صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 134

موضوع: کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (همه سفارتها شامل دبي، آنكارا،كابل..2011)

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (همه سفارتها شامل دبي، آنكارا،كابل..2011)

دوستاني كه بيشتر از 2 ماه منتظر كليرنس هستند ، ضمن بيان شرايطشون، در اين تاپيك بحث و تبادل نظر كنند.
    ویرایش توسط hossein2266 : June 13th, 2011 در ساعت 03:03 PM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (همه سفارتها شامل دبي، آنكارا،كابل..2

فكر مي كنم اگه از يك رويه واحد استفاده بشه بهتره:

1- رشته و گرايش تحصيلي
    2- مقطع تحصيلي
    3- شرايط فاند
    4- زمان مصاحبه
    5- مكان مصاحبه
    6- داشتن يا نداشتن Research Plan
    7- ميزان سابقه كار
    8- شرايط سربازي
    9- علت طولاني شدن كليرنس از نظر خودتان و هر نكته يا پيشنهادي كه در اين زمينه براي دوستان داريد
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (همه سفارتها شامل دبي، آنكارا،كابل..2

1- برق- كنترل
    2- دكترا
    3- فول فاند
    4- 12 آپريل
    5- دبي
    6- RP از استادم داشتم و بعد مصاحبه ايميل كردم.
    7- يك سال و نيم سابقه كار در يكي از شركتهاي معروف اما بدون تحريم!
    8- سربازي از طريق بنياد ملي نخبگان
    9- به نظرم دليل اصلي طولاني شدن كليرنس براي من به موضوع كار دكترام كه قراره كنترل انرژي از طريق روشهاي هوشمند باشه ربط داره. تا موقع مصاحبه حتي فكر اينكه اين موضوع ميتونه Technology Alert List قلمداد بشه برام خنده دار بود، اما بعدش كه با دقت موضوعات TAL رو خوندم ديدم ظاهرا اين موضوعات خيلي TAL هستند!!! البته تو RP كه داشتم، استادم به درستي تاكيد كرده بود كه موضوع پروژه من كاملا بي خطره و اصلا sensitive نيست و براي غير آمريكاييها open position هست، ضمن اينكه از من هم خيلي تعريف و اومدن من به دانشگاهشون رو باعث افتخارشون عنوان كرده بود!! جدا از مساله RP، در مرحله بعدي شايد سابقه كارم هم تو قضيه طولاني شدن كليرنس دخيل بوده باشه. در كل فكر مي كنم سفارت در دبي رو RP خيلي حساسه و اگر به سفارت ناشناخته تري مثل بيروت مي رفتم احتمالا تا الان ويزا تو پاسم خورده شده بود.
    ویرایش توسط hossein2266 : June 13th, 2011 در ساعت 03:24 PM

یکی از عوامل مهمی که ذکر نکردید دانشگاه ایران تان است.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    یکی از عوامل مهمی که ذکر نکردید دانشگاه ایران تان است.
    راستش به جز چند دانشگاه معلوم الحال كه نظامي يا ... هستند شخصا اعتقادي به اينكه طولاني شدن كليرنس ارتباطي با دانشگاهي كه ازش مدرك گرفتيم ممكنه داشته باشه، ندارم و اساسا دانشگاهها حتي اگر بخشي از اونها هم تو پروژه هاي حساس كار كنن نميتونن در حالت كلي خطرناك يا تاثيرگذار در كليرنس تلقي بشند. اگر دوستاني كه شرايطشونو بيان مي كنند نقش دانشگاهشون رو تو اين قضيه، پررنگ مي بينن تو قسمت 9 مي تونن اونو بيان كنن.

