نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 193 از 199 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط zadora نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده 2 تا سوال داشتم اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم،
    1- من میخام برای express entry اقدام کنم و ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی مهندسی مکانیک دارم. سوالم اینه که برای برسی مدارک که میخام بدم wes همون ارشد رو بدم کافیه دیگه درسته؟ یا نه باید کارشناسی رو هم بدم؟
    2- سوال مهمترم اینه که من چون مشمول هستم فقط با برگه سبز میتونم مدرک موقتم رو بگیرم و خود دانشنامه گویا چند ماه طول میکشه گرفتنش( که احتمال زیاد میخوره به سربازیم). سوالم اینه که برای ارزیابی مدارک توسط wes آیا مدرک موقت و ریز نمرات رسمی کافیه؟ یا نه حتما باید دانشنامه رو داشته باشیم؟
    ممنونم
    سلام
    1) تا اونجایی که من اطلاع دارم هم دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی و هم دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشدتون رو بایستی بفرستید
    2) wes به ترجمه تایید شده دانشگاه نگاه میکنه کاری با عنوانش نداره ولی شما ببینید میتونید گواهی موقت ؛ و ریز نمرات رو به لاتین و مهر شده از دانشگاهتون بگیرید یا نه؟ یا اینکه گواهی موقتتون رو دارالترجمه و دادگستری و وزارت خارجه ترجمه و تایید میکنند یا نه؟ قدیم نمیکردند ولی الان رو نمیدونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط tghss نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای آپگرید کردن به Course by course دوباره باید مدارک بفرستیم؟ اینجوری باشه که خیلی مسخرس
    خیر لازم نیست بفرستید

Junior Member

در apegs سرفصل دروس را باید از کجا تهیه کنم ؟ اگر دانشگاه سرفصل نداشت چطور باید تهیه کنم ؟ و ایا تهیه این سرفصل ها اجباری است یا اگر درخواست شد باید بفرستیم؟
    سرفصل عمران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

سلام. دوستان من یه سوال دارم گشتم جوابم رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه بهم بگه. من میخوام برای اکسپرس انتری اقدام کنم. مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و ترم آخر ارشد هستم. باتوجه به امتیاز سابقه کار باید لیسانسم رو ارائه بدم. میخوام بدونم مهمه مدرکم رو از چه دانشگاهی گرفتم؟ چون دانشگاه لیسانسم گریدش پایینه ولی دانشگاه ارشدم گریدش بالاست ولی با ارائه ارشد امتیاز سابقه کار رو از دست میدم. این معادل سازی بعد از مهاجرته یا همون اول و موقع امتیاز بندی؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز من از طریق pr دارم وارد کانادا میشم . تحصیلات هم فوق لیسانس هست . گفتم قبل رفتن ریز نمرات لیسانس و فوق رو ترجمه کنم با خودم ببرم شاید اونجا بعدا ادامه تحصیل بدم حالا سوال من این هست که ترجمه ریز نمرات رو با خودم ببرم کافی هست یا نه این هم باید تو پاکت در بسته با مهر دانشگاه باشه یا مثلا باید بره کانادا ارزشیابی بشه مثل روش اکسپرس ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Junior Member

سلام. برای ساسکاچوان اکسپرس اینتری، ارزیابی مدارک توسط WES برای رشته های رگولیتد باید بصورت cbc باشه یا فعلا document by docment بفرستم بعدا آپگرید کنم؟
    با سپاس

دوستان سلام
    میشه لینک دانشگاههای مورد تایید wes رو اگر دارید برای من بزارید،من نتونستم پیدا کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yousefi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میشه لینک دانشگاههای مورد تایید wes رو اگر دارید برای من بزارید،من نتونستم پیدا کنم.
    درود بر شما
    یه روش دیدن دانشگاه ها موقع پر کردن اپلیکیشن فرم هست، وقتی کریدنشال رو اضافه میکنین، اسم دانشگاه رو که تو قسمت مخصوص ش وارد کنین، اتومات خودش میاره.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان محترم
    چند مورد سوال داشتم:
    1. پرداخت هزینه های wes در چه مرحله ای انجام میشه؟ قبل از بررسی مدارک انجام میشه، یا قبل از ارسال تاییده ها؟
    2. برای دو مدرک کارشناسی و ارشد، باید دو هزینه پرداخت بشه؟
    3. اونطوری که در صفحات قبلی تاپیک خوندم: نسخه انگلیسی (هم دانشنامه، هم ریز نمرات) اگر از دانشگاه باشه که عالیه و فقط کافیه تو نامه مهر و موم شده خود دانشگاه فرستاده بشه، و نیازی به ترجمه و مهر دادگستری و قضاییه و امور خارجه و اینا نیست! اما اگه نسخه دانشنامه یا ریز نمرات فارسی باشه، باید ببریم دارالترجمه، نسخه ترجمه شده با مهر مترجم رو ببریم دانشگاه تا دانشگاه مهر بزنه روی اون برگه ها، و باز تو پاکت مهر و موم دانشگاه ارسال بشه؟! یعنی در این مورد هم مهر دادگستری و قضاییه و خارجه رو نمیخوان، مهر انگلیسی دانشگاه براشون کافیه؟!
    4. مورد بعدی از کسانی که ارزشیابی فرستادن و تحویل گرفتن برای کانادا:‌ یه مورد پست بدون tracking داره 7 دلار، یه TNTداره 85 دلار... خیلی فرقشونه؟ ما که داریم زودتر اقدام میکنیم و در بند یکی دو هفته عقب جلوش نیستیم مشکلیب نداره اون 7 دلاریه؟
    5. مورد بعدی اینکه ما که هنوز OID مون در occupation in demand ساسکاچوان خونده نشده و invite نشدیم،‌ اگه پرداخت ها رو انجام بدیم، نسخه ای که wes میفرسته برای IRCC مشکلی نخواهد داشت؟ اون نسخه رو نگه میدارن؟

Junior Member

بچه ها کسی تا حالا تجربه ایمیل زدن به wes رو داشته؟؟برای من مشکلی پیش اومده که چند بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم!!! دوستان میدونند؟؟روالشون همینجوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabakami نمایش پست ها
    بچه ها کسی تا حالا تجربه ایمیل زدن به wes رو داشته؟؟برای من مشکلی پیش اومده که چند بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم!!! دوستان میدونند؟؟روالشون همینجوریه؟
    درود دوست عزیز.؟؟
    معمولا ایمیل رو به سختی جواب میدن و جواب ها هم شامل لینک های موجود در وبسایت شون هست، چون به شرح توضیح دادن. مشکل شما چی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)