نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 187 از 199 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvaan نمایش پست ها
    اين هزينه اي كه WES گفته 233 دلار منظورش دلار آمريكا است يا دلار كانادا؟
    دلار کانادا

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران ب

من قبلا مدرک تحصیلی دانشگاهم رو توسط WES معادل سازی کردم. البته فقط مدرک رو و دیگه درس ها رو معادل سازی نکردم. حالا الان برای دوره کالج میخوام مدرک دبیرستان رو معادلسازی کنم و course by course این کار رو بکنم. حالا با هزینه ای که میدم میشه درسهای کارشناسیم رو هم انجام بدم و معدلشون رو بگیرم؟
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    با اون هزینه ای که پرداخت میکنین هر دو مدرک به هم اسس میشن چه فقط لیسانس چه لیسانس و فوق با هم باشه هزینه اش همینه.

منظور ازکپی مدارک فتوکپی از همین ترجمه هایی هست که برات پلمپ کردن.
    تو سیستم قدیم فتوکپی ترجمه رو برای ارزیابی میفرستادن چون اصل ترجمه ها رو باید برا اداره مهاجرت میفرستان و نمی خواستن دوبار هزینه کنن.

خلاصه کار ارزیابی مدارک :

پاکت اول : فتوکپی (دانشنامه + ریزنمره) فارسی + فتوکپی ( ترجمه دانشنامه + ترجمه ریزنمره) انگلیسی + فرم وس امضا شده ---> مهر و پلمپ توسط دانشگاه

پاکت دوم : فتوکپی دانشنامه+فتوکپی ترجمه دانشنامه ----> روش بنویسین From Student

پاکت بزرگ سوم : پاکت اول + پاکت دوم بزارین تو این پاکت --------> ادرس فرستنده خودتون هستین میفرستین برا وس

(فتوکپی مدارک ترجمه شده بهتره از ترجمه هایی باشه که مهر دادگستری دارن )

(اگه دانشگاه رو این فتوکپی ها مهر خودش رو بزنه محکم کاریه نزد هم مهم نیست بوده که وس اسس کرده )

اگه میخواین فوق لیسانس ارزیابی بشه باید مدارک لیسانس رو هم ارزیابی کنین اما پیش دانشگاهی و دبیرستان لازم نیست.

دوتا پاکت اول و دوم رو بزارین تو یه پاکت بززگتر وبفرستین.این کار دو مزیت داره هم هزینه پستتون کمتر میشه و هم بسته ها هم زمان میرسن دستشون.

سلام دوستان یه سوال مهم

کسی که از فوق دیپلم شروع کرده و الان فو لیسانس داره واسه ارزیابی مدارک باید به سه تا دانشگاه مراجعه کنه. من سه تا دانشگاه مختلف درس خوندم (کاردانی- کارشناسی و ارشد).
    طبق گفته دوستمون مدارک باید مهر و موم بشه توسط دانشگاه. ینی من باید سه تا دانشگاه رو که سه تا شهر مختلف هستند رو برم و واسه هر دانشگاه (هر مدرک) یه پاکت مهر و موم شده بگیرم و با پاکت دوم ذکر شده در بالا میشه 4 پاکت.

لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام و احترام.
    قصد معادل سازی مدارکم برای اخذ پذیرش از کالج داوسون رو دارم. راستش با توجه به عدم پاس شدن چند واحد از پیش نیاز های مورد نظر دانشگاهی که میخوام اپلای کنم، بایست بعضی از واحد ها به صورت پیش نیاز در دبیرستان بزرگسالان در مونترئال پاس بشه. به همین جهت برای اینکه بدونم کدوم واحد ها معادل سازی میشه و کدام واحد ها رو بایستی اونجا پاس کنم به معادل سازی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم نیاز دارم. وقتی در سایت وس درخواستم رو ثبت کردم در جدول مدارک مورد نیاز، علاوه بر کپی برابر اصل که خودم باید بفرستم، نوشته:
    Academic transcripts issued by the institution attended
    و در قسمت اقدام کننده ش نوشته:
    To be sent directly to WES by the Ministry of Education.
    الان منظورش، وزارت آموزش و پرورشه؟ اداره اموزش و پرورش ناحیه ست؟ ممکنه راهنماییم بفرمایید
    در اصل میخوام بپرسم اگر اقدام کننده آموزش و پرورشه چه اقداماتی بایستی انجام بدم. از کجا اقدام کنم؟ چه مهر هایی بایستی گرفته بشه؟ بعد در دو پاکت جدا فرستاده میشه؟ این قسمت اقدام از طرف آموزش و پرورش برام پر از ابهامه
    سابمیت تابستان 2016

