صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 168

موضوع: اپلای در رشته جامعه شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش از ليسانس به MA براي رشته ي جامعه شناسي؟؟

سلام
    واقعا میشه اگه لیسانس غیر علوم انسانی داشته باشی برای فوق لیسانس رشته انسانی پذیرش گرفت؟!میشه لطفا بگین چه کار باید کرد ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض اقدام برای کارشناسی ارشد جامعه شناسی با لیسانس کامپبوتر

سلام. می خواستم بدونم آیا با لیسانس مهندسی کامپبوتر می شود برای کارشناسی ارشد جامعه شناسی در دانشگاه ها ی هند یا مالزی یا فرانسه اقدام کرد؟

Junior Member

من ارشد زبان انگليسي دارم ولي مي خواهم براي ارشد يا دكتراي جامعه شناسي درخواست بدهم. ايلتسم 7 است. دلف فرانسه رو دارم مي گيرم. عضو نشريه جامعه شناسان ايران هم هستم. حالا كجا ها شانس بالاتري به همراه فاند يا فول فاند دارم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم تحقيقات

درودبر شما . میخواستم بدونم با لیسانسه گرافیک میشه برای فوق لیسانسه روانشناسی یا لیسانس به دکتری اپلاییی شد ؟ من یه عالمه مقاله و فعالیت و شناسنامه از شرکت در یه عالمه همایش دارم . یه کتاب هم دارم در این در این زمینه مینویسم شنیدم اینا در گرفتنه پذیرش کمک میکنه درسته ؟ راستی اینم میخواستم بپرسم که اگر اونجا به علته مرتبت نبودنه لیسانس با فوق و بالاتر چند واحد پیش بوخورم بهم کمک هزینه تعلق میگیره یا نه ؟ ممنوونم ازتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته ي جامعه شناسي

با سلام. من الان دانشجوی ارشد پژوهش هستم. میخوام برای دکترا برم سوئد. ایا شانس قبولی دارم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    educational research تحقیقات آموزشی

من کارشناسی ارشدم تحقیقات آموزشی هست امکان گرفتن پذیرش برا دکترای جامعه شناسی آموزش و پرورش دارم؟؟

Junior Member

[سلام جواب سوالتونو موفق شدین از جای دیگه بگیرین یا نه ممنون میشم بمنم اطلاع بدین 1خورده شرایطم شبیه شماس]

Junior Member

سلام جواب سوالتونو موفق شدین از جای دیگه بگیرین یا نه ممنون میشم بمنم اطلاع بدین 1خورده شرایطم شبیه شماس]
    نقل قول نوشته اصلی توسط kharazmi نمایش پست ها
    من کارشناسی ارشدم تحقیقات آموزشی هست امکان گرفتن پذیرش برا دکترای جامعه شناسی آموزش و پرورش دارم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
    من ارشد زبان انگليسي دارم ولي مي خواهم براي ارشد يا دكتراي جامعه شناسي درخواست بدهم. ايلتسم 7 است. دلف فرانسه رو دارم مي گيرم. عضو نشريه جامعه شناسان ايران هم هستم. حالا كجا ها شانس بالاتري به همراه فاند يا فول فاند دارم؟
    ممنون
    سلام جواب سوالتونو موفق شدین از جای دیگه بگیرین یا نه ممنون میشم بمنم اطلاع بدین 1خورده شرایطم شبیه شماس]

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته ي جامعه شناسي

با سلام و تشكر از همه ی بچه های فروم . يه سوال داشتم كه اگه راهنمايی ام كنيد خيلی ممنون می شم . من ليسانس مكانيك دارم و می خوام در رشته ی جامعه شناسی ادامه ی تحصيل بدم ، خيلی هم به اين رشته علاقه دارم ، می خواستم بدونم برای اينكه بتونم پذيرش بگيرم اول بايد تو همين ايران ارشد جامعه شناسی بخونم بعد برای دكتری تقاضا بدم يا اينكه با همين ليسانسم هم مي شه پذيرش گرفت ؟ اگر بخوام ارشد رو تو ايران بخونم دانشگاهش مهمه يا فقط معدل مهمه ؟ اصلا تو رشته های انسانی مدرك ارشد ما رو چقدر قبول دارند ؟
    با تشكر فراوان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)