صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: Social Tie

پیش فرض پاسخ : Social Tie

ا سلام

من از دانشگاه فلوریدا پذیرش دکترا فول فاند تو دپارتمنت کشاورزی گرفتم.

در حال حاضز هم دارم تا چند ماه دیگه دکترا ما تو مالزی تو دپارتمنت عمران دفاع می کنم.

استادای راهنمام تو آمریکا هم خبر دارن و حتی دو تا پیپر خوب هم باهاشون دادم. در ضمن ازشون نامه گرفتم که کاری که من اینجا تو مالزی کردم متفاوت با کاری که اونچا فرار انجام بدم.

در ضمن رشته لیسانس و فوق من کشاورزی بوده و چون گرنت خوبی دادن اومدم اینجا شروع کردم.

سال 2011 هم همکار این دو تا استادای الانم بهم تو همین دپارتمنت فول اسکالرشیپ داد که به علت هزینه های اولیش اصلا برا مصاحبه نرفتم ولی نامه دانشگاه رو دارم.

میشه راهنماییم کنید در مورد اینکه چی تو مصاحبه باید بگم.

در ضمن من Bank Statement ندارم ولی سهام دو تا شرکت خصوصی را که کارشون مرتبط به رشته کارشتاسی من هست را دارم. یکی از شرکت ها اصلا از مدرک من استفاده می کنه و من رو چند سال بیمه کرده.

اگه این مدارک را برا social tie ترجمه کنم به درد می خوره ؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

درود دوستان
    آیا اصولا اگر ازدواج کرده باشید تاثیر منفی در روند مصاحبه داره؟
    یعنی اینکه ویزای F2 کلا چه تاثییری بر این موارد داره؟
    با توجه به اینکه فرمودید سند مالکیت تای محسوب نمیشه پس میمونه کار، اگه فقط یک نامه از یک شرکت یا موسسه داشته باشیم که بعد برگشتن مارو میخوان خوبه؟ ترجمه باید بشه قاعدتا درسته؟ و آیا میشه اون نامه از اول به انگلیسی نوشته بشه؟
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط HomayounfarMeh نمایش پست ها
    ا سلام

من از دانشگاه فلوریدا پذیرش دکترا فول فاند تو دپارتمنت کشاورزی گرفتم.

در حال حاضز هم دارم تا چند ماه دیگه دکترا ما تو مالزی تو دپارتمنت عمران دفاع می کنم.

استادای راهنمام تو آمریکا هم خبر دارن و حتی دو تا پیپر خوب هم باهاشون دادم. در ضمن ازشون نامه گرفتم که کاری که من اینجا تو مالزی کردم متفاوت با کاری که اونچا فرار انجام بدم.

در ضمن رشته لیسانس و فوق من کشاورزی بوده و چون گرنت خوبی دادن اومدم اینجا شروع کردم.

سال 2011 هم همکار این دو تا استادای الانم بهم تو همین دپارتمنت فول اسکالرشیپ داد که به علت هزینه های اولیش اصلا برا مصاحبه نرفتم ولی نامه دانشگاه رو دارم.

میشه راهنماییم کنید در مورد اینکه چی تو مصاحبه باید بگم.

در ضمن من Bank Statement ندارم ولی سهام دو تا شرکت خصوصی را که کارشون مرتبط به رشته کارشتاسی من هست را دارم. یکی از شرکت ها اصلا از مدرک من استفاده می کنه و من رو چند سال بیمه کرده.

اگه این مدارک را برا social tie ترجمه کنم به درد می خوره ؟

سلام دوست عزیز
    به نظر من بله به درد بخوره
    چون شما می تونی بگی من جای دیگه ای صاحب سرمایه هستم و کلا این طورا!
    مسائل مربوط به سوشال تای طبق گفته دوستان فقط بهونس برای ریجکت کردن

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود دوستان
    آیا اصولا اگر ازدواج کرده باشید تاثیر منفی در روند مصاحبه داره؟
    یعنی اینکه ویزای F2 کلا چه تاثییری بر این موارد داره؟
    با توجه به اینکه فرمودید سند مالکیت تای محسوب نمیشه پس میمونه کار، اگه فقط یک نامه از یک شرکت یا موسسه داشته باشیم که بعد برگشتن مارو میخوان خوبه؟ ترجمه باید بشه قاعدتا درسته؟ و آیا میشه اون نامه از اول به انگلیسی نوشته بشه؟
    بدرود
    دوست عزیز اینکه ازدواج کرده باشید مسئله خوبیه چون برای مسائل مربوط به سوشال تای میتونید بگید ازدواج کردید و برمی گردید چون همسرتون ایرانن
    (البته بعضی دوستان میگن بده چون شاید آفیسر بگه چطور میتونی همسرتو ول کنی و بری؟!)
    و اما اگه میخواین دوتایی برین نظر من اینه که آفیسرها کلا رو این موضوع حساسن و وقتی دونفری اقدام می کنین خیلی اوضاع خوب پیش نخواهد رفت
    تو خیلی از تاپیک های انجمن و در پست های بسیار شاهد بودیم دوستان دیگه عرض کردند که چقدر گیر میدند...
    درباره نامه از شرکت هم منظورتون همون جاب آفره- تاجایی که من اطلاع دارم دوستان گفتن داشتنش الزامیه (به عنوان یه مدرک در یک روند عادی) درهرصورت باید به انگلیسی تحویل داده بشه پس فکر کنم فرقی نداره از همون ابتدا انگلیسی باشه یا ترجمه شدش باشه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

دوستان من برا سوشال تای به یه همفکری نیاز دارم:
    من از یه خانواده کم جمعیت هستم که کلا فامیل ثانوی (منظورم مثل خاله، عمو و ... هست) هم دو تا بیشتر نداریم. تنها برادرم خارج از ایران زندگی میکنه و باقی در ایران هستن. برای اثبات ملک در ایران می تونم سند ملکی و سند شرکت تجاری از پدرم ببرم که البته ربطی به رشته تحصیلی من نداره و فکر می کنم چندان کار جالبی نباشه.
    به جای این موارد من دو تا راهکار دارم که امیدوارم دوستان من رو از نظراتشون محروم نکنن:

1. می تونم نامه جاب آفر از یکی از دانشگاه هایی که در اونجا تدریس می کردم بگیرم.
    2. من در حال دریافت مجوز برای تاسیس یه موسسه ادبی هنری هستم (مرتبط به رشته تحصیلی دکترا) که قصد دارم در آینده اون رو تبدیل به پژوهشگاه بکنم (با کمک عده ای از اساتیدم در ایران) و در زمانی که برای دکترا در ایران نیستم خواهرم کارهای اون رو انجام میده که "تقریبا" رشته تحصیلیش نزدیک به من هست. آیا مجوز این موسسه می تونه به عنوان یه سوشال تای قوی محسوب بشه؟

به نظرتون هر دو مورد بالا رو داشته باشم یا یکی هم کفایت می کنه. اگه یکی کفایت می کنه، کدوم رو پیشنهاد میدید؟

ممنونم از نظرات شما

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من برا سوشال تای به یه همفکری نیاز دارم:
    من از یه خانواده کم جمعیت هستم که کلا فامیل ثانوی (منظورم مثل خاله، عمو و ... هست) هم دو تا بیشتر نداریم. تنها برادرم خارج از ایران زندگی میکنه و باقی در ایران هستن. برای اثبات ملک در ایران می تونم سند ملکی و سند شرکت تجاری از پدرم ببرم که البته ربطی به رشته تحصیلی من نداره و فکر می کنم چندان کار جالبی نباشه.
    به جای این موارد من دو تا راهکار دارم که امیدوارم دوستان من رو از نظراتشون محروم نکنن:

1. می تونم نامه جاب آفر از یکی از دانشگاه هایی که در اونجا تدریس می کردم بگیرم.
    2. من در حال دریافت مجوز برای تاسیس یه موسسه ادبی هنری هستم (مرتبط به رشته تحصیلی دکترا) که قصد دارم در آینده اون رو تبدیل به پژوهشگاه بکنم (با کمک عده ای از اساتیدم در ایران) و در زمانی که برای دکترا در ایران نیستم خواهرم کارهای اون رو انجام میده که "تقریبا" رشته تحصیلیش نزدیک به من هست. آیا مجوز این موسسه می تونه به عنوان یه سوشال تای قوی محسوب بشه؟

