صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 216 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

اونا رو فکر میکنم تو cv احتمالا بنویسید بهترە و به سفارت با مدارکتون ارائه بدید. ولی لیسانس و ارشد رو میتونید اونجا بنویسید.
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member

سلام دوستان
    من دعوتنامه از دانشگاه تامپر دارم به عنوان محقق که دوره قرارداد 7 ماهه هست (در واقع فرصت مطالعاتی دکتری)
    الان که با سفارت تماس گرفتم گفتن که نیازی به ویزا نداری و باید برای اجازه اقامت ثبت نام کنی.
    مشکل اینجاست که تو بخش اجازه اقامت برای محقق، نوشتن که نیاز به مدارک تحصیلی با ترجمه رسمی هست! منتها ازونجایی که من مدرک موقت دارم و برای یه فرصت مطالعاتی نمیصرفه که مدارکمو بخرم، میخواسم بپرسم آیا کسی از دوستان تا حالا همچین شرایطی داشته؟ و آیا واقعا مدارک قبلی براشون مهم هست؟ یا اینکه میشه من مدارک غیر اینو تحویل بدم و ویزا و اجازه اقامتمو بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من کل پست ها رو خوندم هیچ مطلبی در مورد قسمتی که من مشکل دارم نبود
    احتمالا این قسمت جدیدا اضافه شده

تو فرم آنلاین اجازه اقامت برای ریسرچر در مرحله دوم سوال میکنه که آیا من راضی هستم که اپلیکیشنم رو به کارفرما به اشتراک بزارم یا نه
    متنش رو پایین میزارم
    از سفارت هم به صورت حضوری پرسیدم نمی دونستن

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ببینم بله رو بزنم یا خیر رو

I wish to share my residence permit application to my employer, who is using Enter Finland for Employers

If you wish, your application can be shared with your employer in Enter Finland for Employers. In this case, your employer must report the key work conditions and submit statements concerning your employment before your identification visit.
    Your employer may also choose to pay the processing fee on your behalf. Your application will be linked to your employer using its Business ID, so ensure that you provide the correct Business ID. If your employer does not have a Business ID, the application may not be shared. For more detailed information on the e-service for employers, see our Internet site. If you consent to the use of the employer e-service for submitting and processing your application, you also consent to permit your employer to supplement your application through the e-service. Processing will not begin until the application has been supplemented. You also consent to requests for additional information regarding your application from your employer. Your application can be rejected if your employer does not provide said information by the deadline.

Yes
    No

Junior Member

اومدم جواب خودم رو بده!
    بالاخره تصمیم گرفتم نه رو بزنم و مشکلی هم پیش نیومد.
    دیروز جواب اپلیکیشنم اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام دوستان من کل پست ها رو خوندم هیچ مطلبی در مورد قسمتی که من مشکل دارم نبود
    احتمالا این قسمت جدیدا اضافه شده

تو فرم آنلاین اجازه اقامت برای ریسرچر در مرحله دوم سوال میکنه که آیا من راضی هستم که اپلیکیشنم رو به کارفرما به اشتراک بزارم یا نه
    متنش رو پایین میزارم
    از سفارت هم به صورت حضوری پرسیدم نمی دونستن

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ببینم بله رو بزنم یا خیر رو

I wish to share my residence permit application to my employer, who is using Enter Finland for Employers

If you wish, your application can be shared with your employer in Enter Finland for Employers. In this case, your employer must report the key work conditions and submit statements concerning your employment before your identification visit.
    Your employer may also choose to pay the processing fee on your behalf. Your application will be linked to your employer using its Business ID, so ensure that you provide the correct Business ID. If your employer does not have a Business ID, the application may not be shared. For more detailed information on the e-service for employers, see our Internet site. If you consent to the use of the employer e-service for submitting and processing your application, you also consent to permit your employer to supplement your application through the e-service. Processing will not begin until the application has been supplemented. You also consent to requests for additional information regarding your application from your employer. Your application can be rejected if your employer does not provide said information by the deadline.

Yes
    No

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان
    برای ویزای دانشجویی فنلاند آیا سفارت مدرک زبان میخاد؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوست من کمک کمک

من برای ریسرچ با فاند برا دانشگاه آلتو قبول شدم یک ساله
    چنتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین
    1- برا ویزا آیا مدرک زبان میخاد؟
    2-در فرم که دانشگاه داده این قسمت رو چی بزنم
    A-New employee (also hourly-paid teachers in an empl. rel.)
    B-Change to previously provided information
    C-Fee recipient external to Aalto
    کدومو تیک بزنم ؟A یا B یا c
    3-سوال بعدی Next-of-kin, name, tel. (ICE) چی بنویسم؟
    سوال بعدی
    4-Salaries or fees paid by Aalto University may be paid into the bank account specified below.
    Name of bank (Bank address needed in case of international payments)
    حساب بانکی ندارم اونجا ادرس بانک چی بنویسم ؟؟؟؟
    5-Please append your tax card to this form if you have not already submitted it to the Aalto payroll.
    کدومو تیک بزنم تو مالیات "اینم گزینه هاش" A,B,C,D,E
    Tax card appended-A-
    Tax card already submitted to payroll-B
    Tax card to be submitted later-C
    to my online bank (Aditro e-payslip)-D
    E- Tax card not to be submitted on paper or via Netposti (Netposti requires registration by employee)
    و سوال آخر
    شماره 6 -Period of validity of residence permit
    تو قسمت مشخصات فردی نوشته منظورش چیه؟
    ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"