نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 168

موضوع: اپلای در رشته جامعه شناسی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

پیش فرض پاسخ : اپلای در رشته جامعه شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    قبل از اپلای در رزمینه رشته های علوم انسانی یکم به آینده هم فکر کنید و از تخیل بیایید بیرون!
    جامعه شناسی/علوم سیاسی/فلسفه و ... همه سرو ته یک کرباسند! رشته هایی که همیشه کمترین درآمد و بازار کاررو دارند. جذابیت واسه چند سال دانشگاهه نه وقتی در به در دنبال کار گشتی گیرت نیومد یا اگرم گیر اومد! بشه ماهی 3000 دلار!!! که من یکی نمیدونم چطوری میشه باهاش زندگی کرد اصلا خونه زندگی تشکیل داد واسه آینده بچه پس انداز کرد سفر رفت و........
    موفق باشید
    + خودم متوسط درآمد آمریکایی ها رو میدونم ولی اونطور زندگیی اصلا چی هست که بخوای براش 5 سال با حقوق بخور نمیر دانشگاه زندگی کنی بعدم برسی به چی دقیقا! الان همین بنده خدایی که در باره جامعه شناسی نوشته داره مثلا ببینید متخصص پیدا کردن جنس تخفیف داره و خب وقتی مجبور نباشه میره نزدیک ترین محله بهترین کیفیت رو میخره. تازه احتمالا جایی کار معمولیی گیر آورده باشه که از قسم همون موارد بالا هست که نوشتم وای به حال این همه آدم که اصلا همون معمولی هم گیرشون نمیاد!
    متاسفانه با این که گزارش این پست را داده بودم، هنوز در این تاپیک مشاهده می شه. چرا باید در مورد چیزی که نمی دونیم نظر بدیم. باز اگه این فرد، کسی بود که خودش در این رشته ها در خارج از کشور تحصیل کرده بود و این حرف رو می زد، می شد بهش فکر کرد. ما تحصیل کرده های رشته های علوم انسانی، به اندازه کافی تو ایران، سرکوفت و تبعیض رو دیدیم و با پوست و گوشت و خونمون حسش کردیم. دلیلی نداره الآن که می خواهیم برای ادامه تحصیل در این رشته ها به خارج از کشور بریم، دوباره همین حرف های تکراری رو بشنویم.

دوستان توجه کنن که منظورم بیان تجربه های درست، حتی اگه منجر به شکست شده باشه، نیست. منظورم اظهار نظر از جانب افرادی هست که اصلا تجربه ای در مورد تحصیل در این رشته ها نداشتن و به خودشون اجازه می دن که در موردشون اظهار نظر کنن. (راستش هنوز هم شک دارم که ایشون به گفته خودشون در دانشگاه تهران، علوم سیاسی خونده باشن)

خودم بشخصه امیدوارم اگه آخرین مرحله کارهام (یعنی ویزا) بخوبی پیش رفت و تونستم دوره دکترا رو شروع کنم، بتونم تجربیات واقعیم رو در اختیار سایر دوستان بذارم.
    ویرایش توسط Bijan1984 : August 3rd, 2017 در ساعت 12:19 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)