نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 53 از 183 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط balonitra نمایش پست ها
    مرسي مجيد جان .
    مداركم رو دادم ترجمه ، ريز نمرات +مدرك كارشناسي ،‌ دار الترجمه همرو به هم پلمپ كرده . اگه همه مدارك رو با هم دانشگاه بفرسته چيزي ميشه ؟(يعني مدرك كارشناسي رو جدا گونه خودم نفرستم،همه با هم پلمپ دانشگاه ازاد بشه ) - كسي اينجا هست همه مدارك رو با هم فرستاده باشه ؟
    كل پروسه از ارسال تا برگشت پاسخ چقدر طول مي كشه ؟
    خواهش ميكنم
    در پستهاي قبلي گفتم كه منطقا ارسال همه مدارك توسط دانشگاه از ارسال توسط متقاضي اعتبارش بيشتره و انگار براي wes مهم ريزنمرات بوده كه گفته از طريق دانشگاه ارسال بشه و شايد اگه هم ريزنمرات و هم مدرك توسط دانشگاه فرستاده بشه مشكلي پيش نياد اما من همون چيزي كه اونا گفتن رو انجام دادم و جواب هم گرفتم. كل پروسه حدودا يك ماه و نيم طول ميكشه.
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط balonitra نمایش پست ها
    مرسي مجيد جان .
    مداركم رو دادم ترجمه ، ريز نمرات +مدرك كارشناسي ،‌ دار الترجمه همرو به هم پلمپ كرده . اگه همه مدارك رو با هم دانشگاه بفرسته چيزي ميشه ؟(يعني مدرك كارشناسي رو جدا گونه خودم نفرستم،همه با هم پلمپ دانشگاه ازاد بشه ) - كسي اينجا هست همه مدارك رو با هم فرستاده باشه ؟
    كل پروسه از ارسال تا برگشت پاسخ چقدر طول مي كشه ؟
    من اينكارو كردم ولي كپي اون ترجمه هارو خودم هم فرستادم ، ترجمه هاي اصلي رو گذاشتم تو پاكت ، دانشگاه مهر و موم كرد ، كپي ترجمه هارو بعلاوه پاكت مهر و موم رو با يه پست فرستادم wes , جوابشم نزديك يه ماه ديگه مياد دستتون، البته ممكنه زودتر هم بياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    من اينكارو كردم ولي كپي اون ترجمه هارو خودم هم فرستادم ، ترجمه هاي اصلي رو گذاشتم تو پاكت ، دانشگاه مهر و موم كرد ، كپي ترجمه هارو بعلاوه پاكت مهر و موم رو با يه پست فرستادم wes , جوابشم نزديك يه ماه ديگه مياد دستتون، البته ممكنه زودتر هم بياد
    سلام و خوب هستید شما ؟ ببخشید من یه سوال دیگه داشتم ، الان مدارکم رفته ترجمه ( ریز نمرات+ دانشنامه) و هفته بعد میگیرم .
    الان باید برم بخش بین الملل دانشکاه ازاد .
    1.ایا خودم شخصا باید برم یا یه نفر دیگه بره مشکلی نیست؟
    2.و اینکه ایا ریز نمرات رو فقط دانشگاه میفرسته و من باید دانشنامه رو خودم بفرستم ؟
    3. و اینکه تو بخش بین الملل نیازی به اصل مدرک هم هست یا نه ؟ من اصلش دستم نیست ولی یه کپی برابر اصل دارم.

Junior Member

ببخشید دوستان دو تا سوال دیگه :1 اینکه مدرک زیر لیسانس ( دیپلم و سوم راهنمکایی و..) رو هم باید بدیم ارزشیابی یا نه ؟ ( واسه ارزشیابی مدارک مهاجرت کانادا)2. ایا باید مدارک خانمم هم بفرستم برای تایید ؟ من برای مهاجرت میخوام و خود نفر اصلی ام و همسرم همراهه منه .ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط souren2002 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان دو تا سوال دیگه :1 اینکه مدرک زیر لیسانس ( دیپلم و سوم راهنمکایی و..) رو هم باید بدیم ارزشیابی یا نه ؟ ( واسه ارزشیابی مدارک مهاجرت کانادا)2. ایا باید مدارک خانمم هم بفرستم برای تایید ؟ من برای مهاجرت میخوام و خود نفر اصلی ام و همسرم همراهه منه .ممنون
    فقط مدرك دانشگاه بايد ارزشيابي بشه ، فقط بايد مدرك خودتون ارزيابي بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

