نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 191 از 199 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

تقریبا دو ماه مدارکم برای ارزیابی فرستادم هنوز جواب نیامده معمولا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7789 نمایش پست ها
    تقریبا دو ماه مدارکم برای ارزیابی فرستادم هنوز جواب نیامده معمولا چقدر طول میکشه؟
    اگر برای WES فرستاده باشین معمولا ظرف کمتر از یک ماه خبر می دن. حتما با سازمانی که فرستادین تماس بگیرین و پیگیری کنین. معمولا امکان دسترسی آنلاین وجود داره.

Junior Member

با سلام.
    من رفتم دانشنامه های کاردانی و کارشناسی م رو بگیرم، بهم دانشنامه کاردانی رو داد اما دانشنامه کارشناسی م بدون هیچ دلیلی آماده نشده بود. خودشون یه برگه رسمی دقیقا مثل دانشنامه با عنوان “گواهینامه پایان تحصیلات” دادن که فقط مهر و امضای رئیس دانشکده رو داره و بهم گفت مشکلی برای ترجمه نداره.
    1) حالا اگه اینو ببرم دارالترجمه و ترجمه کنه برای wes بفرستم مشکلی نداره؟ اصلا دارالترجمه اونو ترجمه میکنه؟

2) اگه نبرم وزارت علوم مستقیم دارالترجمه ترجمه میکنه.
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

با سلام
    من مدرک فوقم رو از اراک گرفتم و لیسانس رو از بابلسر حالا هم اصل و ترجمه هاش دست خودم هست با ریز نمرات برای ارزیابی چیکار باید انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرک فوقم رو از اراک گرفتم و لیسانس رو از بابلسر حالا هم اصل و ترجمه هاش دست خودم هست با ریز نمرات برای ارزیابی چیکار باید انجام بدم؟
    برای ارزیابی باید ریز نمرات و مدارک تحصیلی رو مطابق شرایطی که موسسه ارزیابی کننده میخواد ( مثلا در پاکت مهر شده دانشگاه) از طرف دانشگاه به آدرسش ارسال کنید بهمراه پر کردن فرم های آنلاین موسسه ارزیابی کننده

سلام برای express entry هم باید مدارک رو برای wesارسال کنیم تا ارزیابی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    سلام برای express entry هم باید مدارک رو برای wesارسال کنیم تا ارزیابی بشه؟
    بله،البته یک موسسه دیگر هم هست ولی فکر کنم شرایط و ضوابط WES برای ارسال مدارک ساده تراست و اکثرا با WES اقدام میکنند.

Junior Member

من از طریق 1 شرکت هزینه وس را پرداخت کردم اما تو سایت وس زده ما پیمنت را دریافت نکردیم!!
    دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند بین پرداخت پول و ثبت در وس چقدر طول میکشه؟ بلافاصله ثبت میشه یا دیرتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adelfar نمایش پست ها
    من از طریق 1 شرکت هزینه وس را پرداخت کردم اما تو سایت وس زده ما پیمنت را دریافت نکردیم!!
    دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند بین پرداخت پول و ثبت در وس چقدر طول میکشه؟ بلافاصله ثبت میشه یا دیرتر؟
    دوست عزیز شما باید رسید و از اون شرکت بگیرین و برای وس ایمیل کنین و تو ایمیل توضیح بدین که تغییری تو حسابتون انجام نشده... به علت اینکه پول به صورت آنلاین پرداخت میشه بلافاصله تو حساب شما باید وضعیت تغییر کنه.

Junior Member

سلام دوستان. برای آپگرید کردن به Course by course دوباره باید مدارک بفرستیم؟ اینجوری باشه که خیلی مسخرس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)