نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 195 از 199 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

سلام دوستان
    ممکنه سوال خیلی تکراری باشه
    ایا برای ویزای اسکیلد ورکر احتیاج به ازادسازی مدارک است؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط AZXQ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه سوال خیلی تکراری باشه
    ایا برای ویزای اسکیلد ورکر احتیاج به ازادسازی مدارک است؟
    بله ،باید ترجمه مدارکتون توسط دانشگاه تایید بشه تا بتونید برای ارزیابی ارسال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation Studies

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

با سلام. همسر من از هنرستان دیپلم الکتروتکنیک گرفته آیا ازین مدرک میشه به عنوان مدرک قابل قبول فنی حرفه ای استفاده کرد؟ من پست های بالا رو خوندم اما جوابمو نگرفتم.

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aghileh1985 نمایش پست ها
    با سلام. همسر من از هنرستان دیپلم الکتروتکنیک گرفته آیا ازین مدرک میشه به عنوان مدرک قابل قبول فنی حرفه ای استفاده کرد؟ من پست های بالا رو خوندم اما جوابمو نگرفتم.
    برای چه منظوری میخواهید اقدام کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز همه ي مدارك بايد مهر اوتياك هم داشته باشه( مهر مترجمان رسمي كبك)
    سلام

من چندین بار این مطلب و هم صفحه مربوط به مدارک لازم برای ارزیابی در کبک را خوانده ام. هیچ اشاره ای به مهر مترجمان رسمی کبک نشده است. هیج احباری برای ترجمه مدرک در کبک وجود ندارد. شما می توانید مدرک را در ایران بدهید به یک مترجم رسمی ترجمه کند. اما حتما باید کپی برابر اصل همراه ترجمه باشد و حتما باید همه مهرهای موجود در مدرک ترجمه شده باشد. چیزی که از شما می خواهند این است. لطفا به لینکهای زیر مراجعه کنید:

https://www.immigration-quebec.gouv....nde/index.html

https://www.immigration-quebec.gouv....mentaires.html

Junior Member

سلام

آیا کسی می دونه این 119 دلار مربوط به هزینه ارزیابی مدارک را چطور میشه از داخل ایران پرداخت کرد؟ لطفا اگر راهی را سراغ دارید به من پیام خصوص بدهید. در ضمن ، می خواستم بدونم اگر دو مدرک ( لیسانس و فوق لیسانسس ) را برای ارزیابی بفرستیم، باز هم هزینه اش هیمن 119 دلار است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام

آیا کسی می دونه این 119 دلار مربوط به هزینه ارزیابی مدارک را چطور میشه از داخل ایران پرداخت کرد؟ لطفا اگر راهی را سراغ دارید به من پیام خصوص بدهید. در ضمن ، می خواستم بدونم اگر دو مدرک ( لیسانس و فوق لیسانسس ) را برای ارزیابی بفرستیم، باز هم هزینه اش هیمن 119 دلار است؟
    با درود
    برای پرداخت مبلغ دلاری ارزیابی مدارک شرکت های مختلفی هستند که عملیات پرداخت را انجام می دهند، اگر تهران هستید که می تونید حضوری تشریف ببرید و کارتون رو انجام بدین، اگر شهرستان هستین که تلفنی انجام میدن. پیدا کردن شون هم که یک سرچ ساده ست. اما اگر آشنایی دارین خارج از کشور که براتون پرداخت کنه؛ اون کار هم امکان پذیر هست.
    ارزیابی دو مدرک هم تا جایی که بنده اطلاع دارم، wes چه یک مدرک، چه دو مدرک، یک مبلغ رو برای ارزیابی دریافت میکنه.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

سلام
    خانم من روانشناسی خونده در دانشگاه علوم و تحقیقات و میخواد مدارکش رو ترجمه کنه برای کار در کانادا. اما نمیدونیم باید couse by course را انتخاب کنیم یا دیگر گزینه را. ممنمون میشم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط khafanekhafan نمایش پست ها
    سلام
    خانم من روانشناسی خونده در دانشگاه علوم و تحقیقات و میخواد مدارکش رو ترجمه کنه برای کار در کانادا. اما نمیدونیم باید couse by course را انتخاب کنیم یا دیگر گزینه را. ممنمون میشم از راهنماییتون
    ارزیابی مدارک برای گرفتن امتیاز مهاجرت ارتباطی به کار کردن در آینده نداره ، برای کار کردن در رشته روانشناسی همسر شما باید مراحل رجیستر شدن در کانادا به عنوان روانشناس رو طی کنه، مسیر درست اینست که مراحل رو با توجه به استان مربوطه بررسی کنید چون هر استان ممکنه قوانینش با دیگری متفاوت باشه،برایاطلاع بیشتر میتونید این لینک رو ببینید:

https://cpa.ca/docs/File/Facts%20for...nals_FINAL.pdf

Junior Member

درود بر عزیزان.سوالی داشتم از خدمت دوستان ،برای ارزیابی مدرک دکترای حرفه ای داروسازی برای اکسپرس انتری .آیا میتوانم از طریق wes این کار را انجام دهم یا حتما باید از طریق Pharmacy examining board of canada PEBC اقدام کرد؟ درضمن ما ارزیابی را فقط برای اکپرس انتری نیاز داریم و برای لایسنس یا برد کاری نیاز نداریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)