نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 6 از 199 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    درواقع هدف این هست که بر اساس ریز نمرات شما بگن که مثلا ایشون از 65 واحد درسی فوق لیسانس 43 واحد رو گذرونده و بقیه رو هنوز تمام نکرده تا شما بتونید ز دانشگاهها و موسسات آموزشی در کبک پذیرش بگیرید و بتونید 22 واحد بعدی رو بگذرونید و مدرک اصلی فوق لیسانس رو بگیرید ... کاری که یکی از دوستان در مورد همسرشون که در کانادا بودن انجام دادن ...
    ایشون وسطهای لیسانس انصراف داده بودن و رفته بودن کانادا و ادامه دروسشون رو اونجا خوندن!
    این کار برای لیسانس شدنی یه ولی در مقطع فوق به ندرت ترانسفر کردیت قبول میکنند. حداقل من دانشگاهی رو نمی شناسم که قبول کنه.
    در ضمن الآن فوق در ایران واقعا 65 واحد شده؟ یعنی چند تا درس؟

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرین به کانادا

دوستان امکانش هست کالجی تو مونترال برای گرفتن AEC یا DEP , معادل سازی دیپلم رو جزو مدارک ثبت نام از شما درخواست نکنه؟

saman_shahin عزيز سلام
    فايل fiche7 رو هر كاري كردم دانلود نميشه ممنون اگه اصلاحش كني . از دوستان كسي اين پروسه رو انجام داده از ايران ؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    saman_shahin عزيز سلام
    فايل fiche7 رو هر كاري كردم دانلود نميشه ممنون اگه اصلاحش كني . از دوستان كسي اين پروسه رو انجام داده از ايران ؟
    نمیدونم چرا ... دوباره آپلود کردم ببینید درست میشه ...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام
    ربطی به سی اس کیو داشتن نداره. من دوستم سال پیش ندارکشو فرستاد و اکیوالان هم شدند.
    ضمنا بلی در ارزیابی پرونده مهاجرت مدرک شما به عنوان مدرک کبکی محاسبه می شود . یعنی در لیست مدارک مورد نیاز , ستون سمت چپ. مثلا مهندسی صنایع صفر امتیازی اینجا شش امتیازی می شود.
    من مدارکم رسید و بررسی شد ولی گفتند باید یا اصل لیسانستو ریز نمراتت و یا کپی برابر اصل شده اونا را ارسال کنید که باید دانشگاهتون اونو مهر کردهباشه اگر اینو ارسال کنم مدارکم تایید می شوند(انشا...) . 106 دلار برداشت شده و شماره پرونده به هم دادن.
    تمام مدارک ارسالی را هم برام برگردوندند( ترجمه شناسنامه و پاسپورت و دیپلم و ... ) ضمنا 99 دلار هم برای ترجمه مدارکم خواستند که با توجه به قیمت های معین شده می شود دو صفحه ریز نمراتم و یک صفحه لیسانسم.
    من به جد پیگیرشم و خوشحال می شم کمکی کنم.
    گرچه خودمم سئوالاتی دارم:
    1- اینکه باید کپی تایید شده را ارسال کنیم یعنی چی ؟ یعنی من باید ببرم دانشگاهم بدم برام کپی برابر اصل کنند و دیگر نیازی به مهر وزارت علوم نیست؟
    2- ارسال اصل مدارک کار درستی است؟ امنه؟ مطمئنه؟ چون گفتن یا اصل مدارک یا کپی برابر اصل اونها که دانشگاه صادر کننده مهر کنه و یا تایید شده توسط مرجه ناظر
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام
    ربطی به سی اس کیو داشتن نداره. من دوستم سال پیش ندارکشو فرستاد و اکیوالان هم شدند.
    .....
    سلام به شما دوست عزیز و ممنون از پستی که گذاشتید و تجربه ای که براتون پیش اومده بود و گفتید
    من اطلاعاتم رو از سایت مهاجرت کبک دریافت کردم ... و البته منطقی هم همین هستکه حداقل سی اس کیو داشته باشید وگرنه تا الان خیلی از آدمهای روی زمین میتونستن مدرک دانشگاهی معتبر از کبک بگیرن و به عنوان یه دانش آموخته ی کانادایی این ور و اون ور دنبال کار بگردن و موفق باشن! در صورتی که اینطور نیست ...
    همراه با مدارکی که برای شما ارسال کردن، نامه ای یا ایمیلی دریافت نکردید؟؟؟ اگه اینطوره با دقت بیشتری بخونید احتمالا مدارک شما رو رد کردن ...
    در این سیستم بازگشت مدارک معنی نداره ... فقط میگن مقداری پول برای ترجمه و ... لازمه که با مانی اوردر یا شیوه های دیگه ارسال / واریز کنید ... بعد از واریز پول و گذشت زمان و پروسه معادل سازی اصل مدارک همراه با مدرک معادل شده برگردونده میشه!!!
    باز هم بیشتر در مورد پرونده خودتون و دوستانتون توضیح بدید ...
    ممنمون
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    من شخصا چند بار حتی به یه دفتر تو منترال تماس گرفتن که برای مهاجرین ایرانی سرویسهای مختلفی رو انجام میدن از اجاره خونه تا معادل سازی و بیمه و ... اما به من گفتند شما تا زمانی که selectionنشدیت نمیشه .نمیدونم کی این کارو کرده ولی اگه کسی واقعا خودش این کارو کرده نه اینکه شنیده باشه بگه چطور اقدام کرده.

یه چیز دیگه که نمیدونم از کجا حساب کردن باز این وکیلا اینه که کجا گفته معادل سازی 2 امتیاز داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من که میگم فرقی اصلا در مصاحبه نداره چون مدارک شما ارزیابی میشه در ازمون اولیه قبل از مصاحبه و امتیاز خودشو داره.
    سلام
    دوست صمیمی من این کار را کرده و csq هم نداره ( تازه فایل نامبر گرفته داره واسه مصاحبه می خونه) مدرکشم سال پیش اکی والان شده.در امتیازتون هم تاثیر داره مدرکتون میشه کبکی یعنی ستون سمت چپ در لیست مدارک.
    منم پروندمو فرستادم فقط کپی برابر اصل مدرکم و ریز نمراتمو خواستن. من ترجمه رسمی را فرستانده بودم قبول نکردند.
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام
    دوست صمیمی من این کار را کرده و csq هم نداره ( تازه فایل نامبر گرفته داره واسه مصاحبه می خونه) مدرکشم سال پیش اکی والان شده.در امتیازتون هم تاثیر داره مدرکتون میشه کبکی یعنی ستون سمت چپ در لیست مدارک.
    منم پروندمو فرستادم فقط کپی برابر اصل مدرکم و ریز نمراتمو خواستن. من ترجمه رسمی را فرستانده بودم قبول نکردند.
    ستون سمت چپ که همونی هست که همه ما داریم ازش استفاده میکنیم ... دیگه امتیاز صفر شما میشه شش دیگه چیه؟؟؟
    توضیح بدیهیات: همه ما وقتی توی joblist دنبال رشته خودمون میگردیم میریم ستون سمت چپ رو میخونیم و توی category های A و B و C میبینیمکه رشتمون چندامتیازیه ... [U]ستون سمت راست مربوط به مدارک کبکی هست!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام به شما دوست عزیز و ممنون از پستی که گذاشتید و تجربه ای که براتون پیش اومده بود و گفتید
    من اطلاعاتم رو از سایت مهاجرت کبک دریافت کردم ... و البته منطقی هم همین هستکه حداقل سی اس کیو داشته باشید وگرنه تا الان خیلی از آدمهای روی زمین میتونستن مدرک دانشگاهی معتبر از کبک بگیرن و به عنوان یه دانش آموخته ی کانادایی این ور و اون ور دنبال کار بگردن و موفق باشن! در صورتی که اینطور نیست ...
    همراه با مدارکی که برای شما ارسال کردن، نامه ای یا ایمیلی دریافت نکردید؟؟؟ اگه اینطوره با دقت بیشتری بخونید احتمالا مدارک شما رو رد کردن ...
    در این سیستم بازگشت مدارک معنی نداره ... فقط میگن مقداری پول برای ترجمه و ... لازمه که با مانی اوردر یا شیوه های دیگه ارسال / واریز کنید ... بعد از واریز پول و گذشت زمان و پروسه معادل سازی اصل مدارک همراه با مدرک معادل شده برگردونده میشه!!!
    باز هم بیشتر در مورد پرونده خودتون و دوستانتون توضیح بدید ...
    ممنمون
    من یه نامه دریافت کردم که اطلاع داده بود پرونده من باز شده و شماره پروندمو داده بود ضمنا گفته بود اصل یا کپی تایید شده توسط دانشگاه و یا کپی تایید شده توسط سازمان ناظر مدرک و ریز نمراتم را ارسال کنم . هیچ صحبتی هم از csq و یا اقامت در کانادا ننوشته بود. ضمنا 99 دلار پولم خواسته بودند برای ترجمه مدرکم . ولی مثلا برای همسرم 77 دلار خواسته بودند( این به تعداد صفحاتی که می خوان ترجمه کنند ربط داره).
    الانم ودارکمو دارم می برم ئانشگاه که کپی برابر اصل کنند بی حرف پیش سه شنبه هفته دیگه ارسال کنم کانادا.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

ستون سمت چپ که همونی هست که همه ما داریم ازش استفاده میکنیم ... دیگه امتیاز صفر شما میشه شش دیگه چیه؟؟؟
    توضیح بدیهیات: همه ما وقتی توی joblist دنبال رشته خودمون میگردیم میریم ستون سمت چپ رو میخونیم و توی category های A و B و C میبینیمکه رشتمون چندامتیازیه ... [U]ستون سمت راست مربوط به مدارک کبکی هست!!!
    ببخضید ستون سمت راست . اگر دقت کنید بالای اون ستون یک ستاره کوچیک داره که پایین صفحه توضیح داده ( مدرک کبکی و یا اکی والان شده)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)