال!!!)، مشکلی برای ارزیابی (از طرف wes) پیش میاد یا خیر؟
    کسی همچین تجربه ای داشته؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    با اون هزینه ای که پرداخت میکنین هر دو مدرک به هم اسس میشن چه فقط لیسانس چه لیسانس و فوق با هم باشه هزینه اش همینه.

منظور ازکپی مدارک فتوکپی از همین ترجمه هایی هست که برات پلمپ کردن.
    تو سیستم قدیم فتوکپی ترجمه رو برای ارزیابی میفرستادن چون اصل ترجمه ها رو باید برا اداره مهاجرت میفرستان و نمی خواستن دوبار هزینه کنن.

خلاصه کار ارزیابی مدارک :

پاکت اول : فتوکپی (دانشنامه + ریزنمره) فارسی + فتوکپی ( ترجمه دانشنامه + ترجمه ریزنمره) انگلیسی + فرم وس امضا شده ---> مهر و پلمپ توسط دانشگاه

پاکت دوم : فتوکپی دانشنامه+فتوکپی ترجمه دانشنامه ----> روش بنویسین From Student

پاکت بزرگ سوم : پاکت اول + پاکت دوم بزارین تو این پاکت --------> ادرس فرستنده خودتون هستین میفرستین برا وس

(فتوکپی مدارک ترجمه شده بهتره از ترجمه هایی باشه که مهر دادگستری دارن )

(اگه دانشگاه رو این فتوکپی ها مهر خودش رو بزنه محکم کاریه نزد هم مهم نیست بوده که وس اسس کرده )

اگه میخواین فوق لیسانس ارزیابی بشه باید مدارک لیسانس رو هم ارزیابی کنین اما پیش دانشگاهی و دبیرستان لازم نیست.

دوتا پاکت اول و دوم رو بزارین تو یه پاکت بززگتر وبفرستین.این کار دو مزیت داره هم هزینه پستتون کمتر میشه و هم بسته ها هم زمان میرسن دستشون.
    میشه در مورد فرم وس امضا شده توسط دانشگاه توضیح بدین؟من الان کانادام. ۲ سال پیش وقتی از ایران اومدم ترجمه مدارکم رو دانشگاه تو پاکت مهر و موم کرد. الان فقط ترجمه ها سیلد شده. واسه فرم وس باید چيكار کنم؟حتما دانشگاه باید اونو پر کنه؟
    ممنون از پاسختون

سلام دوستان
    کسی می دونه آیا امکان تحویل مدارک (پاکت مهر و موم شده دانشگاه و پاکت دانشچو حاوی دانشنامه) از داخل کانادا به WES (بصورت دستی یا با پست) هست؟ واقعیتش اینه که من پی آرم رو گرفتم و قبلا هم مدارک خودم را ارزیابی کرده ام و تا چند هفته دیگه دارم میرم کانادا. حالا می خواستم مدارک خانمم رو هم اسس کنم و همه مدارک رو هم آماده داریم، فقط مونده ارسالشون. می خواستم ببینم اگه امکان تحویل یا پست مدارک از هونجا هست همونجا تحویل بدم و بیخود هزینه پست ندم. کسی از دوستان سابقه ای در این زمینه داره؟

Junior Member

برای ارزیابی مدرک تحصیلی، باید "اصل" ترجمه مدرک تحصیلی رو بفرستیم برای وس یا "کپی" ترجمه مدرک تحصیلی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

با سلام و خسته نباشی‌سوالی داشتم در مورد ارزیابیِ مدرک لیسانس و ریز نمرات صادره از دانشگاه شریف. بسیار ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید؛ بنده اصل مدرک و اصل ریز نمرات لیسانس از دانشگاه شریف را دارم، سوالِ من این هست که آیا باید هر دو این مدارک کپی‌ برابر اصل توسط خوده دانشگاه شود، و سپس این کپی‌ برابر اصل‌ها به همراه فرم درخواست ریز نمرات در پاکت مهر و موم شده دانشگاه به و.ِ.س. فرستاده شود ؟یا اینکه کپی‌ برابر اصل دانشنامه، به همراه اصل ریز نمرات و فرم درخواست ریز نمرات باید به و.ِ.س. فرستاده شود؟بسیار سپاسگزار از وقت و راهنمایی شما.ارادتمند،رسول.

باسلام
    بنده یک لیسانس ایرانی و یک لیسانس انگلیسی از خارج ایران دارم و همچنین به زودی با ویزای اقامت دائم وارد کانادا خواهم شد سوال این است آیا در داخل خاک کانادا نیاز به تایید مدارک خود دارم یا ترجمه آنها و wes کفایت می کند ؟
    پیشاپیش ممنون !

Junior Member

سلام دوستان ترجمه دانشنامه و ریز نمرات من برا سال 2012 هست با تایید دداگستری و امور خارجه آیا میتونم همینا رو استفاده کنم یا ازتاریخش گذشته و باید مجدد هزینه کنم؛ اگر لینکی دارید ممنون میشم بذارید تا مطمئن بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_skillo نمایش پست ها
    سلام دوستان ترجمه دانشنامه و ریز نمرات من برا سال 2012 هست با تایید دداگستری و امور خارجه آیا میتونم همینا رو استفاده کنم یا ازتاریخش گذشته و باید مجدد هزینه کنم؛ اگر لینکی دارید ممنون میشم بذارید تا مطمئن بشم
    دوستان من خودم ایمیل زدم به ICAS و اونا جواب دادن. برا اینکه ممکنه کسی مشکل مشابهی داشته باشه جواب رو اینجا میزارم البته توجه داشته باشین که سوال من در مورد مدارک تحصیلی بوده نه بقیه مدارک
    Thank you for your enquiry

As long as the translations are complete and accurate, they will be acceptable.

Junior Member

آیا کسی ارزیابی مدارکش رو با ICAS انجام داده ؟ من حس میکنم WES درست پیگیر و پاسخگو نیستن. من در مورد همین سوالی که تو پست قبل گذاشتم به WES ایمیل دادم بعد از 4-5 روز یه جواب کاملاااااا بی ربط به سوالم دادن. ولی ICAS زیر 12 ساعت جواب سوالم رو گرفتم. اگر کسی قبلا کار کرده باهاشون و روند کارشون و مدارک مورد نیازشون با WAS یکی هست بگه لطفا که منم بفرستم ICAS

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)