نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چندماه بعد از مهاجرت کار پیدا می کنید و با چه حقوقی؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 3ماه

19 37.25%
  • 6ماه

10 19.61%
  • یکسال

15 29.41%
  • بیشتر از دو سال

4 7.84%
  • سالیانه 10000دلار

7 13.73%
  • سالیانه 20000دلار

12 23.53%
  • سالیانه 50000دلار

18 35.29%
  • سالیانه بشتر از 100000دلار

5 9.80%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 99

موضوع: خرید و ایجاد یک کسب وکار به عنوان راهبرد جامع مهاجرتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید و ایجاد یک کسب وکار به عنوان راهبرد جامع مهاجرتی

سلام

من می خوام اگه بشه تو ونکوور مغاره باز کنم مثلا وسایل دکوری منزل و یا رستوران ولی هیچ اطلاعاتی راجع به اجاره مغازه واردات کالا میزان سرمایه لازم و اخذ مجوزهای مربوطه ندارم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این خصوص داره منو راهنمایی کنه. با تشکر
    کد رشته: 0631 ، دریافت مدارک در سیدنی: 10ژانویه 2011 ، دریافت مدارک در ورشو: 15 مارس ، اینپراسس 31 می ، دریافت نامه مدیکال 27 سپتامبر ، اضافه شدن لاین مدیکال 12 نوامبر ، ارسال لندینگ فی بدون درخواست 15 آپریل 2012 ، درخواست آپدیت مدارک و کپی پاسپورت 4 جون 2012 پاس ریکوئست 3 آگست

Junior Member

سلام
    این طور که من متوجه شدم سازمان مهاجرت راجع به ویزای شغلی self employed به خصوص کسانی که مایل به تاسیس زمین زراعی هستند امکاناتی مد نظر دارند ولی چه مدارکی و شرایطی لازمه؟ مثلاً چطور باید ثابت کرد سابقه مزرعه داری شخصی داشته اید؟!

2 تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید: (سوالم در مورد شهر مونترال هست)

1- میشه اونجا یک گالری یا مغازه اجاره کرد و کارهای دستی و هنری که خودمون درست می کنیم را بفروشم، مجوز یا مدرک خواصی می خواد؟ و آیا اصلا درامدی داره؟؟

2- نمایندگی یک شرکت خارجی را بخوایم در اونجا داشته باشیم، چه مدارک یا مجوزهایی می خواد و اصلا در اول ورود شدنی است؟
    ممنون میشم هر کدام از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه یا سایتی را معرفی کنه که بشه اطلاعات گرفت.
    موفق باشید

Senior Member

سلام کسی در مورد راه اندازی شرکت خدمات کامپیوتری سخت افزار و نرم افزار در شهر مونترال اطلاعاتی داره که شرایطش چه چیزهایی هست؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    سلام کسی در مورد راه اندازی شرکت خدمات کامپیوتری سخت افزار و نرم افزار در شهر مونترال اطلاعاتی داره که شرایطش چه چیزهایی هست؟
    برای شروع یک نوع شرکت های خانگی وجود دارد که تا سود شانزده هزار دلار در سال مجاز هست کار کنه و با مبلغ کمتر از صد دلار رجیستر میشه و محلش همون محل سکونت هست و خدمات خانگی ارائه میده، یکی از دوستان الان در مونترال همچین شرکتی زده و سرویس های لب تاپ مثل تعمیر و نصب نرم افزار این جور چیزها را ساپورت میکنه، با تبلیغ محلی و سرویس به ساکنین منطقه کار میکنه که نسبتا هم راضی هست.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    برای شروع یک نوع شرکت های خانگی وجود دارد که تا سود شانزده هزار دلار در سال مجاز هست کار کنه و با مبلغ کمتر از صد دلار رجیستر میشه و محلش همون محل سکونت هست و خدمات خانگی ارائه میده، یکی از دوستان الان در مونترال همچین شرکتی زده و سرویس های لب تاپ مثل تعمیر و نصب نرم افزار این جور چیزها را ساپورت میکنه، با تبلیغ محلی و سرویس به ساکنین منطقه کار میکنه که نسبتا هم راضی هست.
    سلام ممنون از راهنماییتون. آیا احتیاج به اخذ جواز هست؟ یا اینکه دوره ای باید گذرونده بشه تا مجوز این کار صادر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    آیا خبر دارید برای چه نوع شرکت هایی میشه این کار رو کرد و اگر اسمی یا لینکی یا مرجعی داره میشه بگید؟ ممنون
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

سلام به دوست عزيز ومحترم Mo-eini
    وقتي در هر گوشه دنيا اثري انسانيتي چنين پويا مي بينم براي حفظ ان بغض و دغدغه دارم . مثل ديدن اتفاقي اخرين گل كوچكي كه در صحراي برهوت زير سايه سنگي بر حسب
    اتفاق شاداب مانده ان وقت به صحرا به سوزندگي افتاب مي نگرم نگران مي شوم و ارزو مي كنم مي توانستم براي هميشه اين گل كوچك صحرا را زنده و شداب ببينم

واقعا اخلاق نوعدوستانه و دقت دلسوزانه شما براي كمك به ديگران قابل تقدير است سوالي كه از شما دارم امدوارم بي ربط نباشد من بسيار مايلم تا يك نشريه فارسي زبان
    در كانادا راه اندازي كنم و هدف اصلي ام نشريه اي نسبتا جدي و تحليلي با محتوايي براي ايرانيان كانادا و همچنين مسائل داخلي ايران به نظر شما
    ١- كدام استان محل مناسبتري است
    ٢- ايا ارتباط روزانه استاني به گونه اي است كه بتوان نشريه اي هفتگي يا ماهنامه را به صورت سراسري توزيع كرد
    ٣- ايا به تازه واردان وام كافي براي تاسيس اين نشريه داده خواهد شد تا هزينه هاي چاپ و توزيع را پوشش دهد
    ٤- ايا نشريات هم بايد ماليات پردازند يا مانند ايران از ماليات معافند
    ٥- از وجود كادر هاي تحريريه و همكاران در كانادا تقريبا مطمئن هستم ايا مي توان چنين فعاليتي را در خانه انجام داد
    ٦- چه كانال هاي پر بيننده فارسي در كانادا برنامه پخش مي كنند ايا با وجود انها نشريه طرفداري خواهد داشت
    از اينكه سوال طولاني شد عذر خواهي مي كنم
    با تشكر از وقتي كه براي پاسخ مي گذاريد و ارزوي سلامتي و موفقيت شما

آن چیزی که من تا الان دیدم و دستگیرم شده، این است که اکثریت قریب به اتفاق مهاجرین، به دنبال استخدام در شرکتی، کارخانه ای و ... هستند. سوالی که برای من با خواندن این تاپیک و تاپیک های دیگری در خصوص کاریابی ایجاد شده این است که آیا اقدام به خود اشتغالی در کانادا خیلی سخت و یا هزینه بردار است؟ اگر نیست که با توجه به نوشته های این تاپیک این طور به نظر می اید، چرا کسی به دنبال خوداشتغالی نیست یعنی ما مهاجران تحصیل کرده که اقلاً هر کدام یک لیسانس کم کمش داریم، نمی توانیم فکر کنیم و یک کاری خودمان برای خودمان دست و پا کنیم که آقابالاسر نخواهد و استرس از دست دادن کار را هم نداشته باشیم؟
    من که قویاً تصمیم بر خود اشتغالی دارم، نه کار کردن برای دیگران، شده این خوداشتغالی غذاپختن در خانه، تعمیر کامپیورت و لب تاب و یا ایدهء دیگری باشد که در ذهن دارم.
    با این همه اوضاع بی ریخت کار در کانادا، خود اشتغالی به نظر بهترین گزینه هست. مگر این که ثبت شرکت و گرفتن مجوزهای قانونی خیلی دردسر داشته باشد.
    من می خواهم بدانم اجارهء سوله در آلبرتا چه طوریه؟ آنجا هم مثل ایران شهرک صنعتی هست که یک سوله توش بگیری و هر کار خواستی بکنی؟ دوستانی که می دانند، ممنون می شوم توضیحات یا اطلاعات بدهند؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    آن چیزی که من تا الان دیدم و دستگیرم شده، این است که اکثریت قریب به اتفاق مهاجرین، به دنبال استخدام در شرکتی، کارخانه ای و ... هستند. سوالی که برای من با خواندن این تاپیک و تاپیک های دیگری در خصوص کاریابی ایجاد شده این است که آیا اقدام به خود اشتغالی در کانادا خیلی سخت و یا هزینه بردار است؟ اگر نیست که با توجه به نوشته های این تاپیک این طور به نظر می اید، چرا کسی به دنبال خوداشتغالی نیست یعنی ما مهاجران تحصیل کرده که اقلاً هر کدام یک لیسانس کم کمش داریم، نمی توانیم فکر کنیم و یک کاری خودمان برای خودمان دست و پا کنیم که آقابالاسر نخواهد و استرس از دست دادن کار را هم نداشته باشیم؟
    من که قویاً تصمیم بر خود اشتغالی دارم، نه کار کردن برای دیگران، شده این خوداشتغالی غذاپختن در خانه، تعمیر کامپیورت و لب تاب و یا ایدهء دیگری باشد که در ذهن دارم.
    با این همه اوضاع بی ریخت کار در کانادا، خود اشتغالی به نظر بهترین گزینه هست. مگر این که ثبت شرکت و گرفتن مجوزهای قانونی خیلی دردسر داشته باشد.
    من می خواهم بدانم اجارهء سوله در آلبرتا چه طوریه؟ آنجا هم مثل ایران شهرک صنعتی هست که یک سوله توش بگیری و هر کار خواستی بکنی؟ دوستانی که می دانند، ممنون می شوم توضیحات یا اطلاعات بدهند؟
    اینطور که من برداشت کردم بعضی از بیزینس ها که رقیب های بزرگ در بازار وجود دارند و بازار رو قبضه کردند رقابت کوچکترها با اونها بسیار سخته و ممکنه دوام نیارند چون هر چه بزرگتر هم باشن احتمالاً یهتر می تونن هزینه هاشون رو کمتر کنند و مردم هم بیشتر از فروشگاههای بزرگ و مارکهای معروف خرید می کنند. ولی اگر بیزینس یا خدمات خاصی باشه به نظر من ممکنه بگیره. مثلاً در تورنتو می بینم بعضی از مغازه های ایرانی که ایرانی ها رو عمدتاً هدف قرار دادند و قیمت هاشون رو مناسب عرضه می کنند خیلی خوب پیشرفت کرده اند منتها دیگه بیشتر زندگی و شبانه روزشون رو به کارشون اختصاص دادند. اغلب می بینم بیزینس های غذایی هم خیلی خوب جواب میده با توجه به اینکه غذاهای ما ایرانی ها رو مخصوصاً کباب خارجی ها خیلی دوست دارند و به نظر من غذا معمولاً جواب می ده ولی اون هم تعطیل و غیر تعطیل نداره و دایم باید در تلاش و کار بود اینطور که من از نزدیک دیدم. البته کار خوب و تاپ هر جا ارائه کنید می گیره مثلاً این همه قنادی ولی یکی می بینی حسابی کارش می گیره و مشتری جذب می کنه و معروف می شه. همیت جامعه ایرانی ها که خیلی در اینجا بزرگ هست به نظر من هنوز جای کار داره. البته فکر می کنم در کلگری هم با توجه به تعداد زیاد مهاجرهای جدید ایرانی زمینه موفقیت زیاد باشه البته اگر نسبتاً محلاتشون متمرکز باشه چون در تورنتو کمی داره اشباع میشه تعداد زیاده ولی بعضی وقتها می بینی اون کیفیتی که از یک جنس خاص انتظار داری هنوز به سختی پیدا میشه.

در مورد سولات دوستمون mama من زیاد اطلاعاتی ندارم فقط اینو می دونم که اینجا در تورنتو یک سری تعداد زیاد مجلات رایگان هست که عمدتاً تبلیغات هستند و لابلای آنها هم بعضی اخبار و اطلاعات. همه جا در مغازه های ایرانی پیدا می شوند و ایرانی ها هم اغلب فراوون می برند اونطور که من شاهد یکی از مغازه ها هستم می بینم تعداد زیاد آورده و همه رفته. البته خوب بعضی معروفیت بیشتری دارند. اما اینکه پول بدن برای نشریه ای یا چقدر اطلاعاتش براشون ارزشمند باشه رو نمی دونم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)