اگه منظورتون کالج داوسن مونتریال هست ، خودشون با هزینه ی 50 دلار انجام میدن
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

میشه لطفا کمکم کنید . برای ارزشیابی از شرکت wes کپی مدرک و کپی ریزنمرات که اینجا در کانادا همراه منه کافی هست؟ icas اصل مدرک و ریزنمرات و میخواد نوشته برای جنرال 6 هفته و wes نوشته یک هفته. ممنون.
    یاد یاران یاد باد...

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی ب

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی سوالی هنوز برام بی جواب مونده.. از دوستان ساکن کبک استدعا دارم اگه اطلاعات دارن راهنمایی کنند چون این سوالو از هرکی پرسیدم یه جور منحصر بفردی جواب داد!!
    1-برای معادلسازی مدرک لیسانس دانشگاه دولتی در تهران که توسط دانشگاه پلمپ و مهر و موم میشه و باخود به کبک آورده میشه باز نیاز به تایید ترجمه داره ؟ (چه مدرک فارسی که ترحمه شده و بعد دانشگاه مهر و مومش کرده چه مدرکی که دانشگاه انگلیسی صادر کرده و مهر و موم کرده) من هدفم اینه که از اینجا چیزی باخودم ببرم که دیگه محبور نباشم اونجا هزینه ی مجدد برای ترجمه یا تایید ترجمه بدم.
    2- مدت زمان معادلسازی مدرک لیسانس در کبک چقدره و با چه هزینه ایه؟ آیا شرایطی برای بازپس گیری این هزینه از دولت کبک وجود داره؟
    ممنون از دوستانیکه راهنمایی میکنن
    کبک نیازی به مدارک سیل شده از دانشگاه نداره ، اولا اکثر کالج ها با همون مدارک ترجمه شدتون خودشون اکی ولان میکنن
    دوما اگه خورتون دوست داشته باشید بدید مینیستر اکی ولان کنه فقط باید مهر برابر اصل از دفتر اسناد رسمی باید داشته باشید و مهر اوتیاک

اگر جایی شما رو مجبور کرده باشه مدارکتون رو اکی ولان کنید اون موقع میتونید پولش رو پس بگیرید در عیر این صورت پولی پس داده نمیشه
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

سلام دوستان. من میخوام کارای مهاجرت رو شروع کنم. یه سوالی دارم، ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    اگر اسممون از پول در اومد و لازم شد که پرونده رو برای سفارت بفرستیم، مدارک تحصیلی باید مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه داشته باشند یا نه؟ کارنامه هم لازمه یا فقط مدرک تحصیلی؟

سلام بجه ها . من میخام مدارک رو بفرستم WES ولی یک سوال دارم . من ارشدم دانشگاه تهران بوده و کارشناسی امیرکبیر. دانشگاه تهران تمام سیستم آنلاین . این فرمی که باید پرینت کنیم و باید توسط دانشگاه امضا بشه و بعدش هم باید بزاریم داخل پاکت کارنامه. الان من دانشگاه تهران باید چیکار کنم کجا باید برم انجام بدم این رو؟ الان دانشگاه تهران همه کارهای کارنامه آنلاین و اصلا نمی دونم حضوری جواب میدن یا نه؟ کسی هست از دانشگاه تهران اخیر اقدام کرده باشه برای اون فرمی که باید امضا بهش و باکارنامه با هم تو یک پاکت باشه؟

ممنون میشم اگه راهنمامیی کنین

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

به هیچ وجه این کار رانکنید.باید آخرین مدرک ترجمه بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)