صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 216

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم های سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان اگه شروع ترم 20Aug باشه به نظرتون بهترین تاریخی که برای درخواست شروع ویزا تو فرم بزنیم طوریکه سفارت به احتمال زیاد قبول کنه کی هست؟ چون من با توجه به اون می خوام بلیط تهیه کنم اما میترسم سفارت موافقت نکنه با تاریخم..من واسم فرقی نداره و حتی از 1Aug هم میتونم بیام اگه سفارت قبول کنه
    1aug خوبه و سفارت پارسال به هر کسی از هر تاریخی که درخواست داده بود ویزا داد ( حداقل تو 20-30 نفری که من پرسیدم ارشون). اما 15aug هم بیای به کارات میرسی. البته دقت کن تاریخی که می خوای بیای خونه داشته باشی اینجا. من خودم 20 روز قبل از شروع ترمم درخواست ویزا دادم و قبول کردن.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان اگه شروع ترم 20Aug باشه به نظرتون بهترین تاریخی که برای درخواست شروع ویزا تو فرم بزنیم طوریکه سفارت به احتمال زیاد قبول کنه کی هست؟ چون من با توجه به اون می خوام بلیط تهیه کنم اما میترسم سفارت موافقت نکنه با تاریخم..من واسم فرقی نداره و حتی از 1Aug هم میتونم بیام اگه سفارت قبول کنه
    با توجه به اینکه شما TUT قبول شدید، این نکته رو باید در نظر داشته باشید که TOAS قرارداد خوابگاه رو از اول آگوست تنظیم میکنه و شما چه اینجا باشید و چه نباشید باید اجاره ی ماه آگوست رو بدید به طور کامل... همونطور که OSX گفت، تاریخی که شما در فرمتون درج میکنید دقیقاً همون تاریخی هست که سفارت اقامت شما رو از اون تاریخ صادر میکنه... من دوستانی داشتم که پارسال حتی از June اقامت گرفتند.. پس نگرانی بابت تاریخ شروع اقامت نداشته باشید... فقط دقت داشته باشید که تاریخ درخواستیتون با تاریخ بیمه نامه تون یکسان باشه... به شخصه توصیه میکنم اگر میتونید از اوایل آگوست برید فنلاند چون هم از آب و هوای فوق العاده فنلاند در تابستون میتونید لذت ببرید و هم فرصت این رو دارید که با محیط آشنا بشید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شما TUT قبول شدید، این نکته رو باید در نظر داشته باشید که TOAS قرارداد خوابگاه رو از اول آگوست تنظیم میکنه و شما چه اینجا باشید و چه نباشید باید اجاره ی ماه آگوست رو بدید به طور کامل... همونطور که OSX گفت، تاریخی که شما در فرمتون درج میکنید دقیقاً همون تاریخی هست که سفارت اقامت شما رو از اون تاریخ صادر میکنه... من دوستانی داشتم که پارسال حتی از June اقامت گرفتند.. پس نگرانی بابت تاریخ شروع اقامت نداشته باشید... فقط دقت داشته باشید که تاریخ درخواستیتون با تاریخ بیمه نامه تون یکسان باشه... به شخصه توصیه میکنم اگر میتونید از اوایل آگوست برید فنلاند چون هم از آب و هوای فوق العاده فنلاند در تابستون میتونید لذت ببرید و هم فرصت این رو دارید که با محیط آشنا بشید...
    درود
    من تاریخی که برای ورود به TOAS اعلام کردم 13 آگوست بود، آیا اگر تاریخی ورودی که باید برای بیمه و سفارت تعیین کنیم 1 آگوست باشه مشکلی پیش نمیاد؟

میدونم که شما گفتید از اول آگوست اجاره خونه در نظر گرفته میشه ولی میخام یکبار دیگه تائید کنید تا خیالم جم باشه که بیخانمان نمیشم!
    دنیای زیبای ما!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    درود
    من تاریخی که برای ورود به TOAS اعلام کردم 13 آگوست بود، آیا اگر تاریخی ورودی که باید برای بیمه و سفارت تعیین کنیم 1 آگوست باشه مشکلی پیش نمیاد؟

میدونم که شما گفتید از اول آگوست اجاره خونه در نظر گرفته میشه ولی میخام یکبار دیگه تائید کنید تا خیالم جم باشه که بیخانمان نمیشم!
    خیر... هیچ مشکلی پیش نمیاد ... علاوه بر اینکه همونطور که گفتم TOAS قراردادهاش رو از اول آگوست شروع میکنه ("Degree students will sign their tenancy agreements for the period of 1.8.2012-31.5.2013.
    ") در نتیجه برای پر کردن تاریخ شروع اقامت در فنلاند میتونید همون اول آگوست رو مد نظر قرار بدید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

من این تاپیکو خوندم. یه نفر سوال منو داشت اما جوابی براش ندیدم.
    یه جا توی فرم اینو پرسیده:
    I have registered for the term/year …,…,…-…,…,… as present.
    سوال من این هست که توی این تاریخا چیو بزنیم؟
    مثلا 1 سپتامبر 2012 تا 1 سپتامبر 2013 یا 2014؟
    بازه ای که می دیم یک ساله باشه یا دو ساله؟
    تاریخ دقیق چی باشه؟
    من قراره برم تورکو و یه جا تو توضیحات دیدم شروع سال تحصیلی رو اول آگوست زده ولی شروع کلاسارو اول سپتامبر.

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elif نمایش پست ها
    من این تاپیکو خوندم. یه نفر سوال منو داشت اما جوابی براش ندیدم.
    یه جا توی فرم اینو پرسیده:
    I have registered for the term/year …,…,…-…,…,… as present.
    سوال من این هست که توی این تاریخا چیو بزنیم؟
    مثلا 1 سپتامبر 2012 تا 1 سپتامبر 2013 یا 2014؟
    بازه ای که می دیم یک ساله باشه یا دو ساله؟
    تاریخ دقیق چی باشه؟
    من قراره برم تورکو و یه جا تو توضیحات دیدم شروع سال تحصیلی رو اول آگوست زده ولی شروع کلاسارو اول سپتامبر.
    31/07/2013 - 01/08/2012

این چیزی بود که خود من استفاده کردم

Junior Member

دوستان این رو چی باید بنویسیم؟
    تو قسمت 1.4 How long do you intend to stay in Finland?

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    دوستان این رو چی باید بنویسیم؟
    تو قسمت 1.4 How long do you intend to stay in Finland?

اگه برای مستر میای بنویس 2 سال !

Junior Member

دوستان
    1)تو قسمت 1.2 که اطلاعات پاسپورت رو می خواد اینو چی بنویسم؟Country and authority of issue
    2)تو قسمت 1.3 اینو چی بنویسم؟ Contact information in Finland if different from above
    3)شماره تلفن مونو با فرمت بین المللی وارد کنیم یا معمولی؟ 0098912..؟ یا 0912..؟
    ویرایش توسط parham123 : May 27th, 2012 در ساعت 01:56 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    دوستان
    1)تو قسمت 1.2 که اطلاعات پاسپورت رو می خواد اینو چی بنویسم؟Country and authority of issue
    2)تو قسمت 1.3 اینو چی بنویسم؟ Contact information in Finland if different from above
    3)شماره تلفن مونو با فرمت بین المللی وارد کنیم یا معمولی؟ 0098912..؟ یا 0912..؟
    سلام

قسمت اول رو تو پاسپورت نوشته و قسمت دوم رو طبق تجربه دوستان قبلی خالی بزارید نباید مشکلی پیش بیاد