نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 189 از 199 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام
    من Jan 2007 در دانشگاه ثبت نام کردم و Oct 2010 فارغ التحصیل شدم، مدت تحصیل رو زدم ۴ سال در پروفایل EE، درسته؟
    برای ارشد هم Feb 2012-Oct 2014, زدم ۲ سال، این هم درسته؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    اگه ترجمه هات رو ببری دانشگاه مهر بزنه روی اونا (مهر انگلیسی بهتره) نیازی به دادگستری نیست. اصن دادگستری ما پیش اونا ارزشی نداره. اینجا بچه ها حساسیت زیادی به خرج دادن که البته حق هم دارن. طرف میگه واسه آسودگی خیال مهر وزارت خارجه و دادگستری هم بزنم در صورتی که اصن نیاز نیست.
    دقیقا این بحث توی مهاجرت هم هست که میگن سابقه بیمه ایران رو پیوست کنیم توی پرونده مهاجرت یا نه؟ در صورتی که اصن بیمه ما اولا پیش اونا اعتباری نداره ثانیا اصن مخصوص ایرانه فقط. برای این کار که اثبات کنید چند سال سابقه کار دارید فقط نامه از محل کار مهمه.
    دوست عزیز مطمئن هستید فقط نامه از محل کار کفایت میکنه؟
    دوستمون جناب farahbaksh از مدیران فروم گفتن آفیسر ممکنه به هر دلیل بیمه یا گواهی مالیاتی بخواد ازتون.

________
    یه سوال دیگه هم داشتم لطفا دوستان مطلع راهنمایی بفرمایید.

من میخوام مدرک و ریز نمراتم رو از دانشگاهم بگیرم . چون مدرک فوق دیپلم بود و بعدش ادامه تحصیل دادم سالها دنبالش نرفتم . الان که میخوام برا مهاجرت اقدام کنم گویا باید فوق دیپلم هم ارزیابی بشه توسط wes و چون دانشگاه به محل سکونتم خیلی دور هست لطفا بفرمایید من مدرک و ریز نمرات رو تحت چه شرایطی بگیرم (منظور تعداد کپی ها، چه مهری زیرشون بخوره انگلیسی یا فارسی ، مهر و موم بشه یا خیر؟)
    البته فکر میکنم یکبار دیگر بعد از ترجمه مدارک باید برم که داخل پاکت مهر و موم شده بگذارند
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط kiavash9 : March 6th, 2018 در ساعت 03:02 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash9 نمایش پست ها
    دوست عزیز مطمئن هستید فقط نامه از محل کار کفایت میکنه؟
    دوستمون جناب farahbaksh از مدیران فروم گفتن آفیسر ممکنه به هر دلیل بیمه یا گواهی مالیاتی بخواد ازتون
    فیشهای حقوق رو میتونید ترجمه کنید که بیمه هم داخلش هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    فیشهای حقوق رو میتونید ترجمه کنید که بیمه هم داخلش هست.
    فیش هایی که شرکت برای ما صادر میکنه خیلی خنده داره آخه . یه برگه کوچک که مهر و اسم شرکت هم داخلش نیست.
    یعنی قبول اونا؟

Junior Member

سلام
    اگر کسی هنرستانی باشه بعدش فوق دیپلم و بعد کاردانی به کارشناسی گرفته باشه لیسانس اش بعنوان bachelor degree حساب میشه ؟
    برای Express Entry می پرسم
    ممنون
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام. بله.
    نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی هنرستانی باشه بعدش فوق دیپلم و بعد کاردانی به کارشناسی گرفته باشه لیسانس اش بعنوان bachelor degree حساب میشه ؟
    برای Express Entry می پرسم
    ممنون
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در نامه اشتفال بکارتون بگید بنویسن که میزان حقوق دریافتی ماهیانتون چقدره. همینطور شماره بیمه تون رو هم بنویسند.
    ترجمه فیش حقوقی که واجب هست. اما اگر اطلاعات مکفی توش نیست میتونید از اداره بیمه گواهی بگیرید برای اون دوره ای که مد نظرتون هست. توی اون اسم شرکت و میزان حقوقی که دریافت کردین و بیمه رد شده براتون رو مینویسه.
    فیش هایی که شرکت برای ما صادر میکنه خیلی خنده داره آخه . یه برگه کوچک که مهر و اسم شرکت هم داخلش نیست.
    یعنی قبول اونا؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

موسسه WES یکم سخت گیری میکنه در مورد ارسال مدارک و بعضی وقتها میگه که ریز نمرات باید مستقیما از طرف دانشگاه فرستاده بشه.
    اما خوب این تجربه قبلی من هست که خدمتون عرض میکنم.
    مدارکی و که از دانشگاه میگیرید سعی کنید در 2 نسخه بگیرید. تمامی نسخه ها هم مهر امور فارغ التحصیلان دانشگاه و همینطور مهر تایید وزارت علوم ( اون مهر و امضایی و که میفرستن تهران - اسمش رو یادم نیست) رو داشته باشه.
    نسخه ها رو بگید دانشگاه توی 2 تا پاکت مجزا قرار بده و مهر و موم کنه.

وقتی همه رو تحویل گرفتید. یکی از نسخه ها رو باز کنید و بدین برای ترجمه و سپس ترجمه ها رو (که مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو داشته باشه) بهمراه اون نسخه ای که توی پاکت مهر و موم هست و بفرستید برای WES.
    شما کارشناسی ناپیوسته خوندین و این مدارک لازمه که فرستاده بشه.
    مدرک لیسانس (بهمراه ترجمش) + ریز نمرات لیسانس (بهمراه ترجمش)
    مدرک فوق دیپلم (بهمراه ترجمش) + ریز نمرات فوق دیپلم (بهمراه ترجمش)

موفق باشید.
    من میخوام مدرک و ریز نمراتم رو از دانشگاهم بگیرم . چون مدرک فوق دیپلم بود و بعدش ادامه تحصیل دادم سالها دنبالش نرفتم . الان که میخوام برا مهاجرت اقدام کنم گویا باید فوق دیپلم هم ارزیابی بشه توسط wes و چون دانشگاه به محل سکونتم خیلی دور هست لطفا بفرمایید من مدرک و ریز نمرات رو تحت چه شرایطی بگیرم (منظور تعداد کپی ها، چه مهری زیرشون بخوره انگلیسی یا فارسی ، مهر و موم بشه یا خیر؟)
    البته فکر میکنم یکبار دیگر بعد از ترجمه مدارک باید برم که داخل پاکت مهر و موم شده بگذارند
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    موسسه WES یکم سخت گیری میکنه در مورد ارسال مدارک و بعضی وقتها میگه که ریز نمرات باید مستقیما از طرف دانشگاه فرستاده بشه.
    اما خوب این تجربه قبلی من هست که خدمتون عرض میکنم.
    مدارکی و که از دانشگاه میگیرید سعی کنید در 2 نسخه بگیرید. تمامی نسخه ها هم مهر امور فارغ التحصیلان دانشگاه و همینطور مهر تایید وزارت علوم ( اون مهر و امضایی و که میفرستن تهران - اسمش رو یادم نیست) رو داشته باشه.
    نسخه ها رو بگید دانشگاه توی 2 تا پاکت مجزا قرار بده و مهر و موم کنه.

وقتی همه رو تحویل گرفتید. یکی از نسخه ها رو باز کنید و بدین برای ترجمه و سپس ترجمه ها رو (که مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو داشته باشه) بهمراه اون نسخه ای که توی پاکت مهر و موم هست و بفرستید برای WES.
    شما کارشناسی ناپیوسته خوندین و این مدارک لازمه که فرستاده بشه.
    مدرک لیسانس (بهمراه ترجمش) + ریز نمرات لیسانس (بهمراه ترجمش)
    مدرک فوق دیپلم (بهمراه ترجمش) + ریز نمرات فوق دیپلم (بهمراه ترجمش)

موفق باشید.
    ممنون از راهنمایی و توضیحاتتون

پس در واقع من باید دوبار برم تا دانشگاه:
    یکباربرم درخواست ریز نمرات رو بدم که بفرستن تهران امضا بشه و یکبار هم برم بگیرمشون . درسته ؟
    (البته مشکلی نیست، میدونم مراحل مشکلی پیش روی مهاجرت هست که این قضیه چندان مهم نیست منتها اگر میشه در وقت و هزینه صرفه جویی کرد، چرا انجام ندیم)

مدرکها (کپیشون و ترجمه) + ریزنمراتها (اصلشون و ترجمه) باید ارسال بشه درسته؟

یه سوال دیگه اینکه مدارک ارزیابی شده توسط WES تاریخ انقضا دارند؟
    و اینکه مدرک فوق دیپلم برابر DCS و لیسانس ناپیوسته را bachelor degree ارزیابی میکنند؟

ممنون از راهنمایی و توضیحاتتون

پس در واقع من باید دوبار برم تا دانشگاه:
    یکباربرم درخواست ریز نمرات رو بدم که بفرستن تهران امضا بشه و یکبار هم برم بگیرمشون . درسته ؟
    (البته مشکلی نیست، میدونم مراحل مشکلی پیش روی مهاجرت هست که این قضیه چندان مهم نیست منتها اگر میشه در وقت و هزینه صرفه جویی کرد، چرا انجام ندیم)

مدرکها (کپیشون و ترجمه) + ریزنمراتها (اصلشون و ترجمه) باید ارسال بشه درسته؟

یه سوال دیگه اینکه مدارک ارزیابی شده توسط WES تاریخ انقضا دارند؟
    و اینکه مدرک فوق دیپلم برابر DCS و لیسانس ناپیوسته را bachelor degree ارزیابی میکنند؟
    پنج سال اعتبار دارد.
    شیوه ارزیابی به عوامل زیادی مثل رتبه دانشگاه،سرفصل دروس و نمرات بستگی دارد و مثلا ممکن است مدرک شخصی با لیسانس کامپیوتر به عنوان فوق دیپلم ارزیابی شود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)