صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

توی خیلی از پست ها دیدم که خیلی ها نوشته بودند به محض اینکه رسیدید فنلاند برید سریع Finnish ID رو بگیرید.

فرم ویزای دانشجویی رو که الان داشتم نگاه میکردم دیدم که یه قسمت داره دقیقا در مورد همین Finnish ID, که نوشته اگه میخواین همزمان با پروسه ی ویزاتون براتون Finnish ID هم صادر شه این قسمت رو تیک بزنید. یعنی کسی تا حالا این قسمت رو تیک نزده که بیشتریا رفتن اونجا تازه بعد از ورود برای Finnish ID اقدام کردند یا اینکه تازه گذاشتن این گزینه رو؟

عکس از این قسمت فرم رو همین پایین attach کردم:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png FID.PNG (85.8 کیلوبایت, 25 views)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    توی خیلی از پست ها دیدم که خیلی ها نوشته بودند به محض اینکه رسیدید فنلاند برید سریع Finnish ID رو بگیرید.

فرم ویزای دانشجویی رو که الان داشتم نگاه میکردم دیدم که یه قسمت داره دقیقا در مورد همین Finnish ID, که نوشته اگه میخواین همزمان با پروسه ی ویزاتون براتون Finnish ID هم صادر شه این قسمت رو تیک بزنید. یعنی کسی تا حالا این قسمت رو تیک نزده که بیشتریا رفتن اونجا تازه بعد از ورود برای Finnish ID اقدام کردند یا اینکه تازه گذاشتن این گزینه رو؟

عکس از این قسمت فرم رو همین پایین attach کردم:
    سلام
    این فینیش ای دی نیست بلکه شماره تامین اجتماعی هست بنظر من تیک بزنید چون بعدها بهش نیاز دارید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    این فینیش ای دی نیست بلکه شماره تامین اجتماعی هست بنظر من تیک بزنید چون بعدها بهش نیاز دارید
    احتمال داره که پروسه ی ویزا رو کمی طولانی تر کنه؟

دوستانی که سال پیش و امسال برای ویزا اقدام کردید آیا این گزینه رو تیک زدید؟

درود
    طولانی تر کردن یا نه رو نمی دونم .
    ولی من تیک زدم. چون مثالی که خودش زده بود نشون میداد که ثبت شدن اطلاعاتت می تونه کارات رو مثلا تو بانک یا برای کارفرما تسهیل تر کنه.
    ضمن این که سام هم جواب دادن زدن و خوب ایشون الان اونجا هستن .
    . . . . . . Never give up

به نظرم تیک بزنید همین الان راحت بگیریدش. تقریبا همه کارهای اداری و بسیاری از سرویس های اینجا با همون شماره social security number انجام میشه. الان هم نگیرید بعد که اومد اینجا باید برید از مایستراتی بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management - Aalto University

دوستان این فرم را نمبشه دستی پر کرد؟ کد پستی را نمی تونم پر کنم 2 کاراکتر کم میارم
    من از swisscare بیمه گرفتم.
    الان باید Do you have a European Health Insurance Card? را yes بزنم یا no؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darkknightt نمایش پست ها
    دوستان این فرم را نمبشه دستی پر کرد؟ کد پستی را نمی تونم پر کنم 2 کاراکتر کم میارم
    من از swisscare بیمه گرفتم.
    الان باید Do you have a European Health Insurance Card? را yes بزنم یا no؟
    درود
    اگر کامپیوتری پر میکنید ، 2-3 تا قسمت جا نمشه . یکیش همینه. این قسمت ها رو دستی بعدش پرکنید. و بعدش ازش کپی بگیرید چون 2 نسخه می خواهد.
    نه این قسمت رو No بزنید . ربطی نداره که شما بیمه خریدید ، این شامل حال ما نمیشه .
    . . . . . . Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

سلام
    دوستانی که متاهل هستن و اقدام برای ویزا کردن ایا باید فرم ole_ph1 مشخصات همسر داخلش باشه یعنی باید توسط همسر دانشچو کامل شه؟
    2.فرم pk1_plus رو خود دانشجو پر میکنه دیگه؟ توی قسمت income واسه ی personal asstes or those of a family member همون تمکن مالی را بچه ها ارائه دادند کافی بوده؟ نیاز نیست بریم سند ملک ترجمه کنیم؟
    3. توی قسمت information on family life این فرم ها یه قسمتی داره سوال پرسیده که ؟Where and with whom is your spouse living now اگه همسر با دانشجو در ایران توی خونه ی پدری شوهر زندگی میکنه چی باید زد؟ باید نوشت که همسرم با من زتدگی میکنه یا با خانواده ی من زندگی میکنه؟ کدومشو بهتره بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pulp and paper Eng.Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که متاهل هستن و اقدام برای ویزا کردن ایا باید فرم ole_ph1 مشخصات همسر داخلش باشه یعنی باید توسط همسر دانشچو کامل شه؟
    2.فرم pk1_plus رو خود دانشجو پر میکنه دیگه؟ توی قسمت income واسه ی personal asstes or those of a family member همون تمکن مالی را بچه ها ارائه دادند کافی بوده؟ نیاز نیست بریم سند ملک ترجمه کنیم؟
    3. توی قسمت information on family life این فرم ها یه قسمتی داره سوال پرسیده که ؟Where and with whom is your spouse living now اگه همسر با دانشجو در ایران توی خونه ی پدری شوهر زندگی میکنه چی باید زد؟ باید نوشت که همسرم با من زتدگی میکنه یا با خانواده ی من زندگی میکنه؟ کدومشو بهتره بنویسیم؟
    سلام دوست عزیز
    بله فرم ole_ph1 توسط خود همسر پر بشه و فرم
    pk1_plus را شما برای ایشان پر کنید( من خودم تمام فرمها رو پر کردم اما خوب مشخصات را درست نوشتم) برای تمکن مالی نیازی به سند نیست
    همان bank statement جداگانه برای همسر تهیه شود کافیست. بهتره برای محل زندگی فقط بگید با هم زندگی میکنیم و تمام ادرسها رو یکی بزنید نیاز نیست بگید خانه برای چه کسی هست..

موفق باشی دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات آزاد تاکستان

دوستان من تو ساخت اکانت سایت مشکل دارم.3 راه برای ساخت اکانت هست که 1: از طریق شماره سیم کارته 2:حساب بانکی که خب مسلما باید واسه یکی ار هفت بانک فنلاند باشه 3: آی دی کارت که باید تو خود سفارت چک کنید. پس واسه ما میمونه گزینه اول ولی من هر چی سعی میکنم ارور میده!!! کسی میتونه کمک کنه؟ https://tunnistus.suomi.fi/VETUMALogin/app