صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

توجه کنید که هیچ یک ز بیمه های ایرانی مورد قبول سفارت فنلاند نیست و اگر حتی به اشتباه یکی از آنها به شما پیشنهاد شد، در صورت اقدام، بعدا ً برای شما مشکل لیجاد خواهد شد.

من (به صورت آنلاین و در عرض 5 دقیقه!) برای SwissCare اقدام کردم و تا حالا سفارت از من پذیرفته است و مشکلی نبوده. دوستان به هیچ وجه از بیمه البرز یا بیمه های دیگه استفاده نکنند.
    مؤید باشید.

پیش فرض پاسخ : توجه کنید! (بیمه)

جناب علي آقا:
    ميشه يكم توضيح بدي چجوري بيمه گرفتي؟با كارت اعتباري هم ميشه؟
    وديگه اينكه چقدر هزينه داشت؟
    راستي مصاحبه هم كردن؟چي پرسيدن؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

بچه ها کسی امسال بیمه گرفته؟ من برای خرید بیمه مشکل دارم همه جا بیشتر از 500$ اما شرکتها تا سقف 500$ کارت اعتباری می دن. لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی ام کنه من 24 خرداد وقت سفارت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepinoud
    بچه ها کسی امسال بیمه گرفته؟ من برای خرید بیمه مشکل دارم همه جا بیشتر از 500$ اما شرکتها تا سقف 500$ کارت اعتباری می دن. لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی ام کنه من 24 خرداد وقت سفارت دارم
    سلام.
    بیمه Swiss Care را بگیر.قیمتش هم خوبه یکسالش 448.80 یورو هستش و کارکردن با اوون هم راحته.

Junior Member

منم می خواستم از swiss care بگیرم اما 450 یورو بیشتر از 600$ میشه. شما از کجا کارت اعتباری گرفتید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

من از طریق بکی از فامیلام این کار رو کردم.اطلاعات اضافه ندارم که بتونم کمکتون کنم.ولی شاید الان اوون بچه هایی که الان فنلاند هستن بتونن کمکتون کنند. پیشنهاد می کنم با اوونها تماس بگیرید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashymashy نمایش پست ها
    سلام.
    بیمه Swiss Care را بگیر.قیمتش هم خوبه یکسالش 448.80 یورو هستش و کارکردن با اوون هم راحته.
    درود...
    با این حساب برای دو سال نزدیک 900 یورو باید بدهیم!؟
    ببخشید این بیمه همان بیمه ی دانشجویی است یا بیمه سلامت یا چیز دیگری؟!
    من در یکی از فایل های دانشگاه هلسینکی خوندم که برای دو سال باید مبلغ 30.000 یورو برای health insuranceبدیم و برای یه سال 100.000 یورو...
    آیا این بیمه یه چیز دیگه است یا همینی است که شما می گویید؟!سوئد اگه اشتباه نکنم این بیمه رو نمیخاد،درسته؟!

سلام دوستان
    حالا اگه این 500$ را بدیم و آخرش بهمون ویزا ندن به سر این بیمه چی میاد؟
    میشه دوباره پولشو پس گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز

بچه ها اصلا سفارت فنلاند بیمه داخلی قبول نمی کنن
    من کلی زنگ زدم به سفارت و گفت ما به دانشجوها swiss care پیشنهاد می کنیم
    من کلی نا امید شدم چون swiss care خرید online کلی پرس و جو کردم و یه شرکت توی تهران پیدا کردم که خرید اینترنتی انجام میده
    رفتم اونجا و بیمه 448 یورو تموم شد که از من 50 هزار تومان بیشتر گرفتن (حق الزحمه) کلش شد 645 هزار تومن
    فقط قبلش حتما یه دور خودتون تو سایتش برید مراحل چک کنید باید بیمه ای و انتخاب کنید که 100 هزار دلار کاور می ده (یعنی تحصیل 2 سال و کمتر از 2 سال)

شرکتش هم تاپکو 88993808

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز

توی سایت نوشته بود که مدرک بیمه رو وقتی وزا آماده میشه و پاسپورت رو می برید برای اینکه توش ویزا بزنند باید نشون بدیم. درسته؟ روز مصاحبه ( تحویل مدرک) که لازم نیست همراه داشته باشیم؟

صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین