نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 51 از 199 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

سلام.من پرستار هستم .میخواستم ببینم برای ثبت نام در نظام پرستاری کبک فرمهای خالی ان را ازکجا می شود دانلود کرد متاسفانه ما وقت کافی نداریم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان من الآن متوجه شدم باید مدرکم رو با wes تبدیل کنم، راستش یک کمی فروم رو خوندم، اما مورد مشابه خودم ندیدم، من الآن تو تورنتو هستم و گرفتن ریزنمرات از دانشگاه و داستانهای بعدی برام تقریبا غیرممکنه، حالا موندم چیکار کنم، ایمیل هم زدم به wes که هنوز جواب نداده، کسی تجربه ای داره؟ میتونید من رو راهنمایی کنید؟

شما باید بگید یک نفر تو ایران ترجمه رسمی مدارکتون رو ببرن دانشگاهتون، قسمت امور بین الملل بذارند تو پاکت رسمی دانشگاه و مهر و موم کنن و بعد با پست تی ان تی یا دی اچ ال خودتون بفرستن به ادرس برای WES حالت icap course to course که دانشنامه و ریزنمرات شما رو ارزیابی میکنه بهتره
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

سلام دوستان ،
    در مورد معادل سازی مدرک اگه اینجا برم بخش بین الملل دانشگاه و ترجمه رسمی رو بهشون بدم که تائید و مهر م موم کنن بعدش اون پاکت رو با خودم ببرم کانادا تا حضوری تحویل WES بدم اشکالی نداره یا حتما باید با پست بفرستم براشون ؟
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mojmar نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    در مورد معادل سازی مدرک اگه اینجا برم بخش بین الملل دانشگاه و ترجمه رسمی رو بهشون بدم که تائید و مهر م موم کنن بعدش اون پاکت رو با خودم ببرم کانادا تا حضوری تحویل WES بدم اشکالی نداره یا حتما باید با پست بفرستم براشون ؟
    تا اونججا که من خوندم تو سایت وس دیگه حظوری چیزی قبول نمیکنند و حتما باید ئست شه و اونجا نوشته شده باید از طرف دانشگاه ئست بشه اگه حتی از کانادا هم ئست کنید خوب مشخصه که ئست داخلیه به نظر من اماده کنید بدیددست خانواده ادرس فرستنده را ادرس دانشگاه بزنید رو ئاکت هر وقت لازم شد بگید واستون به ادرس وس ئست کنندhttp://www.wes.org/ca/required/index.asp
    " به قلبت بگو ترس از رنج , از خود رنج بد تر است. و اینکه هیچ قلبی ,تا زمانیکه در جستجوی رویاهایش باشد , رنج نمیکشد چون هر لحظه جست و جو , لحظه ملاقات با خداوند و ابدیت است". "کیمیاگر" paulo coelho

Junior Member

با سلام
    ببخشید اگر سوالم تکراریه
    میشه راهنمایی کنید برای ارزیابی مدرک لیسانس که باید مدرک لیسانس و ریز نمرات را ترجمه کنم کپی بگیرم ببرم دانشگاه ، آنجا آیا مهری روی ترجمه ها می زنند و بعد میگذارند داخل پاکت؟
    داخل پاکت که میگذارند منظور از مهر و موم چیه آیا همین که میذارند داخل پاکت و با چسب نواری می چسبانند و بعد مهر دانشگاه را قسمت اتصال در و پاکت چند تا می زنند همینه؟
    Fnq:mar2011, inter.: oct2013 , ffn: dec2013 MEDICAL Received: Mar 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    تا اونججا که من خوندم تو سایت وس دیگه حظوری چیزی قبول نمیکنند و حتما باید ئست شه و اونجا نوشته شده باید از طرف دانشگاه ئست بشه اگه حتی از کانادا هم ئست کنید خوب مشخصه که ئست داخلیه به نظر من اماده کنید بدیددست خانواده ادرس فرستنده را ادرس دانشگاه بزنید رو ئاکت هر وقت لازم شد بگید واستون به ادرس وس ئست کنندhttp://www.wes.org/ca/required/index.asp
    دوست عزیز ممنون از لینکی که گذاشتین . من اینجوری متوجه شدم که اگر یک سال یا بیشتر بعد از دیپلم خوندیم دیگه مدارک دیپلم رو نفرستیم :
    1- اصل مدارک رو نفرستیم . ترجمه شده هارو با مهر و موم دانشگاه بفرستیم
    2- ریز نمرات دانشگاه
    3- academic records request form که شامل دو قسمته قسمت بالا رو خودمان پر کرده و امضا میکنیم و بخش پایین رو دانشگاه پر کرده و مهر و امضا میکنه.
    4- confirmation of doctoral degree conferral اگر مدرک دکترا داریم
    در نهایت پاکت مهر شده توسط دانشگاه رو به آدرس :
    By Postal Mail
    World Education Services
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario
    M5B 1J3
    Canada
    میفرستیم . ولی در مورد هزینه این ارزیابی چیزی ندیدم چجوری باید پرداخت کنیم ؟
    3-

