صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: آمریکا، کانادا یا اروپا؟

پیش فرض پاسخ : آمریکا، کانادا یا اروپا؟

به نظر من بدون شک امریکا حرف اول رو میزنه. چون تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اونجان و اقصاد قوی و سیستم آموزشی خیلی خوبی داره. بعد از فارق التحصیلی همه جای دنیا مدرک شما رو قبول دارن درحالیکه کشورهای دیگه این موقعیت براشون کمرنگتره

نقل قول نوشته اصلی توسط shila_shahr0oz نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من دانشجوی ترم آخر مدیریت صنعتی جهاددانشگاهی هستم ! واسه ارشد میخوام mba بخونم . علاقه ی وحشتناکی هم به marketing و brand management دارم .. در مورد برند که ایران حرفی نداره واسه گفتن.. بازاریابی هم تا حدی !
    IELTS دارم و تو زمینه ی Marketing هم کار حرفه ای کردم ! + از سمینارهای برندینگ و مارکتینگ بین المللی هم کلی مدرک دارم و دارم . میخوام واسه ارشد marketing and sales MBA یا master in marketing and brand management و خلاصه رشته هایی در زمینه ی برند و مارکتینگ بخونم. هدف نهایی من کار حرفه ای marketing n brandin تو اون کشوره ! البته phd هم مد نظرم هست اما اولویتم کار تو این رشته اس! هرکی یه چی میگه و این روزا هم که تب آلمان و اتریش و نروژه ... با این حال نیاز دارم به راهنماییتون . کجا بهتره واسه این رشته و کارش؟

کنکوردیا و مونترال دانشگاه درجه دو حساب میشن. اوروگون رنکش از اینا بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_salari نمایش پست ها
    فعلا از کنکوردیا و مونترال و اورگون در امریکا ولی نتایج بقیه دانشگاه های امریکا هنوز نیومده، از نظر بازار کار و ماندن و شرایط زندگی بیشتر می خواسم بدونم

ممنون از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    به نظر من بدون شک امریکا حرف اول رو میزنه. چون تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اونجان و اقصاد قوی و سیستم آموزشی خیلی خوبی داره. بعد از فارق التحصیلی همه جای دنیا مدرک شما رو قبول دارن درحالیکه کشورهای دیگه این موقعیت براشون کمرنگتره
    ممنون ! حالا با این اوصاف آمریکا این روزا ویزا میده ؟ و این که از لحاظ کار مشکلی نیست؟ citizen نیستم و ایرانیم و این مباحث؟ چون شنیده بودم سخت به ایرانیا کار میدن !

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    کنکوردیا و مونترال دانشگاه درجه دو حساب میشن. اوروگون رنکش از اینا بهتره
    سلام
    رنک مونترال از اورگن بهتره ولی من کلا رنک زیاذ برام مهم نیس، شرابط زندگی و کار و موندن تو کدوم کشور بهتره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_salari نمایش پست ها
    سلام
    رنک مونترال از اورگن بهتره ولی من کلا رنک زیاذ برام مهم نیس، شرابط زندگی و کار و موندن تو کدوم کشور بهتره؟
    ممنون
    کار رو نمیدونم ولی از نظر زندگی و اقامت دائم مطمئنا مونتریال بهتر از اورگون است.

بین کانادا و امریکا و کشور های اسکاندیناوی مثل نروژ کدوم کار و زندگی بهتره؟ وضعیت ویزای کانادا و امریکا الان برای ما ایرانیا و پذیرش تحصیلی فوق لیسانس چطوره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    بین کانادا و امریکا و کشور های اسکاندیناوی مثل نروژ کدوم کار و زندگی بهتره؟ وضعیت ویزای کانادا و امریکا الان برای ما ایرانیا و پذیرش تحصیلی فوق لیسانس چطوره؟
    از هرکدام تونستید موقعیت کار یا تحصیلی فراهم کنید. معمولا برای بیشتر افراد در ایران چندین انتخاب فراهم نمیشه که حالا تو انتخاب بین اونها بمونند.

Junior Member Xphinix آواتار ها

دوستان من از دانشگاه concordia تو کانادا و Baylor university تو آمریکا (تگزاس) برای PHD برق پذیرش دارم. به نظر شما کدوم بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان در مقطع phd می تونید مقایسه ای بین کانادا و اتریش داشته باشین در صورتی که اقامت بعد تحصیل هم مهم باشه؟ ممنون

در رشته های مهندسی در اروپا به استثنای 12-10 تا دانشگاه اول اروپا مثل ETH، EPFL، OXFORD، Cambridge، TU Munich، Aachen، KTH، Imperial College London، KU Leuven، Lund بقیه دانشگاه ها خیلی براشون مهم نیست یعنی زیاد دانشگاههای ایران را نمیشناسن. مثلا در یکی از دانشگاههای صنعتی در هلند که اتفاقا خیلی معروف هم هست طرف از دانشگاه آزاد مدرک گرفته و اونجا دانشحوی دکترا شده و همینطور هم فردی هم هست که شاگرد اول شریف بودذه با 10 مقاله isi. واقعا برای افرادی که براشون مهمه که جایی اپلای کنن که تقریبا همه هم سطح خودشون باشند، آمدن به اروپا از این نظر به غیر از دانشگاههای فوق الذکر توصیه نمیشه.
    هرچند دانشگاههای زیادی دیگری هم در اروپا هستند که بسیار معروفند و امکانات و رتبه خوبی دارند، اما معیار پذیرش دانشجوی آنها عجیب و غریب است. یکی دیگر از معایب بعضی دانشگاههای اروپا پذیرش دانشجوی با هزینه شخصی است که گاها با پرداخت شهریه هم همراه است و می توانید تصور کنید که چه محدوده وسیعی از افراد (اعم از قوی، متوسط، ضعیف، و حتی خیلی ضعیف) میتوانند به این دانشگاهها وارد شوند. البته افرادی که دارای فاند یا اسکالرشیپ هستند در دانشگاههای اروپایی معمولا رزومه های درخشانی دارند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)