به نظرتون هر دو مورد بالا رو داشته باشم یا یکی هم کفایت می کنه. اگه یکی کفایت می کنه، کدوم رو پیشنهاد میدید؟

ممنونم از نظرات شما
    درود

من نظر خودم رو میدم دوستان هم میتونن کمک تون بکنن. سوشیال تای بیشتر از اینکه به عنوان یه مدرک استفاده بشه، به عنوان یک بهانه برای رد کردن متقاضی بکار میره. این رو نگفتم که استرس بگیرید از همین الان نه!
    ولی تجربیات افرادی که در همین فروم هم نوشتن یا من خودم دیدم این بوده که وقتی افسر بخواد سوشیال تای 214 رو بزنه و برگه سفید رو بده دیگه هیچ چیزی نمیتونه جلودارش باشه!
    این به این معنی نیست که شما هیچ مدرکی نبرید. من خودم اولی رو ترجیه میدم چون دومی هم خودش یه جورایی سوشیال تای بیش از حده و ممکنه از اون طرف بام بیفتین! (حتما گرفتین چی گفتم)
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سپاسگزارم از اهمیتی که به مورد من دادین
    نه استرس نگرفتم، می دونم که تنها یه بهانس برا رد کردن، تمام صفحات این تاپیک کوتاه رو خوندم و به این نکته بارها اشاره شده بود. تنها می خواستم دلیل مستدل تری داشته باشم.
    آخه مورد دومی که برا موسسه گفتم عین حقیقته و می تونن خودشون کاملا چک کنن و قصدم ترجمه مجوز و بردن اون هم هست. در ضمن این مورد موسسه هم چیزی هست که من اشاره کوتاهی به اون در SOP دانشگاه کردم. باز هم معتقدین یه جورایی going to extremes هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    درود

من نظر خودم رو میدم دوستان هم میتونن کمک تون بکنن. سوشیال تای بیشتر از اینکه به عنوان یه مدرک استفاده بشه، به عنوان یک بهانه برای رد کردن متقاضی بکار میره. این رو نگفتم که استرس بگیرید از همین الان نه!
    ولی تجربیات افرادی که در همین فروم هم نوشتن یا من خودم دیدم این بوده که وقتی افسر بخواد سوشیال تای 214 رو بزنه و برگه سفید رو بده دیگه هیچ چیزی نمیتونه جلودارش باشه!
    این به این معنی نیست که شما هیچ مدرکی نبرید. من خودم اولی رو ترجیه میدم چون دومی هم خودش یه جورایی سوشیال تای بیش از حده و ممکنه از اون طرف بام بیفتین! (حتما گرفتین چی گفتم)
    با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سپاسگزارم از اهمیتی که به مورد من دادین
    نه استرس نگرفتم، می دونم که تنها یه بهانس برا رد کردن، تمام صفحات این تاپیک کوتاه رو خوندم و به این نکته بارها اشاره شده بود. تنها می خواستم دلیل مستدل تری داشته باشم.
    آخه مورد دومی که برا موسسه گفتم عین حقیقته و می تونن خودشون کاملا چک کنن و قصدم ترجمه مجوز و بردن اون هم هست. در ضمن این مورد موسسه هم چیزی هست که من اشاره کوتاهی به اون در SOP دانشگاه کردم. باز هم معتقدین یه جورایی going to extremes هست؟
    خواهش میکنم
    قطعا موردی که گفتین عین حقیقته و اونا خودشون بخصوص با دیدن ترجمه خب کاملا یقین میکنن و صد البته نیازی ندارن واقعا چک کنن اونا این چیزا رو.
    اگر ادم محتاطی هستین و زیاد درگیر فکر میشین خب هر دو مدرک رو با خودتون داشته باشین. به هر حال نفعش بیشتر از ضررشه.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)