صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 110

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از کابل - افغانستان 2011

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از کابل - افغانستان 2011

به علت درخواست دوستان این تاپیک برای پرسش و پاسخ در زمینه pick up ویزا از افغانستان ایجاد شد.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

پیش فرض پاسخ : pick up ویزا از کابل

سلام دوستان
    آیا کسی، آژانسی یا یک جای معتبر برای پیک اپ ویزا از کابل رو میشناسه؟
    مرسی

سلام به همگی
    سوالی که دارم اینه که آیا میشه به کسی که برای مصاحبه میره پاسو داد تا پیک آپ کنه؟ (بیشتر منظورم اینه که اونطرفی که میره کابل نیازه که به خاطر صدور ویزای ما بیشتر بمونه یا همزمان با اینکه کار خودش تموم میشه صدور ویزا هم به پایان میرسه. دوستان با تجربه تو این زمینه لطف کنن و شرح بدن مسئله رو
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1365ir نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سوالی که دارم اینه که آیا میشه به کسی که برای مصاحبه میره پاسو داد تا پیک آپ کنه؟ (بیشتر منظورم اینه که اونطرفی که میره کابل نیازه که به خاطر صدور ویزای ما بیشتر بمونه یا همزمان با اینکه کار خودش تموم میشه صدور ویزا هم به پایان میرسه. دوستان با تجربه تو این زمینه لطف کنن و شرح بدن مسئله رو
    خیلی ممنون
    والا معمولش این هست که شما میرید روز اول پاسپورت رو تحویل میدین و فرداش میرید تحویل میگیرید

یعنی‌ کسی‌ که مصاحبه داره، باید یک روز بیشتر بمونه، اما پیش اومده که کسی‌ اینو نمیدونسته، و بلیط برگشت خریده بوده و توضیح داده و همون روز ویزاشو چسبوندن!

با آرزوی چسبش سریع

Junior Member

اين نامه اي که کابل براي پيک آپ به عنوان وکالت ميخاد بايد محضري باشه يا همين جوري هم قبوله؟ فارسي باشه يا انگليسي؟
    ویرایش توسط cyruspk : June 15th, 2011 در ساعت 08:04 PM

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    والا معمولش این هست که شما میرید روز اول پاسپورت رو تحویل میدین و فرداش میرید تحویل میگیرید

یعنی‌ کسی‌ که مصاحبه داره، باید یک روز بیشتر بمونه، اما پیش اومده که کسی‌ اینو نمیدونسته، و بلیط برگشت خریده بوده و توضیح داده و همون روز ویزاشو چسبوندن!

با آرزوی چسبش سریع
    من دقیقا همین سوال رو از آفیسر اونجا کردم که برام مقدور نیست با توجه به بازرسی های پلیس افغانستان بذارم پاسپورتم تو سفارت بمونه اون وسط حرفم گفت سیاستشون رو تغییر دادن و دیگه وقتی ویزا پرینت و حاضر می شه تماس می گیرن و وقتی مراجعه کنین فقط می خوان که ویزا رو بچسبونن فلذا همون روز تحویل می دن (معطلی رفیق من هم حدود دو ساعت بود همون روز عصر که رفت برای پیکاپ: 5 جوون 2011) اما مامور افغانی آخرش که کارم تموم شد دوباره حرف همون چند روز موندنو زد که گفتم آفیسر اونجوری گفته گفت اگه حاضر باشه می دیم اگه نباشه باید یه شب بمونه که منم توصیم اینه که چونه بزنین....

نقل قول نوشته اصلی توسط cyruspk نمایش پست ها
    اين نامه اي که کابل براي پيک آپ به عنوان وکالت ميخاد بايد محضري باشه يا همين جوري هم قبوله؟ فارسي باشه يا انگليسي؟
    cyruspk عزیز من این متنو از روی یکی دیگه از تاپیک ها برداشتم که گفتن اینو نوشتن و دادن به سفارت:

In order to pickup my US visa, I hereby authorize Mr. XXX, holder of passport number XXX, to submit my passport to the US embassy in Kabul, and take it back afterwards along with my I-20 form.

My detailed information is as follows:

Full Name:

Passport Number:

Case Number:

My Sincere Regards,
    XX

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, AUT

سلام، پیک آپ ویزا توسط شخص ثالث که امکان پذیر هست، به طور مثال با همین متنی که دوستمان گذاشتن موضوع حل شدست. بهتره این پیشنهاد رو بدیم کسانی که برای پیک ویزا این زحمت رو متحمل میشن، نصف هزینه سفر رو هر کس برعهده بگیره. دوستانی که از 20 جون به بعد قصد سفر به کابل دارن، زمان پروازشون را از قبل در این تاپیک اعلام کنن تا باهاشون تماس بگیریم. ای کاش همه دوستان همکاری کنن.

سلام
    من 3 جولای میرم کابل.

Junior Member

با نظر alamdari206 کاملا موافقم. دوستان اگر پیغام بذارند خیلی خوب میشه تا واسه همه چیز هماهنگی کنیم.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین