نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 192 از 199 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط tghss نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای آپگرید کردن به Course by course دوباره باید مدارک بفرستیم؟ اینجوری باشه که خیلی مسخرس
    من با ICAS اینکارو کردم و مدرک جدیدی ازم نخواستند. WES رو نمیدونم. ولی اگر مدارک رو قبلا فرستادین، توی سیستمشون دارند.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

دوستان یه سوال در مورد WES دارم.
    من اگ ربخوام روش های مختلف مثل express و quebec رو با هم پیش برم هردشون wes رو قبول دارند و محدودیتی وجود نداره؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه هزینه ارزیابی wes به ازای هر مدرک هست؟ یعنی من که میخوام ارشدم ارزیابی شه و (مجبورم کارشناسی رو هم بفرستم) باید 400 پرداخت کنم؟

Junior Member

با سلام میخواستم بدونم با شرایط زیر من چطور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم
    من لیسانس الکترونیک و با سابقه 8 سال مرتبط و
    سن 32
    ومدرک زبان هنوز نگرفتم ولی برای امتحان احتمال 6 یا 6.5 رو میدم
    همسرم 29 ساله هم لیسانس گرافیک و یک سال سابقه مرتبط با دستیار دندان پزشکی دارند
    و آیلس 5.5
    بدون بچه
    میخواستم بدونم چطور میتونم اقدام بکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان، من الان در کانادا هستم و می خواستم مدارک لیسانس و ارشد را برای ارزیابی بفرستم. اصل ریز نمراتم همراهم است.از دوستانی که تجربه دارند ممنون می شم راهنمایی کنند که می تونم همین اصل را بفرستم؟ و اینکه اصل برگشت داده می شود؟ من امکان دسترسی به دانشگاه را ندارم و می خواهم کار ترجمه را هم اینجا انجام دهم.

Junior Member kamiinfinity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران - عمران زلزله

دوستان APEGS يک سال طول داره يا دو سال ؟
    تو سايتش زده 1 سال Academic Assessment و تا يک سال هم Engineer-in-training International Graduate.
    يعني دو سال طول ميکشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۹۳ و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستم، معافیت تحصیلی دارم. نیاز دارم مدرک کارشناسیم رو ارزیابی کنم اما به دلیل اینکه پایان خدمت ندارم شنیدم دانشگاه اصل مدرک تحصیلیم رو بهم نمیده.

آیا ارزیابی مدرک تحصیلی برای ما مشمولین به خدمت امکانپذیر است؟ اگر بله ...
    پروسه ارزیابی مدرک تحصیلی (تحویل مدارک از دانشگاه و ترجمه مدارک لازم) برای ما مشمولین خدمت چطوری باید طی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط idmp نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان در کانادا هستم و می خواستم مدارک لیسانس و ارشد را برای ارزیابی بفرستم. اصل ریز نمراتم همراهم است.از دوستانی که تجربه دارند ممنون می شم راهنمایی کنند که می تونم همین اصل را بفرستم؟ و اینکه اصل برگشت داده می شود؟ من امکان دسترسی به دانشگاه را ندارم و می خواهم کار ترجمه را هم اینجا انجام دهم.

نه اصل مدارک رو نفرستید، فقط کپی ترجمه ها، چون مدارک برگشت داده نمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

سلام دوستان بنده 2 تا سوال داشتم اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم،
    1- من میخام برای express entry اقدام کنم و ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی مهندسی مکانیک دارم. سوالم اینه که برای برسی مدارک که میخام بدم wes همون ارشد رو بدم کافیه دیگه درسته؟ یا نه باید کارشناسی رو هم بدم؟
    2- سوال مهمترم اینه که من چون مشمول هستم فقط با برگه سبز میتونم مدرک موقتم رو بگیرم و خود دانشنامه گویا چند ماه طول میکشه گرفتنش( که احتمال زیاد میخوره به سربازیم). سوالم اینه که برای ارزیابی مدارک توسط wes آیا مدرک موقت و ریز نمرات رسمی کافیه؟ یا نه حتما باید دانشنامه رو داشته باشیم؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط idmp نمایش پست ها
    همونطورکه دوستمون گفتند اصلا" و به هیچ وجه اصل مدرک رو نفرستید چون عودت داده نمیشه. اما چند نکته که خدمتتون میخوام بگم که بد نیست بدونید. اصل دانشنامه و ریزنمرات رو یا بایستی دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید به لاتین پرینت بهتون بده و مهر کنه یا که ترجمه رسمی شده اش رو بایستی بدید دانشگاه دوباره مهر و تایید کنه بعد از تایید هر دونسخه ترجمه تایید شده دانشنامه و ریزنمرات رو بایستی تو پاکت رسمی دانشگاه بزارید و روی درب پاکت رو هم دانشگاه مهر کنه بعد برای مرکز ارزشیابی بفرستید بعد از اینکه درب پاکت رو با چسب مایع بستید (و توجه داشته باشید به هیچ عنوان نوار چسب شیشه ای روش نزنید. کاری که ما تو ایران رایجه و انجام میدیم؛ که ممکنه دچار مشکل بشید مخصوصا" اگه مرکز ارزشیابیتون WES باشه. پس لازمه مدارکتون رو قبل از ارسال بفرستید دانشگاه براتون مهر کنه و البته نیاز به پاکت رسمی و مهر شده روی درب پاکت صد در صد دارید. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)