صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 168 , از مجموع 168

موضوع: اپلای در رشته جامعه شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای در رشته جامعه شناسی

سلام و ممنون از پاسخ شما.
    پوزشین‌هایی که می‌گید رو در کدوم سایت گذاشتید؟ من آشنایی ندارم.
    و اینکه پایان نامه ارشد من روش کیفی بود. آیا این موضوع که کار کیفی خریداری نداره در اروپا و برای دکتری باید کمی کار کنم درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

خواهش میکنم کار مهمی نبود.

پوزشینها در طول زمان توسط دانشگاههای مختلف درسایت خود دانشگاه گذاشته میشوند. موتورهای جستجو هم وجود دارد. باید مرتبا جستجو کنید و مرتب سایت دانشگاه هدف / استاد هدف را ببینید. کار راحتی نیست

در مورد فرمایش دومتان: مطلق نمیشود گفت ولی معمولا اینطور است. برای دکتری دررشته های علوم اجتماعی به حصوص در آمریکای شمالی به دلیل تسلط تفکر برتری روشهای کمی دنبال کسی هستند که بتواند باداده های کمی کارکند. به خصوص وقتی دانشجوی بین المللی میگیرند. در مورد اروپا هم شاید واقعا همین طور باشد که من فکر میکنم هست با این تفاوت که اروپا عامدا سعی میکند متعادل تر باشد. گاهی خودشان میگویند فرار از امپریالیسم علمی امریکا ! دوست دارند بگویند متفاوت هستند.

خیلی فلسفی شد بگذریم. اگر "کمی کار" باشید احتمال پیدا کردن فرصت بیشتر است

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marypoory نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسخ شما.
    پوزشین‌هایی که می‌گید رو در کدوم سایت گذاشتید؟ من آشنایی ندارم.
    و اینکه پایان نامه ارشد من روش کیفی بود. آیا این موضوع که کار کیفی خریداری نداره در اروپا و برای دکتری باید کمی کار کنم درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهنیت

خواهش میکنم. امیدوارم کمکی کرده باشم .

الان برای همین پوزیشن فرانسه ببینید امادگی دارید. تقریبا یک ماه وقت هست.

یک فرصت دیگر را هم الان جستجو کردم و شاید مناسب شما باشد در دانمارک هست و ۲۰ روز هم برای ارسال تقاضا فرصت دارد. دقیقا در کپنهاگ است و شرایط خیلی خوبی هم دارد به حصوص اینکه فاند برای ۲ تا ۳ دانشجوی دکتری هست و برای دانش جوی بین المللی هم باز است و پوشش سالیانه هم خوب است
    Copenhagen Centre for Social Data Science (SODAS)

لینک مستقیم اینجاست

https://candidate.hr-manager.net/App...9&MediaId=4638

امید که موفق باشید. فرصت زیاد پیش می اید باید پیگیری بفرمایید و همه جور امادگی از پیش داشته باشید تا در فرصتهای یکی دو ماهه بتوانید اقدام بفرمایید

پایدار باشید

https://candidate.hr-manager.net/App...9&MediaId=4638

نقل قول نوشته اصلی توسط marypoory نمایش پست ها
    ممنونم از اینکه پاسخ دادید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام من ارشدم با معدل بالای 18 فارغ التحصیل شدم، اما معدل لیسانسم 14/5 هست. سوالم اینکه،آیا با این معدل( لیسانس ) برای گرفتن بورس در دکترا به مشکل میخورم یا اهمیت معدل لیسانس زیاد نیست؟

سلام . من ليسانس و فوق ليسانس از بهشتي دارم در رشته پژوهش علوم اجتماعي. مدرك زبان هم ندارم فعلا. ولي زبانم متوسطه. معدل ليسانس 17 و فوق 16 هست . الان هم دكتراي دانشگاه الزهرا قبول شدم ولي ميخوام بورسيه بگيرم براي خارج. مثلا آمستردام، سنگاپور يا دانشگاههاي معتبر ديگه. منتها مساله اينه كه اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم و چه كار كنم. لطفا منو راهنمايي كنيد. ضمنا 31 سالمه. چقدر شانس دارم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryaf نمایش پست ها
    سلام من ارشدم با معدل بالای 18 فارغ التحصیل شدم، اما معدل لیسانسم 14/5 هست. سوالم اینکه،آیا با این معدل( لیسانس ) برای گرفتن بورس در دکترا به مشکل میخورم یا اهمیت معدل لیسانس زیاد نیست؟
    معدل فوق مهمتره از لیسانسه. ولی‌ معدل تنها فاکتور نیست. پست‌های قبلی‌ رو برای توضیح بیشتر ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط artemismine نمایش پست ها
    سلام . من ليسانس و فوق ليسانس از بهشتي دارم در رشته پژوهش علوم اجتماعي. مدرك زبان هم ندارم فعلا. ولي زبانم متوسطه. معدل ليسانس 17 و فوق 16 هست . الان هم دكتراي دانشگاه الزهرا قبول شدم ولي ميخوام بورسيه بگيرم براي خارج. مثلا آمستردام، سنگاپور يا دانشگاههاي معتبر ديگه. منتها مساله اينه كه اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم و چه كار كنم. لطفا منو راهنمايي كنيد. ضمنا 31 سالمه. چقدر شانس دارم؟
    پست‌های قبلی‌ رو برای توضیح بیشتر ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستاني كه فرصت داريد و اطلاعات لطفا پاسخ سوال منو بديد. سوالم رو بالا پرسيدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

سلام دوستان وقتتون بخیر. کسی هست اینجا جمعیت شناسی پذیرش دکتری گرفته باشه یا درحال اقدام باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)