سلام
    ریز نمرات باید ترجمه بشه و توسط دانشگاه مهر و موم بشه یا اینکه بدون ترجمه توی پاکت دانشگاه مهر و موم بشه؟ ممنون
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط andisheh62 نمایش پست ها
    سلام
    ریز نمرات باید ترجمه بشه و توسط دانشگاه مهر و موم بشه یا اینکه بدون ترجمه توی پاکت دانشگاه مهر و موم بشه؟ ممنون
    سلام
    بايد ترجمه بشن و توسط دانشگاه ارسال بشه

Junior Member

مدركى كه از خارج از ايران كرفتيم و ايا بايد اول مهر تاييد وزارت علوم بخوره بعد بره برا وس؟
    يكى از دفاتر مهاجرت خيلى معروف اينو كفت!
    خانومه كفت اكه مهر علوم نخوره احتمال داره فوق ليسانسو قبول نكنن و ليسانس بجاش رد كنن!! و ريجكت بشم!!
    جون كانادا مداركي رو قبول داره كه وزارت علوم همون كشور كه متقاضي زندكي ميكنه قبول داشته باشه!
    حالا علوم دانشكاه منو قبول داره اما ميكه ٦ ماه طول ميكشه كه مهر بزنيم!!

متوجه نميشم.، مدركو خود دانشكاه خارج از كشور بست ميكنه به وس، جطور ميتونه مهر تاييد سفارتو روش بزنه؟؟؟

زنك زدم به يه دفتر مهاجرت ديكه،
    اون كفت مدرك خارجى هيج ربطى به وزارت علوم ايران نداره...

حرف كى درسته؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    مدركى كه از خارج از ايران كرفتيم و ايا بايد اول مهر تاييد وزارت علوم بخوره بعد بره برا وس؟
    يكى از دفاتر مهاجرت خيلى معروف اينو كفت!
    خانومه كفت اكه مهر علوم نخوره احتمال داره فوق ليسانسو قبول نكنن و ليسانس بجاش رد كنن!! و ريجكت بشم!!
    جون كانادا مداركي رو قبول داره كه وزارت علوم همون كشور كه متقاضي زندكي ميكنه قبول داشته باشه!
    حالا علوم دانشكاه منو قبول داره اما ميكه ٦ ماه طول ميكشه كه مهر بزنيم!!

متوجه نميشم.، مدركو خود دانشكاه خارج از كشور بست ميكنه به وس، جطور ميتونه مهر تاييد سفارتو روش بزنه؟؟؟

زنك زدم به يه دفتر مهاجرت ديكه،
    اون كفت مدرك خارجى هيج ربطى به وزارت علوم ايران نداره...

حرف كى درسته؟؟؟؟؟
    با سلام
    ببینید دوست عزیز در این که مشاوران با تجربه و معروف مهاجرتی هم ممکنه اشتباه کنن شکی نیست و این مساله به بنده هم ثابت شده مثلا یکی از مشاوران که احتمالا شما هم میشناسیدش توی وبلاگش نوشته بود مدارک تحصیلی همسر متقاضی هم باید ارزیابی بشه حتی یکی در قسمت پرسش و پاسخ ازش پرسیده بود مدارک تحصیلی همسر که امتیاز نداره آیا باز هم باید ارزیابی بشه ایشون با تاکید جواب داده بودن بله در هر صورت باید ارزیابی بشه در صورتی که من خودم در سایت رسمی مهاجرت کانادا خوندم که نوشته بود مدارک تحصیلی متقاضی اصلی باید ارزیابی بشه.
    در مورد شما باید بگم به نظرم مشاور دوم درست میگه دانشگاه خارج از کشور ربطی به وزارت علوم نداره هر دانشگاهی که شما تحصیل کردید باید ریز نمراتتون رو به wes ارسال کنه. باز هم بیشترتحقیق کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.من یک ماه پیش مراجعه کردم دانشگاهی که تحصیل کردم و درخواست ریز نمرات دادم.اما چند بار که تا حالا تماس گرفتم گفتن هنوز به دستمون نرسیده.می خواستم بدونم اینقد طول میکشه که سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بخواد ریز نمرات رو بفرسته واسه دانشگاه در خواست کننده؟؟؟؟؟اگه خودم مستقیما برم سازمان مرکزی چند روز طول میکشه تا بتونم ریز نمراتمو بگیرم؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)