نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 24 از 199 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط نونا1362 نمایش پست ها
    من و همسرم اسفند 90 مدارکمون رو برای ارزیابی فرستادیم .دانشگاه ما مدارکمون رو کپی برابر اصل نمیکرد و ما تمام مدارکی رو که میخواستیم برای ارزیابی بفرستیم در یک دفترخونه کپی برابر اصل کردیم و با دو مانی اردر 109 دلاری فرستادیم .اوایل اردیبهشت یک نامه برامون اومد که مدارک شما وارد پروسه ارزیابی شده و بزودی شما رو در جریان نتیجه می گذاریم و همراه همون نامه توی یک پاکت تمام مدارکی که کپی برابر اصل شده بود رو بهمون برگردوندند( در مورد اینکه مدارک تحصیلی توسط مرکز آموزشی کپی برابر اصل نشده بود، هیچ مشکلی پیش نیومد). اواخر اردیبهشت هم دوباره برامون نامه اومد که از همسرم مبلع 135 دلار ( چون فوق لیسانس هست ) و از خودم 96 دلار دوباره خواستند . که ما به همین مبالغ مانی اردر تهیه کردیم و فرستادیم و فعلا منتظر باقی ماجرا هستیم.
    این توضیح رو هم بدم که هردوی ما مدارکمون رو در دو کاور مجزا و در یک پاکت فرستادیم.
    موفق باشید
    با مهر برجسته و فارسی محضر مشکلی پیش نیامد؟
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    با مهر برجسته و فارسی محضر مشکلی پیش نیامد؟
    تا حالا که مشکلی پیش نیومده ( امیدواریم بعد از اینهم کارها به خوبی پیش بره)تمام مدارکی که کپی برابراصل شده بود رو به خودمون برگردوندن
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

من و همسرم اسفند 90 مدارکمون رو برای ارزیابی فرستادیم .دانشگاه ما مدارکمون رو کپی برابر اصل نمیکرد و ما تمام مدارکی رو که میخواستیم برای ارزیابی بفرستیم در یک دفترخونه کپی برابر اصل کردیم و با دو مانی اردر 109 دلاری فرستادیم .اوایل اردیبهشت یک نامه برامون اومد که مدارک شما وارد پروسه ارزیابی شده و بزودی شما رو در جریان نتیجه می گذاریم و همراه همون نامه توی یک پاکت تمام مدارکی که کپی برابر اصل شده بود رو بهمون برگردوندند( در مورد اینکه مدارک تحصیلی توسط مرکز آموزشی کپی برابر اصل نشده بود، هیچ مشکلی پیش نیومد). اواخر اردیبهشت هم دوباره برامون نامه اومد که از همسرم مبلع 135 دلار ( چون فوق لیسانس هست ) و از خودم 96 دلار دوباره خواستند . که ما به همین مبالغ مانی اردر تهیه کردیم و فرستادیم و فعلا منتظر باقی ماجرا هستیم.
    این توضیح رو هم بدم که هردوی ما مدارکمون رو در دو کاور مجزا و در یک پاکت فرستادیم.
    موفق باشید
    مدارکتون چی بود و آیا ترجمه بود یا فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    مدارکتون چی بود و آیا ترجمه بود یا فارسی
    لیسانس و ریزنمرات خودم ، لیسانس و فوق لیسانس با ریز نمرات همسرم .کپی برابر اصل شده ی تمام مدارکی که گفتم و ترجمه هاشون رو فرستادیم که البته همه رو بهمون برگردوندن
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

مدرک دانشگاه آزاد را کجا باید برابر اصل کنیم؟؟ اگه مال شهرستان باشه باید بریم همون دانشگاه یا از طریق دفتر مرکزی در تهرانم میشه؟ چون مدرک دانشگاه سراسری را وقتی بردم اداره بین المللش برام تایید کرد ولی نمیدونم دانشگاه آزاد چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اکشاف معدن دانشگاه شاهرود

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    مدرک دانشگاه آزاد را کجا باید برابر اصل کنیم؟؟ اگه مال شهرستان باشه باید بریم همون دانشگاه یا از طریق دفتر مرکزی در تهرانم میشه؟ چون مدرک دانشگاه سراسری را وقتی بردم اداره بین المللش برام تایید کرد ولی نمیدونم دانشگاه آزاد چطوریه؟
    دانشگاه آزاد به هیچ عنوان حاضر به برابر اصل کردن مدرکش نیست ! من تا پیش مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد (صامت) هم رفتم ، همشون برداشت غلطی از موضوع دارن و این کار رو انجام نمیدن ، دست آخر من با برابر اصل دفترخونه فرستادم ، نامه ایم رو دریافت کردن اما هنوز جوابی ندادن ، اگر خبری شد بهتون خبر میدم.
    من تا امور حقوقی و بازرسی و شکایات دانشگاه آزاد هم رفتم ، هیچکدوم درک درستی از موضوع ندارند ، یک نامه از امور حقوقی در پاسخ به نامه امور دانشجویی رفته یش صامت که برابر اصل اگر به جز توسط دفترخونه و قوه قضاییه انجام بشه مطابق قانون 57 آئین دادرسی مدنی ! قابل اقامه دعوی در مراجع قضایی نیست ! صامت هم به همه واحدهای دانشگاه آزاد بخشنامه زده که برابر اصل نکنید !!!!!!!
    حالا ما که نمیخواهیم در مراجع قضایی اقامه دعوی کنیم و یه مرکز معادل سازی چنین چیزی ازمون خواسته چه کنیم خدا میدونه ! ! من که اگر جوابم رو ندن میرم دادگستری از خود صامت شکایت میکنم .
    هر چند که همه ما از همین حرکات و رفتار بعضی هااست که رنج سفر و مهاجرت رو به دوش می کشیم ، اما در آخرین مراحل هم آزارهاشون ادامه داره ، خدا ازشون نگذره که باعث میشن ما از خونه و کاشونمون بزنیم بیرون به امید اینکه افرادی مثل ایشون رو دیگه زیارت نکنیم !
    هاجر مهاجر موفق باشی ./

لیسانس و ریزنمرات خودم ، لیسانس و فوق لیسانس با ریز نمرات همسرم .کپی برابر اصل شده ی تمام مدارکی که گفتم و ترجمه هاشون رو فرستادیم که البته همه رو بهمون برگردوندن
    شما سرفصلهای دروس را ارسال نکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pmhashemi نمایش پست ها
    دانشگاه آزاد به هیچ عنوان حاضر به برابر اصل کردن مدرکش نیست ! من تا پیش مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد (صامت) هم رفتم ، همشون برداشت غلطی از موضوع دارن و این کار رو انجام نمیدن ، دست آخر من با برابر اصل دفترخونه فرستادم ، نامه ایم رو دریافت کردن اما هنوز جوابی ندادن ، اگر خبری شد بهتون خبر میدم.
    من تا امور حقوقی و بازرسی و شکایات دانشگاه آزاد هم رفتم ، هیچکدوم درک درستی از موضوع ندارند ، یک نامه از امور حقوقی در پاسخ به نامه امور دانشجویی رفته یش صامت که برابر اصل اگر به جز توسط دفترخونه و قوه قضاییه انجام بشه مطابق قانون 57 آئین دادرسی مدنی ! قابل اقامه دعوی در مراجع قضایی نیست ! صامت هم به همه واحدهای دانشگاه آزاد بخشنامه زده که برابر اصل نکنید !!!!!!!
    حالا ما که نمیخواهیم در مراجع قضایی اقامه دعوی کنیم و یه مرکز معادل سازی چنین چیزی ازمون خواسته چه کنیم خدا میدونه ! ! من که اگر جوابم رو ندن میرم دادگستری از خود صامت شکایت میکنم .
    هر چند که همه ما از همین حرکات و رفتار بعضی هااست که رنج سفر و مهاجرت رو به دوش می کشیم ، اما در آخرین مراحل هم آزارهاشون ادامه داره ، خدا ازشون نگذره که باعث میشن ما از خونه و کاشونمون بزنیم بیرون به امید اینکه افرادی مثل ایشون رو دیگه زیارت نکنیم !
    هاجر مهاجر موفق باشی ./
    کلا" وقتی ترجمه ای را برای کانادا میفرستید باید یک قاضی (همان تائید قوه قضائیه ) آن را تائید کند و نیازی به تائید خارجه نیست محضر و دفتر خانه ها هم زیر مجموعه قوه قضائیه و نماینده آنها محسوب میشوند و این برایر اصلها را معمولا" کانادا قبول دارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اکشاف معدن دانشگاه شاهرود

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    کلا" وقتی ترجمه ای را برای کانادا میفرستید باید یک قاضی (همان تائید قوه قضائیه ) آن را تائید کند و نیازی به تائید خارجه نیست محضر و دفتر خانه ها هم زیر مجموعه قوه قضائیه و نماینده آنها محسوب میشوند و این برایر اصلها را معمولا" کانادا قبول دارد
    البته معمولا اما نه همیشه ، مخصوصا که اینبار تاکید کرده باید توسط موسسه صادر کننده و یا قسمتی از دولت که متولی آموزش عالی است باید برابر اصل نماید و به خصوص در بخشی که مدارک غیر قابل قبول را نوشته مجددا تاکید کرده که مدارکی که غیر از موسسه صادر کننده و بخشی از دولت که متولی آموزش عالی است آنرا کپی برابر اصل نموده باشد غیر قابل قبول است و درخواست رد می شود .
    البته من هم امیدوارم که با همان دفترخانه بپذیرند چون من هم در دفترخانه برابر اصل نمودم و فرستادم البته هنوز هیچ جوابی نگرفتم .

Junior Member mahsam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم حسابداری

سلام دوستان
    من در مرحله ی تحقیق هستم
    سوالی که دارم اینه که همسر من مدرکش رو از یه دانشگاه کانادایی تو امارات گرفته و الان چند سالیه که وزارت علوم مدارک این دانشگاه رو غیر معتبر اعلام کرده
    حالا برای مهاجرت خود کانادا مدرکش رو می پذیره یا نه ؟
    و باز آیا کانادا مدارک مهندسی مایکروسافت رو به عنوان مدرک آکادمیک قبول می کنه یا نه ؟
    چون یه نفر به ما گفت چون ایران قبول نداره این مدارک رو کانادا هم نمی پذیره
    در حالی که اطلاع دارم این مدرک در خود کانادا معتبر هستش
    لطفا راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)