Junior Member

1- پذیرش مکانیک (لیسانس مکانیک و فوق هوافضا دارم)
    2- دکترا
    3- بدون فاند
    4- 6 مارچ
    5- دبی
    6- با توجه به اینکه هنوز استاد راهنما و موضوع تحقیقم مشخص نشده بود خودم یک research plan نوشتم و ای میل کردم.
    7- 4 سال سابقه کار در شرکت هایی مثل مرکز تحقیقات نیرو و مپنا
    8- سربازی را با دیپلم رفته ام بنابراین به آن اشاره ای نکردم
    9- یک ماه و نیم بعد از مصاحبه و فرستادن CV و RP وقتی سایت را چک کردم درخواست یک نامه از استاد راهنما کرده بودند که در آن به محل تامین فاند، اینکه پروژه ممنوعیت صدور تکنولوژی نداشته باشه و نیز کاربرد های آن اشاره شده باشه. متاسفانه دانشگاه نامه را با یک ماه تاخیر ارسال کرد و سفارت به ای میل های پیگیری من در مورد اینکه نامه را دریافت کرده یا خیر جوابی نمی دهد. لازم به ذکر است که دو سال پیش کلیرنس یکی از دوستانم که مثل من هوافضا خوانده بود 45 روزه آمد. یکی دیگر دوستانم که در مپنا سابقه کار داشت هم 30 روزه کلیر شد. ضمنا کلیرنس همسرم نیز 20 روزه آمد. نمی دانم چرا مال من اینقدر به درازا کشیده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tomahawk نمایش پست ها
    1- پذیرش مکانیک (لیسانس مکانیک و فوق هوافضا دارم)
    2- دکترا
    3- بدون فاند
    4- 6 مارچ
    5- دبی
    6- با توجه به اینکه هنوز استاد راهنما و موضوع تحقیقم مشخص نشده بود خودم یک research plan نوشتم و ای میل کردم.
    7- 4 سال سابقه کار در شرکت هایی مثل مرکز تحقیقات نیرو و مپنا
    8- سربازی را با دیپلم رفته ام بنابراین به آن اشاره ای نکردم
    9- یک ماه و نیم بعد از مصاحبه و فرستادن CV و RP وقتی سایت را چک کردم درخواست یک نامه از استاد راهنما کرده بودند که در آن به محل تامین فاند، اینکه پروژه ممنوعیت صدور تکنولوژی نداشته باشه و نیز کاربرد های آن اشاره شده باشه. متاسفانه دانشگاه نامه را با یک ماه تاخیر ارسال کرد و سفارت به ای میل های پیگیری من در مورد اینکه نامه را دریافت کرده یا خیر جوابی نمی دهد. لازم به ذکر است که دو سال پیش کلیرنس یکی از دوستانم که مثل من هوافضا خوانده بود 45 روزه آمد. یکی دیگر دوستانم که در مپنا سابقه کار داشت هم 30 روزه کلیر شد. ضمنا کلیرنس همسرم نیز 20 روزه آمد. نمی دانم چرا مال من اینقدر به درازا کشیده است.
    شما حتماً باید پیگیری کنید ببینید Advisor Letter به پروندتون اضافه شده یا نه. چون تا زمانیکه نامه به دستشون نرسیده باشه پرونده شما تو حالت کما باقی میمونه. همچین مشکلی برای منم پیش اومده بود. به نظرم از طریق واشنگتن هم پیگیری کنید بد نیست.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agricultural Engineering

کسی هست که کابل مصاحبه شده باشه و بیشتر از 2 ماه منتظر باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران-قدرت

آفيسر چيزي بهتون نگفت؟؟ درباره ي مدت زمان كلير شدن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    1- برق- كنترل
    2- دكترا
    3- فول فاند
    4- 12 آپريل
    5- دبي
    6- RP از استادم داشتم و بعد مصاحبه ايميل كردم.
    7- يك سال و نيم سابقه كار در يكي از شركتهاي معروف اما بدون تحريم!
    8- سربازي از طريق بنياد ملي نخبگان
    9- به نظرم دليل اصلي طولاني شدن كليرنس براي من به موضوع كار دكترام كه قراره كنترل انرژي از طريق روشهاي هوشمند باشه ربط داره. تا موقع مصاحبه حتي فكر اينكه اين موضوع ميتونه Technology Alert List قلمداد بشه برام خنده دار بود، اما بعدش كه با دقت موضوعات TAL رو خوندم ديدم ظاهرا اين موضوعات خيلي TAL هستند!!! البته تو RP كه داشتم، استادم به درستي تاكيد كرده بود كه موضوع پروژه من كاملا بي خطره و اصلا sensitive نيست و براي غير آمريكاييها open position هست، ضمن اينكه از من هم خيلي تعريف و اومدن من به دانشگاهشون رو باعث افتخارشون عنوان كرده بود!! جدا از مساله RP، در مرحله بعدي شايد سابقه كارم هم تو قضيه طولاني شدن كليرنس دخيل بوده باشه. در كل فكر مي كنم سفارت در دبي رو RP خيلي حساسه و اگر به سفارت ناشناخته تري مثل بيروت مي رفتم احتمالا تا الان ويزا تو پاسم خورده شده بود.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amoun نمایش پست ها
    آفيسر چيزي بهتون نگفت؟؟ درباره ي مدت زمان كلير شدن؟؟
    من چيزي نپرسيدم، اونم قاعدتا چيزي نگفت!

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین