نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 188 از 199 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

سلام دوستان، من شنیدم که جدیدا برای ارزیابی مدارک مهر برجسته دفتر اسناد رسمی هم باید بخوره، این چیه و دقیقا روی چی باید مهر بخوره؟ روی ترجمه ها یا کپی برابر اصل ها؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام خدمت همه دوستان، یه سوالی در مورد روند ارزشیابی WES داشتم. من مدارک رو کامل فرستادم و WES هم پیغام داده که دریافت و تایید شده و تاریخ هم زده واسه ارزشیابی، اما تو لیست مدارک تاییدی ترجمه ریزنمراتم رو نیوورده! دانشگاه تهران و صنعتی اصفهان ریزنمرات لاتین میدن و من همونو تو پاکت گذاشتم و فرستادم. یعنی احتمال داره به این دلیل که ترجمه دارالترجمه نیست قبول نکرده باشن؟ کسی اطلاعاتی نداره در این زمینه؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران ب

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام بجه ها . من میخام مدارک رو بفرستم WES ولی یک سوال دارم . من ارشدم دانشگاه تهران بوده و کارشناسی امیرکبیر. دانشگاه تهران تمام سیستم آنلاین . این فرمی که باید پرینت کنیم و باید توسط دانشگاه امضا بشه و بعدش هم باید بزاریم داخل پاکت کارنامه. الان من دانشگاه تهران باید چیکار کنم کجا باید برم انجام بدم این رو؟ الان دانشگاه تهران همه کارهای کارنامه آنلاین و اصلا نمی دونم حضوری جواب میدن یا نه؟ کسی هست از دانشگاه تهران اخیر اقدام کرده باشه برای اون فرمی که باید امضا بهش و باکارنامه با هم تو یک پاکت باشه؟

ممنون میشم اگه راهنمامیی کنین
    ببین برادر من کارنامتو واست میفرستن در خونه، با بقیه مدارک میبری دانشگاه تهران خیابون 16 آذر، اداره کل، اونجا همه رو تو پاکت میزان واست، فقط من این کارو کردم الان WES تو لیست مدارک تاییدی کارنامه لاتین منو نیوورده! نمیدونم مال اینه که ترجمه لاتین رو مستقیم از دانشگاه گرفتم یا نه، شاید جدیدا حتما باید فارسی بگیری ریزنمراتو و بعد بدی ترجمه کنه واست دار الترجمه تا WES قبول کنه. دارم پیگیری می کنم فعلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان
    ایا ترجمه مدارک حتما باید مهر دادگستری داشته باشه؟؟ کلا چه نوع ترجمه ای مورد قبوله؟؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا ترجمه مدارک حتما باید مهر دادگستری داشته باشه؟؟ کلا چه نوع ترجمه ای مورد قبوله؟؟
    ممنون از راهنماییتون

اگه ترجمه هات رو ببری دانشگاه مهر بزنه روی اونا (مهر انگلیسی بهتره) نیازی به دادگستری نیست. اصن دادگستری ما پیش اونا ارزشی نداره. اینجا بچه ها حساسیت زیادی به خرج دادن که البته حق هم دارن. طرف میگه واسه آسودگی خیال مهر وزارت خارجه و دادگستری هم بزنم در صورتی که اصن نیاز نیست.
    دقیقا این بحث توی مهاجرت هم هست که میگن سابقه بیمه ایران رو پیوست کنیم توی پرونده مهاجرت یا نه؟ در صورتی که اصن بیمه ما اولا پیش اونا اعتباری نداره ثانیا اصن مخصوص ایرانه فقط. برای این کار که اثبات کنید چند سال سابقه کار دارید فقط نامه از محل کار مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران حنوب

سلام به همگی دوستان
    راهنمایی میخوام اگه کمک کنید ممنون میشم
    توی سایت WES میخوام یه application ثبت کنم . بخاطر اینکه ساسکاچوان جدیدا ناک تکنسین عمران رو حذف کرد میخوام ارزیابی مدارک رو به عنوان پیش نیاز apegs انجام بدم تا بتونم تو برنامه ساسکا شرکت کنم . سوالم اینه که تو مراحل ثبت اپلیکیشن جدید باید International Courier رو انتخاب کنم ؟ (85 دلار هزینه داره) . دوم اینکه من نتیجه ارزیابی رو هم برای apegs میخوام هم برای ثبت نام توی برنامه OID .به عنوان Recipient توی لیست Immigration, Refugees and Citizenship Canada(IRCC) رو انتخاب کردم ولی چیزی به عنوان APEGS نبود . درست عمل کردم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام
    من پروفایلم رو توی wes تکمیل کردم موقع پرداخت که شد با یه debit card پرداخت کردم و بهم ارور داد اما بعدش یه ایمیل اومد که توش رفرنس نامبر بود! توی پروفایلم هم که رفتم نوشته
    Status: On hold

We are waiting for your documents.
    Status last updated: 1/18/2018

اما در ادامه گفته که:

Credential Evaluation Payment

We have not received your payment.
    You have a balance due: $322.05

نمیدونم الان این رفرنس نامبر همونه که باید روی تمام نامه ها بزنم؟

دوستان يه سوال

من در پاكتي كه از دانشگاه مهر و موم گرفتم فقط اصل ريز نمرات داخلش بوده

ترجمه اي كه ايران انجام داده اند داخلش نيست و فكر ميكردم با ترجمه مدرك بايد با هم بفرستم

ايا اين اشكال نداره ؟ من هزينه وس و ندادم هنوز . گفتم يه جور نشه هزينه رو بدم بعد بگن قبول نيست و از اول

من در كانادا ساكنم و اين امكان كه ريز نمرات و اينجا توسط مترجم رسمي كانادا ترجمه كنم هم دارم

نظر شما چيه؟؟؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

میدونم که ICAS of Canada زیاد گیری روی این مساله نمیده که اصل مدارک حتما باید مستقیم از دانشگاه فرستاده بشه یا توی پاکت در بسته باشه از طرف دانشگاه.
    من چند وقت پیش برای همسرم ارزیابی مدرک رو گرفتم و ترجمه ها و اصل مدارک رو خودم شخصا با پست فرستادم براشون. هیچکدام مستقیم از طرف دانشگاه فرستاده نشده بود و همینطور توی پاکت ممهور دانشگاه هم نبودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوستان يه سوال

من در پاكتي كه از دانشگاه مهر و موم گرفتم فقط اصل ريز نمرات داخلش بوده

ترجمه اي كه ايران انجام داده اند داخلش نيست و فكر ميكردم با ترجمه مدرك بايد با هم بفرستم

ايا اين اشكال نداره ؟ من هزينه وس و ندادم هنوز . گفتم يه جور نشه هزينه رو بدم بعد بگن قبول نيست و از اول

من در كانادا ساكنم و اين امكان كه ريز نمرات و اينجا توسط مترجم رسمي كانادا ترجمه كنم هم دارم

نظر شما چيه؟؟؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بله رفرنس نامبر که براتون ایمیل شده همون WES Reference Number هست که توی فرمها باید بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    سلام
    من پروفایلم رو توی wes تکمیل کردم موقع پرداخت که شد با یه debit card پرداخت کردم و بهم ارور داد اما بعدش یه ایمیل اومد که توش رفرنس نامبر بود! توی پروفایلم هم که رفتم نوشته
    Status: On hold

We are waiting for your documents.
    Status last updated: 1/18/2018

اما در ادامه گفته که:

Credential Evaluation Payment

We have not received your payment.
    You have a balance due: $322.05

نمیدونم الان این رفرنس نامبر همونه که باید روی تمام نامه ها بزنم؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)