نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اسکن I-20 رو دانشگاه نمی فرسته

پیش فرض اسکن I-20 رو دانشگاه نمی فرسته

سلام دوستان
    دانشگاه من تازه می خواد I-20 منو صادر کنه و تا بخواد با پست بفرسته طول می کشه. من هر چه سریعتر باید برای ویزای قبرس اقدام کنم و مثل اینکه اسکن I20 رو هم قبول می کنند. میل زدم به graduate office و گفتم که اسکن I-20 رو برام بفرستید تا سریعتر واسه ویزای قبرس اقدام کنم ولی اونا می گن که اسکن i20 مخالف با قوانین دولت ماست و نمی تونیم برات بفرستیم.
    حالا سوالم اینه که پس برای بعضی از دوستان چطوری می فرستند. اگه قانونه خوب نباید بفرستند دیگه.
    الان بنظر شما میل بزنم چی بگم بهشون. بگم قانونو بی خیال شو تو رو خدا. یا اینکه پس چرا واسه دوستام از دانشگاههای دیگه اسکن کردند و فرستادند.
    نظر شما چیه.

پیش فرض پاسخ : اسکن I-20 رو دانشگاه نمی فرسته ( فوری فوری)

يه پيشنهاد برات دارم و اونم اينه كه يه ايراني توي اون دانشگاه يا اون شهر پيدا بكن و ازش بخواه كه مداركت از جمله I20‌ رو از دانشگاه تحويل بگيره و برات DHL كنه. فرقش در اينصورت اينه كه اون دوست ايراني ميتونه مدارك رو برات قبل از فرستادن اسكن كنه و بفرسته. من خودم اين كار رو كردم. زياد نگران نباش حللللللللللله. برو تو سايت دانشگاه يه ايروني پيدا كن، براي اين كار اسم ايراني مثل علي يا كامران يا ... سرچ كن و يا اينكه برو تو قسمت Students سرچ كن. حتما كارت راه ميوفته.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

پیش فرض پاسخ : اسکن I-20 رو دانشگاه نمی فرسته

سلام
    آقا خیلی ممنون از روش پیشنهادیت. الان به ایرانی پیدا کردم و بهش میل زدم.
    روش خوبی بود.
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام،
    آژانس طوفان به من گفت که سفارت قبرس اسکن I20 رو قبول نمی کنه. جریان چیه؟

تشریفات می گفت که تازگیها قبول می کنند.
    دیگه چاره چیه.
    حالا نمی شه اصلا ویزای توریستی گرفت؟

Senior Member

چون سفارت خيلي بي قانونه و هر روز 1 سياست داره، اصلا نميشه روي چيزي حساب کرد. شما با همون اسکنش اقدام کن و اگه نشد اصرار کن، اگه نشد دوباره فرداش اقدام کن و اگه بازم نشد اون موقع مجبوري که منتظر اصل نامه باشي. ولي به نظر من با اسکن هم کارو راه ميندازن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1979
    .... من هر چه سریعتر باید برای ویزای قبرس اقدام کنم و مثل اینکه اسکن I20 رو هم قبول می کنند. میل زدم به graduate office و گفتم که اسکن I-20 رو برام بفرستید تا سریعتر واسه ویزای قبرس اقدام کنم ولی اونا می گن که اسکن i20 مخالف با قوانین دولت ماست و نمی تونیم برات بفرستیم.
    حالا سوالم اینه که پس برای بعضی از دوستان چطوری می فرستند. اگه قانونه خوب نباید بفرستند دیگه.
    ...
    برای صدور ویزا اصل I20 رو نمی خوان ازتون ؟
    دانشگاه kansas state university این کارو برای یکی از دوستا انجام داد ( اسکن I20 ) دلیلش فکر می کنم رابطه ای بود که تو 6 ماه کلیرنس دوستم با مسول اموزش پا گرفته بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)