صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

دوستان عزیز منظور از National identity number کد ملی هست یا شماره پاسپورت؟

Junior Member

دوستای گل منو لطفن راهنمایی کنید جواب این دو تا سوال رو چی باید بدم واسه فرم درخواست ویزا:
    1)Member State of first entry
    2) Member State(s) of destination

Junior Member

سلام دوستان. من فنلاند دانشجو هستم و برای خانوادم فرم های سفارت رو دارم پر میکنم. سوالی که دارم اینه که تو قسمته: Personal data of the family member who is an EU, EEA or CH citizen"
    من باید اطلاعات خودم رو وارد کنم؟ آیا منی که اینجا دانشجو هستم و residence permit دانشجویی دارم EU Citizen حساب میشم؟
    با تشکر

Iran - Passport and Immigration Police
    توی اون قسمت به صورت تایپی جا نمیشه؛ دستی شما نوشتید؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    Iran - Passport and Immigration Police
    توی اون قسمت به صورت تایپی جا نمیشه؛ دستی شما نوشتید؟؟
    بله تایپی جا نمیشه، من دستی نوشتم. به غیر از این کد پستی هم تا 9 عدد جا میشه اون رو هم دستی نوشتم.

تعجب از این می کنم که بعضی از سوالات بیش از بیست بار پرسیده میشن ولی بعضی گزینه های فرم ها اصلا بهشون اشاره ای نمیشه.
    در آخر فرم در امضا نوشته name in block letters که من متوجه نمیشم آیا منظور حروف بزرگه یا منظور اینکه سرهم نباشه و جداجدا نوشته بشن حروف؟
    اکثر امضاها حرف اول اسم و فامیل رو بزرگ مینویسن بقیش حالا چه مخفف چه کامل به صورت چسبیده به هم باحروف کوچیک. حالا اینجا تکلیف چیه؟ اون وقت امضای اینجا با امضای پاسپورت فرق میکنه که...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afn2028 نمایش پست ها
    تعجب از این می کنم که بعضی از سوالات بیش از بیست بار پرسیده میشن ولی بعضی گزینه های فرم ها اصلا بهشون اشاره ای نمیشه.
    در آخر فرم در امضا نوشته name in block letters که من متوجه نمیشم آیا منظور حروف بزرگه یا منظور اینکه سرهم نباشه و جداجدا نوشته بشن حروف؟
    اکثر امضاها حرف اول اسم و فامیل رو بزرگ مینویسن بقیش حالا چه مخفف چه کامل به صورت چسبیده به هم باحروف کوچیک. حالا اینجا تکلیف چیه؟ اون وقت امضای اینجا با امضای پاسپورت فرق میکنه که...
    من خودم اسممو تایپ کردم کامل با یک فاصله بین نام و نام خانوادگی و بعد از پرینتم بالای اون که جا گذاشته امضا کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    من خودم اسممو تایپ کردم کامل با یک فاصله بین نام و نام خانوادگی و بعد از پرینتم بالای اون که جا گذاشته امضا کردم.
    مرسی.
    من فکر کردم اون نوشته در توضیح نحوه امضا هست و واسه همین گیج شدم ولی الان که شما گفتید دیدم زیر خط هم جا واسه تایپ کردن هست. بهرحال ممنون

دوستان بحث سوالات مربوط به فرم های متاهل ها متاسفانه اصلا خوب پاسخ داده نشدن در این تاپیک و بیشتر ابهام ایجاد میکنن.
    الان یه سوال خیلی بزرگ در ذهن من اینه که آیا باید گواهی تمکن مالی رو جداگانه گرفت یا فقط من یه گواهی بگیرم با جمع مبالغ کافیه.؟؟؟ در فرم pk1_plus در section A نوشته information on the sponsor که خوب همین ابهام ایجاد میکنه که اگه منو اسپانسر در نظر میگیرن پس باید فقط یه گواهی بگیرم که کل پول یه سال توی اون باشه و از طرفی وقتی با سفارت تماس گرفتم گفتش باید جداگانه بگیرید چون مدارکتون جداگانه بررسی میشه ولی وقتی من یکم باهاش چونه زدم گفت شاید هم یکی کافیه!!!!

و همینطور در همون فرم در قسمت income نمیدونم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم:
    اگر یه گواهی بگیرم کدوم و اگر واسه دونفرمون گواهی بگیرم کدوم رو انتخاب کنم. در ضمن همینجا بگم personal assets or those of a family member که منظور دارایی هستش با وجوه شخصی که همون گواهی تمکنه تا جایی که من میدونم فرق میکنه.
    و اما دو گزینه ای که با توجه به یکی یا دوتا گواهی تمکن مالی موندم کدومو انتخاب کنم:
    other income received by the family member applying for a residence permit in his/her home country or other country;spesify:
    که من در اینجا باید بنویسم personal funds
    و گزینه بعدی
    I have an income which is none of the above:
    که باز در این دومی هم میتونم بنویسم personal funds

Junior Member

دوستان فرم و حتما باید تایپ کرد؟ دستی نمیشه پر کرد؟