دوست عزیز ممنون از لینکی که گذاشتین . من اینجوری متوجه شدم که اگر یک سال یا بیشتر بعد از دیپلم خوندیم دیگه مدارک دیپلم رو نفرستیم :
    1- اصل مدارک رو نفرستیم . ترجمه شده هارو با مهر و موم دانشگاه بفرستیم
    2- ریز نمرات دانشگاه
    3- academic records request form که شامل دو قسمته قسمت بالا رو خودمان پر کرده و امضا میکنیم و بخش پایین رو دانشگاه پر کرده و مهر و امضا میکنه.
    4- confirmation of doctoral degree conferral اگر مدرک دکترا داریم
    در نهایت پاکت مهر شده توسط دانشگاه رو به آدرس :
    By Postal Mail
    World Education Services
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario
    M5B 1J3
    Canada
    میفرستیم . ولی در مورد هزینه این ارزیابی چیزی ندیدم چجوری باید پرداخت کنیم ؟
    3-
    باعرض سلام
    بله صحبت شما درست WES مدارک رو دیگه در افیس تحویل نمیگیره وحتما باید با پست ازطرف دانشگاه فزستاده بشه و با پست معمولی هم نه حتما باید با اکسپرس باشه من خودم یک بار مدرک مستر مالزیم برگشت خورد چون با پست عادی بودوروی پاکت جای بسته شدن هم حتما باید مهر دانشگاه بخوره درضمن هزینش هم 204.53 CD$ هست البته این مقداربرای این هست که با پست عادی براتون پست کنن ولی اگه رجیستر بخواین باید 30$ بیشتر بدید در ضمن به غیر از WES دوتا موسسه دیگه هم هستن که این کارو انجام میدن که با مراجعه به وبسایت مربوطه قابل دسترسی هست فقط باید رشته تحصیلی چک بشه چون برای مثال رشتهای پزشکی و پرستاری رو فقط یک جای خاص Evaluate میکنن CES هم جدیدا اضافه شده

دوست عزیز ممکنه لینک این دو موسسه دیگه رو اینجا بگذارین و دوباره چند تا سوال :
    1- اول اینکه آیا WES برای تمام کانادا است ؟! چون یکی از دوستان میگفت برای مونترال یه سایت دیگه و شرایط حاکمه .
    2- این 204 CAD به چه صورت باید پرداخت بشه ؟
    3- رجیستر شدن و پرداخت این 30 دلار چه مزایایی داره ؟
    4- اطلاع دارین این پروسه حدودا چقدر زمان می برره ؟
    5- ممکنه از ایران پست کنیم ولی برای جواب ازشون بخواهیم به یک آدرس در کانادا بفرستن؟

ببخشید سوالات زیاد شد .
    ویرایش توسط mojmar : April 14th, 2014 در ساعت 11:30 AM

دوست عزیز ممکنه لینک این دو موسسه دیگه رو اینجا بگذارین و دوباره چند تا سوال :
    1- اول اینکه آیا WES برای تمام کانادا است ؟! چون یکی از دوستان میگفت برای مونترال یه سایت دیگه و شرایط حاکمه .
    2- این 204 CAD به چه صورت باید پرداخت بشه ؟
    3- رجیستر شدن و پرداخت این 30 دلار چه مزایایی داره ؟
    4- اطلاع دارین این پروسه حدودا چقدر زمان می برره ؟
    5- ممکنه از ایران پست کنیم ولی برای جواب ازشون بخواهیم به یک آدرس در کانادا بفرستن؟

ببخشید سوالات زیاد شد .
    اینجا میتونید جواب همه سووالهاتون و پیدا کنید ابتدا خودتان وقت بذارید تا جواباتون و پیدا کنید اگه پیدا نکردی در خدمتم
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...assessment.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان. تو سایت تاکید کرده که مدارک باید بوسیله دانشگاه برابر اصل بشه. دانشگاه آزاد به هیچ عنوان حاضر به برابر اصل کردن مدرکش نیست. الان باید چی کار کنیم؟ برابر اصل دفتر خونه رو قبول می کنند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)