صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط hulkdx نمایش پست ها
    دوستان فرم و حتما باید تایپ کرد؟ دستی نمیشه پر کرد؟
    چرا دوست عزیز، دستی هم میتونید پر کنید. اونها از شما اطلاعات میخواهند دستی و تایپی فرقی نمیکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    بله تایپی جا نمیشه، من دستی نوشتم. به غیر از این کد پستی هم تا 9 عدد جا میشه اون رو هم دستی نوشتم.
    یعنی یه بقیه قسمت ها رو تایپ کردین ، این دو قسمت رو دستی نوشتین؟ اونوقت اینجوری ایراد نگرفتن که مثلا چرا یه قسمت هایی تایپیه یه قسمت هایی دستی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها
    یعنی یه بقیه قسمت ها رو تایپ کردین ، این دو قسمت رو دستی نوشتین؟ اونوقت اینجوری ایراد نگرفتن که مثلا چرا یه قسمت هایی تایپیه یه قسمت هایی دستی؟
    دوست گرامی، بحث به این سادگی رو چرا انقدر بزرگش میکنید. شما میتونید برای اطمینان خودتون یک نسخه با دست پرکنید و یک نسخه هم اینجوری که دیگه جای شک هم نباشه. خب این کاملا واضح که اون دو قسمت رو نمیتونید تایپ کنید دیگه. یا اصلا تایپ نکنید یا راه دیگه ای جز این کار ندارید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    تو قسمت i have registered for the term/year تاريخ رو چطور وارد كنيم؟ همون ١٨ آگست ٢٠١٤ تا ١٨ آگست ٢٠١٥؟ قسمت بعديش as present رو بايد تيك بزنيم؟
    تو سایت دانشگاه TUT که اینطور نوشته:

The autumn semester officially begins on 1 August and ends on 31 December. The spring semester begins on 1 January and ends on 31 July

واسه همون من تاریخ رو می نویسم 01.08.2014 تا 31.07.2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    دوست گرامی، بحث به این سادگی رو چرا انقدر بزرگش میکنید. شما میتونید برای اطمینان خودتون یک نسخه با دست پرکنید و یک نسخه هم اینجوری که دیگه جای شک هم نباشه. خب این کاملا واضح که اون دو قسمت رو نمیتونید تایپ کنید دیگه. یا اصلا تایپ نکنید یا راه دیگه ای جز این کار ندارید!
    استرسه دیگه ... آدم به همه چی مشکوک میشه. من آخه کدپستی رو تا همون جایی که جا میشد تایپ کرده بودم. واسه پاسپورتم فقط نوشته بودم immigration police که جا بشه. حالا عوضش می کنم. ممنون.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تو قسمت B فرم ole-opi :
    If you intend to stay in Finland for longer than the duration of your studies, explain why

و
    If you wish to be issued a residence permit for longer than the duration of your studies, explain why

رو باید خالی بذاریم دیگه؟

همچنین در قسمت C :

5
    Additional information for the application
    Please state whether there is any other purpose for your residence in Finland than that stated above which you wish to declare. You may also state any other facts or additional information that are relevant for your application or for your coming to Finland. You may enclose a separate appendix if necessary.
    چیزی ننویسیم موردی داره؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

آیا باید گواهی تمکن مالی رو جداگانه گرفت یا فقط من یه گواهی بگیرم با جمع مبالغ کافیه.؟؟؟ در فرم pk1_plus در section A نوشته information on the sponsor که خوب همین ابهام ایجاد میکنه که اگه منو اسپانسر در نظر میگیرن پس باید فقط یه گواهی بگیرم که کل پول یه سال توی اون باشه و از طرفی وقتی با سفارت تماس گرفتم گفتش باید جداگانه بگیرید چون مدارکتون جداگانه بررسی میشه ولی وقتی من یکم باهاش چونه زدم گفت شاید هم یکی کافیه!!!!

و همینطور در همون فرم در قسمت income نمیدونم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم:
    اگر یه گواهی بگیرم کدوم و اگر واسه دونفرمون گواهی بگیرم کدوم رو انتخاب کنم. در ضمن همینجا بگم personal assets or those of a family member که منظور دارایی هستش با وجوه شخصی که همون گواهی تمکنه تا جایی که من میدونم فرق میکنه.
    و اما دو گزینه ای که با توجه به یکی یا دوتا گواهی تمکن مالی موندم کدومو انتخاب کنم:
    other income received by the family member applying for a residence permit in his/her home country or other country;spesify:
    که من در اینجا باید بنویسم personal funds
    و گزینه بعدی
    I have an income which is none of the above:
    که باز در این دومی هم میتونم بنویسم personal funds

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    تو قسمت B فرم ole-opi :
    If you intend to stay in Finland for longer than the duration of your studies, explain why

و
    If you wish to be issued a residence permit for longer than the duration of your studies, explain why

رو باید خالی بذاریم دیگه؟

همچنین در قسمت C :

5
    Additional information for the application
    Please state whether there is any other purpose for your residence in Finland than that stated above which you wish to declare. You may also state any other facts or additional information that are relevant for your application or for your coming to Finland. You may enclose a separate appendix if necessary.
    چیزی ننویسیم موردی داره؟
    سوال اول و دوم جواب بلی است و در مورد additional information هم منم میخواستم چیزی ننویسم ولی یکی از دوستان گفت بهتر بنویسی. منم راجع به اینکه چرا این دانشگاه و انتخاب کردم یکم توضیح دادم!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

آخه گفته هدف ديگه اي داريد كه قبلا نگفته باشيد! من فردا ظهر وقت دارم.اما نميدونم واقعا چي بنويسم.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

دوست گراميafn
    شما اگر جدا جدا يا يكجا نامه تمكن بگيري هر دوش قبوله
    فرم pk1-plus در صورتي كه شما و همسرتون هر دو درخواست رزيدنسي دارين نيازي نيست.