صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: Social Tie

Lightbulb همه چیز در مورد Social Tie

من هرچی گشتم تاپیک مناسبی در مورد Social Tie پیدا نکردم و بیشتر اطلاعاتش پراکندست مثل سند ملکی یا Job Offer و ...
    گفتم اگه ادامین (جمع مکسر ادمین) موافق باشند اینجا فقط در مورد این موضوع صحبت کنیم
    من نه Job Offer دارم و نه سند و هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه برای اینکه آفیسر رو متقاعد کنم که بعد از تحصیل برمیگردم
    لطفا کسانی که تجربیات مشابه دارن بگن که وقتی با این سوال مواجه میشیم چیکار باید بکنیم؟
    When You Think It Is Impossible, Be Sure That Someone Did It Before

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Social Tie

تا جایی که من پست ها رو خوندم، میتونید در مورد اینکه چقد تو کشورتون به اون رشته ای که می خونین احتیاج دارن و چه موفعیت های خوبی در انتظارتونه توضیح بدید

در مورد رشته مکن که MBA هست چی بگم
    به نظرتون فیلم هندی درستا کنم چطوره ؟ کثلا بگم یه دوست دختر دارم اینجا که بهش قول دادم برگردم؟ یا حتی به خانوادم قول دادم برگردم و اونا به من احتیاج دارن؟
    When You Think It Is Impossible, Be Sure That Someone Did It Before

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    در مورد رشته مکن که MBA هست چی بگم
    به نظرتون فیلم هندی درستا کنم چطوره ؟ کثلا بگم یه دوست دختر دارم اینجا که بهش قول دادم برگردم؟ یا حتی به خانوادم قول دادم برگردم و اونا به من احتیاج دارن؟
    مطمئناً دوست دختر دلیل جالبی نیست. خانواده خیلی مهمه و اینکه بگین اونا مطمئناض به من نیاز خواهند داشت. پیدا کردن کار اکادمیک تو ایران خیلی راحت تر از امریکاست و ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    من هرچی گشتم تاپیک مناسبی در مورد Social Tie پیدا نکردم و بیشتر اطلاعاتش پراکندست مثل سند ملکی یا Job Offer و ...
    گفتم اگه ادامین (جمع مکسر ادمین) موافق باشند اینجا فقط در مورد این موضوع صحبت کنیم
    من نه Job Offer دارم و نه سند و هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه برای اینکه آفیسر رو متقاعد کنم که بعد از تحصیل برمیگردم
    لطفا کسانی که تجربیات مشابه دارن بگن که وقتی با این سوال مواجه میشیم چیکار باید بکنیم؟
    ببینید موارد عمومی که به نظر میرسه اینها هستند:

1- شما به اداب و رسوم ایرانی خود علاقه دارید.
    2- خانواده به شما نیاز دارند.
    3- با رسم و رسوم مردم امریکا اشنا نیستید ( البته این مورد توی تحصیل مساله نداره چون شما بیشتر وقتتون تو کلاس و ازمایشگاه خواهد بود)
    4- پیدا کردن شغل اکادمیک تو ایران راحت تر از امریکا هست.
    5- خیلی دوست دارین که تو شهر خودتون هیئت علمی باشین
    ....

مطمئن باشین که به خاطر Social tie کسی رو رجکت نمی کنند. البته شاید این رو بگن ولی بهانه ای برای دلایل دیگر هست. البته شما هم باید حداقل ها رو بگین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط APPLYNA نمایش پست ها

3- با رسم و رسوم مردم امریکا اشنا نیستید ( البته این مورد توی تحصیل مساله نداره چون شما بیشتر وقتتون تو کلاس و ازمایشگاه خواهد بود)
    ....

مطمئن باشین که به خاطر Social tie کسی رو رجکت نمی کنند. البته شاید این رو بگن ولی بهانه ای برای دلایل دیگر هست. البته شما هم باید حداقل ها رو بگین.
    برای این موارد، چه مدارکی میشه آماده کرد؟ مثل Job Offer و ..؟
    و در مصاحبه چی بهشون گفته بشه، بیشتر میتونه موثر باشه؟ (در ضمن پاسخ به کدام سوال)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط APPLYNA نمایش پست ها

....

و در مصاحبه چی بهشون گفته بشه، بیشتر میتونه موثر باشه؟ (در ضمن پاسخ به کدام سوال)

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Social Tie

معمولا بچه های مستر همون جاب افر نشون میدهند که میگن قراره دارای حقوق بالاتر.موقعیت بهتر... یا رئیس یک بخشی بشند..بچه های دکتری میگند قراره استاد دانشگاه شند
    کلا عوامل زیادی میتونه رو social tie تاثیر بگذاره...من شدیدا توصیه میکنم بچه هایی که فامیل درجه یک دارن چند تا ایالت انتخاب کنند وا با i20 همون شهر فامیلشون نرند مصاحبه..این ماه زیاد ریجکتی دیدم..اما بچه هایی که مثل من ایالتی که خواهر برادرشون نبود تا اونجا که میدونم مصاحبه اوکی شدند
    کلا باید یک روند منطقی اکادمیک رو به افیسر نشون داد که میریم درس بخونیم و برگردیم...یاد رایتینگ ایلتس می افتم...کلا یه ماجرای دروغه ..اما فعلو فاعلش همه سره جاشه..و دلایل منطقی به نظر میرسه!!! باید به افیسر فهموند که مثلا من انقدر باهوشم که میتونستم تو کشور خودم یا حتی هرجای دیگه مثلا کانادا هم دکتری قبول شم..اما چون امریکا پیشرفته ترین چیز هارو داره..این چیزی که قراره روش کار کنم فقط در امریکا و فقط در دانشگاه من پیدا میشه...وگرنه که میرفتم جای دیگه!!!! هر چه قدر با صحبت و رفتار و اگه لازم شد مدرکو سند بیشتر داشته باشیم social tie رو به ایران بیشتر ثابت کردیم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moksef نمایش پست ها
    این موارد در پاسخ به سئوال اینکه" از کجا می توانید من را متقاعد کنید که بر خواهید گشت گفته می شود"
    job offer بسیار خوب است. اگر داشته باشید باید حتماض همراهتان باشد ولی اگر نه ، نباید بگویید آفر دارم باید گفته شود می توانم موقعیت های مناسبی داشته باشم. در حالت کلی مساله social tie در ویزاهای F خیلی جدی نیست. ولی همانطور که گفتم باید حداقل ها رعایت شود.
    گاهی امور خود بخود جور می شود
    گاهی به صد مقدمه ناجور می شود

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moksef نمایش پست ها
    مثلا اگر برای مستر تشریف می برید ازتون پرسید برنامتون بعد درستون چیه نباید بگید میخوام دکتری بخونم یا کار کنم..در هر حالت باید بگید میخوام برگردم...
    اگر پرسید برنامتون بعد درستون چیه..اگر دکتر میخونید بگید میخوام بعدش استاد بشم تو ایران..اگر مسترید بگید حقوق بهتر موقعیت کاری بهتر...یا مسئول یک یخشی قراره بشم..یا قراره یک شرکت یا موسسه خصوصی راه بندازم و به مهندسای جوان کار یاد بدم...این سوال فرمالیتس...جوابشم همینطور..

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)