صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان این سوال منم هست ..آیا این بازه رو باید یک ساله در نظر بگیریم یا دو ساله؟
    راستش من یه ذره گیج شدم به 3 دلیل زیر:
    1-تو سایت دانشگاه و نامه پذیرشم زده کلاس ها 27 آگوست 2012 شروع میشن تا 26 می 2013

2-از طرفی هم نوشته :
    The autumn semester officially begins on 1 August and ends on 31 December. The spring semester begins on 1 January and ends on 31 July.

3- تو نامه notification of admission زده: programme start date: 20 august 2012

خالا من کدوم تاریخ ها رو باید در نظر بگیرم؟؟
    1)از 27.08.2012 تا 26.05.2013؟؟؟
    2)از 01.08.2012 تا 31.07.2013؟به نظر خودم این تاریخ از همه منطقی تره
    3)از 20.08.2012 تا ...........؟؟؟؟؟؟
    ببینید نیازی به پیچیده کردن نیست. اگه هم دوستان نظری عنوان میکنند میشه در موردش تصمیم گرفت. اما نظر من:
    سفارت از شما میخواد این جمله رو پر کنید "I have registered for the term/year …,…,…-…,…,… as present" که در اون اعلام میکنید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ من برای ترم یا سال ثبت نام کردم که اگه به فرم Enrolment form که برای دانشگاه فرستادید نگاه کنید شما حضور خودتون رو برای ترم پاییز و بهار با زدن تیک کنار attending اعلام کردید یعنی ثبت نام کردید.
    نتیجه: شروع ترم پاییز تا انتهای ترم بهار یعنی 01.08.2012 الی 31.05.2013. ولی باز هم میگم نیازی به حسایت نیست و اگه شما یک سال کامل یعنی تا انتهای جولای رو هم بزنید اشکالی ندارد.

Junior Member

تو قسمت Previous studies نوشته
    Please fill in this information if you are applying for your first residence permit and are not an undergraduate student
    ولی توی فرم student card application واسه من با وجودیکه واسه فوق لیسانس پذیرش گرفتم اما undergraduate رو تیک زده حالا نباید این قسمتو پر کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    تو قسمت Previous studies نوشته
    Please fill in this information if you are applying for your first residence permit and are not an undergraduate student
    ولی توی فرم student card application واسه من با وجودیکه واسه فوق لیسانس پذیرش گرفتم اما undergraduate رو تیک زده حالا نباید این قسمتو پر کنم؟
    واسه من و این طور که میدونم چند نفر دیگه هم undergraduate تیک خورده بود که دلیلشو نمیدونم ولی فکر کنم چیز مهمی نباشه چون شما شماره دانشجویی دارید که مشخص میکنه چه رشته ای و چه مقطعی هستید. به خاطر همین نباید معیار شما برای پر کردن فرمهای سفارت باشه. شما برای ارشد پذیرش گرفتی و برای ارشد هم درخواست اقامت میدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Novecento نمایش پست ها
    واسه من و این طور که میدونم چند نفر دیگه هم undergraduate تیک خورده بود که دلیلشو نمیدونم ولی فکر کنم چیز مهمی نباشه چون شما شماره دانشجویی دارید که مشخص میکنه چه رشته ای و چه مقطعی هستید. به خاطر همین نباید معیار شما برای پر کردن فرمهای سفارت باشه. شما برای ارشد پذیرش گرفتی و برای ارشد هم درخواست اقامت میدید.
    خوب حالا که باید این قسمت رو پر کنم فقط لیسانس رو بنویسم یا دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم بنویسم این قسمت؟؟

Junior Member

خوب حالا که باید این قسمت رو پر کنم فقط لیسانس رو بنویسم یا دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم بنویسم این قسمت؟؟
    فقط مدرک لیسانس رو بنویسید.

با سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم در مورد عکسی که باید موقع مصاحبه به سفارت بدیم. من یه چند جا خوندم 3.5 * 4.5 آیا این درسته؟ آیا میشه 6*4 گرفت بعد ایجوریش کرد یا خود عکاس باید اینجوری تحویلش بده؟

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط r_ahmadi_1983 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم در مورد عکسی که باید موقع مصاحبه به سفارت بدیم. من یه چند جا خوندم 3.5 * 4.5 آیا این درسته؟ آیا میشه 6*4 گرفت بعد ایجوریش کرد یا خود عکاس باید اینجوری تحویلش بده؟

ممنون از راهنماییتون
    سلام

به نظر میاد که 6 در 4 هم قبول میکنن ولی اگر می خواهین که سایز 36 در 47 دربیاد باید بدین عکاس من هم خودم اینکار رو کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط us911 نمایش پست ها
    سلام

همون نزنی که سابقه کار داری بهتره چون 30 سال هم که سابقه داشته باشی باز هم ربطی به ویزا نداره و شما یک سال داری و اونهم نصفه و نیمه. با 10 سال کار هم دلیل نمیشه که می خوای برگردی چه برسه با 1 سال اونهم پاره وقت . به نظر من اگه نزنی بهتره چون بیخود شلوغش کردی. باز تصمیم نهائی با شماست.
    من شخصن ترجیح دادم سابقه کارمو بزنم تو فرم..از چند نفر شنیدم بهتره بزنی و یه نامه مختصر از گواهی کارم هم بدون بیمه ارایه میدم

من شخصن ترجیح دادم سابقه کارمو بزنم تو فرم..از چند نفر شنیدم بهتره بزنی و یه نامه مختصر از گواهی کارم هم بدون بیمه ارایه میدم
    همونطور که گفتم : باز تصمیم نهائی با شماست.

امیدوارم که موفق بشی

تو فرم واسه این سوال همش 4 خط جا گذاشته:
    Why do you wish to study in Finland and in this particular field? Please fill this in if you are applying for your first residence permit
    آخه من توضیحاتم 13-14 خط میشه به نظرتون چیکار کنم؟؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time