نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تحصیل در گرایش عملیات حرارتی و مسائل مرتبط

Junior Member

Lightbulb تحصیل در گرایش عملیات حرارتی و مسائل مرتبط

سلام
    من تخصصم عملیات حرارتیه و برای ارشد میخوام برم خارج... موضوع پایان نامم Very strong Bainit هست که فقط تو بریتانیا روش کار میکنن.. چیزی تا چاپ مقالم نمونده... تقریبا تو ایران تکه و تو کل دنیا فقط تو دانشگاه کمبریج و یک دانشگاه ژاپنی روش کار کردن... دنبال fund میگردم.... اما انگلستان کشور گرونیه.... زبانمم خیلی خوبه خر وقت بخوام میتونم حداقل نمره مورد قبولو بیارم.... کسی میتونه کمکم کنه از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : عملیات حرارتی

بله فولاد های نانو بینیتی تو کمبریج کار میشه. پروفسور بهادشیا...مقالت تو چه مجله ای هست؟ببین اصولا بحث فاند خیلی زیاد تو آمریکاو کانادا مطرح هست برای مستر. به همین راحتی فاند نمیدن. معدل شما چند هست؟کدوم دانشگاه هستین؟

Junior Member

همونطور که دوستمون گفت فقط بهادیشیا تو کمبریج روش کار میکنه که اونم جواب میلمو نمیده.... من دانشجوی دانشگاه بوعلی سینای همدانم .... نه تو آمریکا اصلا روش کار نمیکنن.... چون فولادش یه چیز جدیده... خودمون ریخته گریش کردیم اصلا تو کلید فولاد وجود نداره.... مقالم رو دارم روش کار میکنم اما برای submit نفرستادم.... معدلمم 14 اما تقریبا میشه گفت از میانگین گروه بالا ترم.... کلا اینجا معدلا پایینه... کل دانشگاه کمبریج رو زیر و رو کردم... خبری از فاند درست حسابی نبود... ترجیحم برای دکترا پیوستست اما خب خیلی بی تجربم نمیدونم باید جکار کنم... وضع مالیم همخ طوری نیست که بتونم بدون فاند جایی برم واسه همین میگم آمریکا.... اما خب اونا کلا ندیدم heat tratment کار کنن چه برسه به نانو بینیت... ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    ویرایش توسط FanTasTic : August 27th, 2012 در ساعت 04:06 AM دلیل: بروزرسانی متن

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    دوست عزیز sky guard من اگه جوابامو پیدا کرده بودم که نمیومدم تاپیک جدید بزنم.... یه خورده صبر داشته باش.... همونطور که دوستمون گفت فقط بهادیشیا تو کمبریج روش کار میکنه که اونم جواب میلمو نمیده.... من دانشجوی دانشگاه بوعلی سینای همدانم .... نه تو آمریکا اصلا روش کار نمیکنن.... چون فولادش یه چیز جدیده... خودمون ریخته گریش کردیم اصلا تو کلید فولاد وجود نداره.... مقالم رو دارم روش کار میکنم اما برای submit نفرستادم.... معدلمم 14 اما تقریبا میشه گفت از میانگین گروه بالا ترم.... کلا اینجا معدلا پایینه... کل دانشگاه کمبریج رو زیر و رو کردم... خبری از فاند درست حسابی نبود... ترجیحم برای دکترا پیوستست اما خب خیلی بی تجربم نمیدونم باید جکار کنم... وضع مالیم همخ طوری نیست که بتونم بدون فاند جایی برم واسه همین میگم آمریکا.... اما خب اونا کلا ندیدم heat tratment کار کنن چه برسه به نانو بینیت... ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    اول اینکه ریخته گری این فولاد ها بسیار سخت هست و خب جای تبریک و افتخار داره که کوره ای به اون تمیزی تو ایران باشه که ناخالصی ها وارد این فولاد نشن. چون این فولاد مقدار فسفر و گوگرد بسیار بسیار کمی داره.
    دوم اینکه من نظرم اینه که شما فوق رو از ایران بگیر. مقاله هاتو جمع و جور کن. زبان خوب داشته باش. محکم و قوی برای دکترا برو خارج. برای فوق فاند خیلی کم هست. این فیلد از متالورژی بسیار جالب هست و این فولاد ها خواص مکانیکی بسیار بالایی دارند. در ضمن سعی کن توی فوق معدل خوبی کسب کنی. ای کاش میشد یه فضایی داشته باشیم که کسی به کس دیگه بی احترامی نکنه و همه با هم دوست باشن.

Junior Member

رضا جان پدر ما درومو تا ریخته گریش کردیم .... تازه کاملا هم نشد... در حد ppm باهاش اختلاف داریم.... راستش برام سخته ارشد اینجا.... ترجیح میدم همون انرژی رو روی خارج رفتن بذارم.... واسه همین ترجیحم بر اینه که اگه بشه دکترای پیوسته برم آمریکا.... یه جایی خوندم که مسائل نانو اشکال ایجاد میکنن واسه ویزا.. اینم شامل میشه؟... آخه نانو بینیته دیگه.... ینی هیچ حا تو دنیا نیست که من یه فاند بگیرم با این موضوع؟ وقتی استادم گفت اینقدر تکه کلی ذوق کردم که راحت تر میتونم برم خارج اما الان واقعا نامید شدم.... ترو خدا اگه کسی میتونه یه استاد بهم معرفی کنه تو خارج که اون کمکم کنه این کارو بکنه.... حاضرم همه جوره این محبتشو جبران کنم..راستی رضا این همه اطلاعات راجب این پروژه از کجا داری؟ خودت کار کردی روش؟

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

دوست عزیز sky guard من اگه جوابامو پیدا کرده بودم که نمیومدم تاپیک جدید بزنم.... یه خورده صبر داشته باش.... همونطور که دوستمون گفت فقط بهادیشیا تو کمبریج روش کار میکنه که اونم جواب میلمو نمیده.... من دانشجوی دانشگاه بوعلی سینای همدانم .... نه تو آمریکا اصلا روش کار نمیکنن.... چون فولادش یه چیز جدیده... خودمون ریخته گریش کردیم اصلا تو کلید فولاد وجود نداره.... مقالم رو دارم روش کار میکنم اما برای submit نفرستادم.... معدلمم 14 اما تقریبا میشه گفت از میانگین گروه بالا ترم.... کلا اینجا معدلا پایینه... کل دانشگاه کمبریج رو زیر و رو کردم... خبری از فاند درست حسابی نبود... ترجیحم برای دکترا پیوستست اما خب خیلی بی تجربم نمیدونم باید جکار کنم... وضع مالیم همخ طوری نیست که بتونم بدون فاند جایی برم واسه همین میگم آمریکا.... اما خب اونا کلا ندیدم heat tratment کار کنن چه برسه به نانو بینیت... ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    ببین عزیزم من خودم دارم رو یه روش surface finishing کار میکنم که اصلا تو ایران روش کار نشده و روش خیلی جالبی هستش ولی نباید بخاطر پیدا کردن استادی که تو این زمینه کار میکنه تاپیک باز کنم که، من و شما سواد داریم میریم تو وبسایت دانشگاههارو میگردیم و استادی رو پیدا میکنیم
    تازه شما حتی میتونی با استادایی که حدودا فیلد کاریشون با شما میخونه تماس بگیری و بگی آقا من همچین کاری کردم،اگه واقعا کارت جدید باشه مطمئن باش کلی هم قربون صدقت میره تا پاشی بری اونجا وردست خودش باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

رضا جان پدر ما درومو تا ریخته گریش کردیم .... تازه کاملا هم نشد... در حد ppm باهاش اختلاف داریم.... راستش برام سخته ارشد اینجا.... ترجیح میدم همون انرژی رو روی خارج رفتن بذارم.... واسه همین ترجیحم بر اینه که اگه بشه دکترای پیوسته برم آمریکا.... یه جایی خوندم که مسائل نانو اشکال ایجاد میکنن واسه ویزا.. اینم شامل میشه؟... آخه نانو بینیته دیگه.... ینی هیچ حا تو دنیا نیست که من یه فاند بگیرم با این موضوع؟ وقتی استادم گفت اینقدر تکه کلی ذوق کردم که راحت تر میتونم برم خارج اما الان واقعا نامید شدم.... ترو خدا اگه کسی میتونه یه استاد بهم معرفی کنه تو خارج که اون کمکم کنه این کارو بکنه.... حاضرم همه جوره این محبتشو جبران کنم..راستی رضا این همه اطلاعات راجب این پروژه از کجا داری؟ خودت کار کردی روش؟
    ببین اصولا بحث فولاد ها رو نمیشه مربوط به سلاح های کشتار جمعی یا هوافضا دونست...حالا چه فولاد معمولی باشه چه نانو بینییتی...من فکر میکنم موردی برای ویزا به وجود نمیاد...فولاد ها سنگین هستن و جایی تو صنایع پیشرفته هوافضایی ندارن...

Junior Member

ببین اصل مشکلاینجاست که من اصلا نمیدونم کجا عملیات حرارتی کار میکنن که برم اونجا... هرچیم بیشتر میگردم کمتر پیدا میکنم تو اگه جای من بودی کجا میرفتی؟ با فرض اینکه اروپا رو بیشتر دوست داری اما ضاهرا آمریکا بهتر فاند میده.... یه سوال دیگه وقتی برای اولین بار میخوای درخواست بدی میگی من فلانیم با فلان رزومه یا اینکه باید مثلا لیست نمره ها و گواهی مدرک زبانو بفرستی؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ببین اصل مشکلاینجاست که من اصلا نمیدونم کجا عملیات حرارتی کار میکنن که برم اونجا... هرچیم بیشتر میگردم کمتر پیدا میکنم تو اگه جای من بودی کجا میرفتی؟ با فرض اینکه اروپا رو بیشتر دوست داری اما ضاهرا آمریکا بهتر فاند میده.... یه سوال دیگه وقتی برای اولین بار میخوای درخواست بدی میگی من فلانیم با فلان رزومه یا اینکه باید مثلا لیست نمره ها و گواهی مدرک زبانو بفرستی؟
    تو الزویر بگرد ببین از چه مقاله هایی در زمینه کاری خودت خوشت میاد...اون تیم رو ردیابی کن...ببین مال کدوم دانشگاه هستن...اگه از کشورش خوشت اومد برو چک کن...استاد رو پیدا کردی....حالا رزومتون بفرست دلیل هم بیار که چرا به اون استاد نامه میدی...خودش راهنماییت میکنه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)