نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 96 از 199 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

ببخشید دوستان من ایران نیستم و طبیعتاً برای گرفتن تاییدیه ریز نمراتم و پر کردن فرم WES به دانشگاهم تو ایران هیچ دسترسی ندارم. به نظرتون چی کار باید بکنم؟
    من یه ترجمه رسمی از لیسانسم و ریز نمراتم که مهر دادگستری و وزارت خارجه داره اینجا دارم پیش خودم، میشه جاش اینو بفرستم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من ایران نیستم و طبیعتاً برای گرفتن تاییدیه ریز نمراتم و پر کردن فرم WES به دانشگاهم تو ایران هیچ دسترسی ندارم. به نظرتون چی کار باید بکنم؟
    من یه ترجمه رسمی از لیسانسم و ریز نمراتم که مهر دادگستری و وزارت خارجه داره اینجا دارم پیش خودم، میشه جاش اینو بفرستم؟
    بهتر است از خود وس در این مورد بپرسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-علمی کاربردی

درود بر دوستان،
    من دیده ام که برخی دوستان گفته اند که ما مدارک خود را فرستاده ایم ولی مثلاً وس اعلام کرده که مدارک یک رده رسیده است ولی دیگر رده نرسیده است.
    در وضعیت پرونده بنده نوشته: مدارک (به طور کلی، نه تک تک) دریافت شد و در حال بررسی است.
    تفسیر بفرمایند دوستان آگاهمون.
    شاد باشید.
    ارسال مدارک برای Agu 16 : WES
    اعلام وصول از سوی Agu 21 : WES
    اعلام نتیجه : (Sep 03 : (Completed, Bachelor's Degree-four Years

دوستان یه سوال داشتم.
    یه فرم هست به نام Academic Records Request Form که همراه مدارک تحصیلی باید بفرستیم برای وس آیا به جز این فرم، فرم دیگه ای باید برای وس همراه مدارک بفرستیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط paymon نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم.
    یه فرم هست به نام Academic Records Request Form که همراه مدارک تحصیلی باید بفرستیم برای وس آیا به جز این فرم، فرم دیگه ای باید برای وس همراه مدارک بفرستیم؟
    خیر؛ فقط همان فرم که خودتان بخش بالایی و دانشگاه بخش پایین اش را تکمیل و مهر و امضا می کند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid59 نمایش پست ها
    درود بر دوستان،
    من دیده ام که برخی دوستان گفته اند که ما مدارک خود را فرستاده ایم ولی مثلاً وس اعلام کرده که مدارک یک رده رسیده است ولی دیگر رده نرسیده است.
    در وضعیت پرونده بنده نوشته: مدارک (به طور کلی، نه تک تک) دریافت شد و در حال بررسی است.
    شاد باشید.
    مدتی طول می کشد تا بخش مشخصات مدارک شما آپدیت شود. آنجا اعلام می کند که چه مدارکی رسیده اند و چه وضعیتی دارند (قبول شده و...).

بچه ها من تو وس اکانتم رو ساختم و تا اون مرحله submit order رو اومدم. حالا اینجا گفته باید 299 دلار رو پرداخت کنم. اگر بخوام از credit card خواهرم پول رو واریز کنم مشکلی پیش میاد؟ لازم نیست حتما کارت بنام خودم باشه؟ و اینکه بعد از این که پرداخت شد این ref number رو از کجا باید پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    بهتر است از خود وس در این مورد بپرسید.
    من تو بخش contact سوالم رو مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. میخواستنم ببینم اگر دوستان تجربه ای عملی در خارج از ایران با WES دارند در اختیارم بزارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid59 نمایش پست ها
    درود بر دوستان،
    شاد باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    مدتی طول می کشد تا بخش مشخصات مدارک شما آپدیت شود. آنجا اعلام می کند که چه مدارکی رسیده اند و چه وضعیتی دارند (قبول شده و...).
    بله دوست گرامی،
    الان بررسی کردم وضعیت پرونده به : Evaluation in progress تغییر کرده
    و
    بخش مدارک مورد نیاز هم رسیدن مدارکم رو جزء به جزء آورده و البته تیک قابل قبول رو زده جلوی همه شون.
    ارسال مدارک برای Agu 16 : WES
    اعلام وصول از سوی Agu 21 : WES
    اعلام نتیجه : (Sep 03 : (Completed, Bachelor's Degree-four Years

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها من تو وس اکانتم رو ساختم و تا اون مرحله submit order رو اومدم. حالا اینجا گفته باید 299 دلار رو پرداخت کنم. اگر بخوام از credit card خواهرم پول رو واریز کنم مشکلی پیش میاد؟ لازم نیست حتما کارت بنام خودم باشه؟ و اینکه بعد از این که پرداخت شد این ref number رو از کجا باید پیدا کنم؟
    مشکلی نیست. پس از پرداخت، به شما رسید دیجیتالی داده میشه که اون رف نامبر هم در اون درج شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)